İçeriğe Yönlendir

A6 3.0 TDI Quattro

Selim Bilgin

Recommended Posts

Furkan Bakırel
Selim Bilgin yazdı:

Tamam buraya video atacağım şart oldu. :D 

Ben attım 200 le Seyfebelini (Sivaslılar bilir) kaldırdılar videoyu 😄😄 .

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Tamer Topaç yazdı:

Foooordcuyuz, fordlara laf yok :moto:.

2006 Mondeo MKIII 2,0 TDCİ. Burun kıvırmaz, çok çabuk hızlanır, hızını yol bitmediği sürece korurdu. Kod adı öcüydü :mamba:

İbre aşağıdaki görselden çok çoooookkk  daha aşağılara neredeyse dik konuma kadar inmiştir.

Bir ara GPS' de anlık 258 ölçmüştüm. 

Boogeyman.jpg.afc19eb47c17a6770e8516479bd01c5f.jpg

Bu mondeo benim stage1 jetta ile 200 sonrasi 24 boy attigim mondeo degil mi ya :) @Süha Demirtaş @Sami Demirpaz

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Selim Bilgin yazdı:

Tamam buraya video atacağım şart oldu. :D 

Amacımıza ulaşıyoruz. Ver bana Quattroyu.

Santa ile geçerim seni :fiuw:.

Erdem Doğan yazdı:

Bu mondeo benim stage1 jetta ile 200 sonrasi 24 boy attigim mondeo degil mi ya :) @Süha Demirtaş @Sami Demirpaz

Kamurandan önce, Kamurandan sonra :mamba:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tamer Topaç yazdı:

Ver bana Quattroyu.

610'a yarın noter. :D 

Sani Gerşon yazdı:

Hayatımda gördüğüm en yüksek hız @Servet Aydın ve yine sanırım @Selim Bilgin le beraber eskişehir dönüşü idi sanırım. 199'da Megane limitöre girmişti.

Gençtik :( 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Selim Bilgin yazdı:

610'a yarın noter. :D 

Gençtik :( 

Ben o paraya A6 alırım. İlanlardaki en pahalının üzerine 10 koydun dimi 😃

Yorum bağlantısı

30 40 yaşında adamlar nörüyonuz yahu bana navara ile 200 videosu çektirmeyin burda :D  130 140 iyi işte fazlasının manası yok arabanın tillahı olsa 200 le kaza yapınca kurtulumaz kimse

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Benim araba da düz yolda 200 yapmıştı da şanzıman bitti. 5 dk gittim. 10 15 dk gidebilir miydi bilmiyorum. Babamı hastaneye yetiştiriyordum. Arka koltukta doğruldu hastanede öleyim nolur yavaşla demişti :D

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Hayatımda gördüğüm en yüksek hız @Servet Aydın ve yine sanırım @Selim Bilgin le beraber eskişehir dönüşü idi sanırım. 199'da Megane limitöre girmişti.

Renegade ile de 185 sonrası yemedi.

O hızlar Türkiye yollarında korkutuyor beni. Bi ara @Erdem Doğan ı ziyarete gideyim de, orada denerim artık :flowers: 

Hayat 230dan sonra başlıyor 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
İlkay Başaran yazdı:

Babamı hastaneye yetiştiriyordum. Arka koltukta doğruldu hastanede öleyim nolur yavaşla demişti :D

Hiç güleceğim yoktu ya :D Tövbe tövbeee :friends: 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
İlkay Başaran yazdı:

Benim araba da düz yolda 200 yapmıştı da şanzıman bitti. 5 dk gittim. 10 15 dk gidebilir miydi bilmiyorum. Babamı hastaneye yetiştiriyordum. Arka koltukta doğruldu hastanede öleyim nolur yavaşla demişti :D

Arkadaşta çin motoru vardı racing tip 125lik galiba, Bursa otoyoluna çıkıyor hız denemesi yapayım diye, motorun başını yedi, yüksek devirden güm.  :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Oğlum küçükken zehirlenmişti arsç fusion 1.6 benzinli 35~40 dk ya Düzceden Kocaeli Tıp fak. araş. has. Deponun 3/4 ile gittim araç sürekli gaz kesme modunda idi kalan 1/4 ile geri dönmüştüm. 

Allah kimseye yaşatmasın. 

• Beğen 1
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Ford gitmiyor lafimi Shelby GT ye bindikten sonra geri almak istiyorum 😂

4172B641-602C-409F-96D0-EC734C960253.jpeg

0656A374-637E-40D0-9ABA-48235DDBD594.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Erdem Doğan yazdı:

Gerçek Fordmuş bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

şimdi 1.2 TSİ ile 245 fotoğrafı atacağım ortalık karışacak millet arabasını yakacak gerek görmüyorum 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mert Yeldan yazdı:

şimdi 1.2 TSİ ile 245 fotoğrafı atacağım ortalık karışacak millet arabasını yakacak gerek görmüyorum 😂

1.2 litre ne, süt mü yoksa milli icecek mi :) Benim zamanimda 100lük vardi en büyük. 120 lik ciktiysa iyi olmus, hemen bitmez :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Erdem Doğan yazdı:

1.2 litre ne, süt mü yoksa milli icecek mi :) Benim zamanimda 100lük vardi en büyük. 120 lik ciktiysa iyi olmus, hemen bitmez :D

hacı bi tane 70 lik bir tane de 50 lik. Oldu sana 1.2 TSİ. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erdem Doğan yazdı:

4172B641-602C-409F-96D0-EC734C960253.jpeg

0656A374-637E-40D0-9ABA-48235DDBD594.jpeg

fordun da ayarı yok. Ya yola çok tutunuyor ya hiç tutunamıyor 😀

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Sürat felakettir, yakıt da pahalı. Herkes akıllı olsun. 🚔

dedi ve gazladı 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Hayat 230dan sonra başlıyor 

12:30 demek istedi. Ogle yemeginden sonra.

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Önceden 200 üstü hız yazanı dövüyorlardı, şimdi herkes pilot olmuş. 

Ben hiç 200 üstü hızlara çıkmadım. Mondeo ile iki kere 20-25 dk kadar 170-180 km/s hızda gittim. Kadjarla bir kez 170'e çıktım. Hız sevmiyorum. 

En sevdiğim vites 3. vites.  

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mahmut Yıldız yazdı:

Önceden 200 üstü hız yazanı dövüyorlardı, şimdi herkes pilot olmuş. 

Ben hiç 200 üstü hızlara çıkmadım. Mondeo ile iki kere 20-25 dk kadar 170-180 km/s hızda gittim. Kadjarla bir kez 170'e çıktım. Hız sevmiyorum. 

En sevdiğim vites 3. vites.  

+1

Yarış yapmıyorsak ki biz yarışçı değiliz yollarımız da pist değil, yavaş gitmek çok güzel gerçekten artık hoşuma gidiyor. İnşallah hız yapmak zorunda kalmam, kimse kalmaz.. Ben de hiç 180 üstüne çıkmadım. Hızlı trenle 250 gördüm ama o sayılmaz herhalde:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hızla birlikte fren mesafesi katlanarak artıyor, hız 2 katına çıktığında fren mesafesi 4,5 katına kadar çıkar. 100 km ile 40m de duran sıradan bir otomobil, 200 ile giderken 150,200 m den önce duramaz. Ucuz lastikler varsa ve eski bir araç ise daha da kötü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...