İçeriğe Yönlendir

A6 3.0 TDI Quattro

Selim Bilgin

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Ford gitmiyor lafimi Shelby GT ye bindikten sonra geri almak istiyorum 😂

4172B641-602C-409F-96D0-EC734C960253.jpeg

0656A374-637E-40D0-9ABA-48235DDBD594.jpeg

bizim coğrafyada fiesta yı ford un zirvesi sanan bir kitle var, ses etme cehalet mutluluktur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

bizim coğrafyada fiesta yı ford un zirvesi sanan bir kitle var, ses etme cehalet mutluluktur

Neden öyle diyorsun ki? AUDİ' de navigazsyon çalışmazsa gider yaptırır. Hadi Fİesta' da çalışmasın da görelim :biggrin:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Valla yalan söylemeyeceğim, imkan olsa sürekli 200+ giderim ben, yavaş gidemiyorum. Deutche autobahnda tabi. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bende yavaş gidemiyorum yavaş gidince yol bitmiyor. Arabanın canı olsa son 10 bin km için ağlar heralde. Eskiden tüketim az olsun diye yavaş giderdim 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

Vesile abi wilkommen

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Vesile abi wilkommen

parçalı mı geldin parçasız mı

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sami Demirpaz yazdı:

Videosu duruyor :) 

Acip açıp maziyi anıyoruz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Acip açıp maziyi anıyoruz 

Yenisini çekmek, maddi, manevi, mobeseyi, edeseyi zorlaştı :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sami Demirpaz yazdı:

Yenisini çekmek, maddi, manevi, mobeseyi, edeseyi zorlaştı :)

Teknoloji gelişti ama hayalet plaka diye bir sey var 😛

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Öncekli gün otobandan Balıkesire gidiyordum, yol hem boş hem de her tür hıza müsaitti. Uzun zamandır kurum yakma fırsatım olmamıştı, biraz da bu sebeple hazır otobanı bulmuşken 180-200-220 arası hızlarda seyrediyordum. Bir tane W212 kasa E250 denk geldi, en az 30 dk. 190-200 arası peşpeşe gittik. Normalde 200 kırmızı çizgimdir ama aracın durumunu da test etmek için (2004 model 326 k km)  ayağımı gazdan çekmedim. 30 dk sürekli bu hızda peşpeşe gittik. Daha bassam tabi ki gideri var (ama 5 vites olduğu da unutulmamalı). Diyeceğim, motor uzun süre bu hızda gitmem demedi (zaten dememeli de, ben test etmiş oldum). Yol bitmese daha da giderdik.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Önder Özcan yazdı:

Öncekli gün otobandan Balıkesire gidiyordum, yol hem boş hem de her tür hıza müsaitti. Uzun zamandır kurum yakma fırsatım olmamıştı, biraz da bu sebeple hazır otobanı bulmuşken 180-200-220 arası hızlarda seyrediyordum. Bir tane W212 kasa E250 denk geldi, en az 30 dk. 190-200 arası peşpeşe gittik. Normalde 200 kırmızı çizgimdir ama aracın durumunu da test etmek için (2004 model 326 k km)  ayağımı gazdan çekmedim. 30 dk sürekli bu hızda peşpeşe gittik. Daha bassam tabi ki gideri var (ama 5 vites olduğu da unutulmamalı). Diyeceğim, motor uzun süre bu hızda gitmem demedi (zaten dememeli de, ben test etmiş oldum). Yol bitmese daha da giderdik.

Keşke basmadan söyleseydin, nazar ederdik abi :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Önder Özcan yazdı:

tüh haberimiz olaydı emniyetten dronelu radar ayarlardık. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Köksal Yılmaz yazdı:

Keşke basmadan söyleseydin, nazar ederdik abi :D

Du bakalım bu sefer ne olacak, tetikteyim :D

Mert Yeldan yazdı:

tüh haberimiz olaydı emniyetten dronelu radar ayarlardık. 

O değil, dönüşte Bursadan otobana girmek üzereyken, hgs giriş gişelerine 3-5 km kala radar sağa çekmiş görevini yapıyordu. Otobandaa nasılsa sıkıntı yok diyerek, gişeler öncesi basanlara acı sürpriz 😐

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Yeldan yazdı:

Bende yavaş gidemiyorum yavaş gidince yol bitmiyor. Arabanın canı olsa son 10 bin km için ağlar heralde. Eskiden tüketim az olsun diye yavaş giderdim 

1.2 motor 120'yi geçiyor mu ya?

1.2 çekmez yeyenim.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selim Bilgin yazdı:

1.2 motor 120'yi geçiyor mu ya?

1.2 çekmez yeyenim.

Cevap veriyorum

220 yi de geciyor 😂

Yorum bağlantısı

1.2 çekmez o kasayı :D 

o değilde işyerinde biri benim pikap için 1.6 mı o diye sordu sabah evet dedim bende 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

1.2 motor 120 km yaparsa

1.6 motor kaç km yapar?

100'le çarpıyoruz, 160 km yapar. :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

pekiiii 4.7?

4,7*100*k= 190

k=tecrübe kat sayısı

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tamer Topaç yazdı:

Kuantum fiziği devreye giriyor 🚀

kitabını yazanın arka kapaktaki son cümlesi: ben bu kitabı yazdım ama hala anlamadım :rofl: ,

bir maddenin var olduğu yerde olmaması da mümkündür, var olmaması gereken yerde de maddeye rastlanabilir :crazy: 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

kitabını yazanın arka kapaktaki son cümlesi: ben bu kitabı yazdım ama hala anlamadım :rofl: ,

bir maddenin var olduğu yerde olmaması da mümkündür, var olmaması gereken yerde de maddeye rastlanabilir :crazy: 

Derinden vurdun beni. E = mc² formüllerine bulaşmayalım. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...