İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2020 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Yarışlar seyircisiz yapılacakmış valilik kararı ile.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

3-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Formula 1 Türkiye Grand Prix’sinin seyircisiz yapılacağı açıklandı.

Uzun bir süre sonra Türkiye’ye dönecek olan Formula 1, ülkemizde büyük bir heyecan uyandırmıştı.

Başta, seyircili olarak gerçekleştirileceği açıklanan yarış için biletler hızla satılmıştı.

Ancak bugün yapılan açıklamayla beraber T.C. İstanbul Valiliği, yarışın seyircisiz gerçekleştirileceğini duyurdu.

T.C. İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklama şu şekilde oldu:

“Koronavirüs salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında;

İstanbul İl Pandemi Kurulunun almış olduğu 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek “Formula-1 DHL Turkish Grand Prix 2020 yarışının seyircisiz yapılması” yönündeki tavsiye kararı uyarınca 05.10.2020 Pazartesi günü saat 10.00'da toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından söz konusu yarışın seyircisiz yapılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”  

https://tr.motorsport.com/

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Bu hafta Nürburgring Gp var efsane piste F1 dönmesi güzel oldu.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Kemal Korkmaz yazdı:

3-15 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Formula 1 Türkiye Grand Prix’sinin seyircisiz yapılacağı açıklandı.

Uzun bir süre sonra Türkiye’ye dönecek olan Formula 1, ülkemizde büyük bir heyecan uyandırmıştı.

Başta, seyircili olarak gerçekleştirileceği açıklanan yarış için biletler hızla satılmıştı.

Ancak bugün yapılan açıklamayla beraber T.C. İstanbul Valiliği, yarışın seyircisiz gerçekleştirileceğini duyurdu.

T.C. İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklama şu şekilde oldu:

“Koronavirüs salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında;

İstanbul İl Pandemi Kurulunun almış olduğu 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek “Formula-1 DHL Turkish Grand Prix 2020 yarışının seyircisiz yapılması” yönündeki tavsiye kararı uyarınca 05.10.2020 Pazartesi günü saat 10.00'da toplanan İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından söz konusu yarışın seyircisiz yapılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”  

https://tr.motorsport.com/

Önce sağlık yapacak bir şey yok keşke seyircili yapılsaydı uzun yıllardır bekliyorduk.

Sağlık olsun diyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mehmet Göktürk yazdı:

😑 Evet, maalesef  yarım saat kadar önce haberim oldu. Açık alan-3 ten biletimi almıştım. Seyircisiz olmasını gayet iyi anlıyor ve hak veriyorum ama aynı zamanda da üzülüyorum. Seneye F1 Türkiye olup olmayacağı belli değil çünkü. Bir daha izleme fırsatı yakalar mıyız, Allah bilir.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bende bilette acele etmedim sonra bitti alamadık bir arkadaşa söyledim promosyon bilet ayarlayacaktı ona da gerek kalmadı...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

malumun ilanı olmuş diye yazmıştım sanki

Diğer konuya, evet :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

Diğer konuya, evet :)

burası neresi ben kimim

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

burası neresi ben kimim

Burası:

Diğer konu :

:)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Pandemi olmasaydı sizce F1 bu yıl Türkiyeye gelirmiydi ? 

Bence gelmezdi ... 

En azından tv den izleyeceğiz .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kemal Korkmaz

Formula 1 Türkiye GP SSport Kanalından Şifresiz olarak yayınlanacak.
0e6d999726c8fa43ddd971a27a2b1461.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Ssport yarışa bir kaç gün kala programı yayınlar mutlaka antrenmanları ve sıralamaları verecektir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mehmet Göktürk yazdı:

13 kasımda beleştepede etkinlik yapalım.

Karavani bahceye cekip 2 gece kalirim 🥶

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sami Demirpaz yazdı:

Karavani bahceye cekip 2 gece kalirim 🥶

kamp harici alanda karavan serbest mi artık?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

kamp harici alanda karavan serbest mi artık?

köpekler yemesln gece? ama az ilerde kurtdoğmuşun orda göl kenarı kamp alanı var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...