İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Otomobil Üretmekten Bilerek mi Kaçılıyor?

ibrahim Tiryaki

Recommended Posts

Servet Aydın
Düzce yaylalarında yapalım daha yakın...

Ekip yoğunluğu nedeniyle Kocaelide yapıyoruz hep. Aşağı yukarı 15 yer var. Ancak hepsi biterse ve ekip alternatif ararsa başka bölgelere bakıyoruz hocam
İstanbulda Ve gebzede yaşayanlar için  Balıkesirde ki  şantiyeden daha yakın Düzce yaylaları. 

Balıkesir'de olmaz zaten. Ha düzce de yaptık zaten. Sanırım 2 yıl önce idi.. Yok Mengen idi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Ekip yoğunluğu nedeniyle Kocaelide yapıyoruz hep. Aşağı yukarı 15 yer var. Ancak hepsi biterse ve ekip alternatif ararsa başka bölgelere bakıyoruz hocam
Balıkesir'de olmaz zaten. Ha düzce de yaptık zaten. Sanırım 2 yıl önce idi.. Yok Mengen idi

Abi intikalmi var 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi intikalmi var 

Hazırlığını yap şimdiden. En ucuz çadır 150 tl. İyi bir uyku tulumu ve içeri şilte filan hazır olsun
amanın geliyorlar 

Benim ahdım var. Sen hiçbir toplantıya gelmediğin sürece ben oraya gelmeyeceğim [emoji533]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Servet Aydın yazdı:

Hazırlığını yap şimdiden. En ucuz çadır 150 tl. İyi bir uyku tulumu ve içeri şilte filan hazır olsun

Benim ahdım var. Sen hiçbir toplantıya gelmediğin sürece ben oraya gelmeyeceğim emoji533.png

ya kaçamıyorum şu şantiyeden, çok fena iş, bırakıcam vallahi, sosyal hayat sıfır...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ya kaçamıyorum şu şantiyeden, çok fena iş, bırakıcam vallahi, sosyal hayat sıfır...

zoom ile katıl.

şaka bir yana zoom etkinliği yapabiliriz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yakınlarda yapsanıza kaçayım, Edirne dolaylarında, gerçi dağ yok adam gibi :)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
yakınlarda yapsanıza kaçayım, Edirne dolaylarında, gerçi dağ yok adam gibi [emoji4]
Haftaya in Tekirdag a dogru gor daglari
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Fatih Keskin yazdı:
Ali Cihangiroğlu yazdı:
yakınlarda yapsanıza kaçayım, Edirne dolaylarında, gerçi dağ yok adam gibi emoji4.png

Uzunköprü tarafındayım meriç dibi sınırda, buralarda yok, Tekirdağ menzil içinde ama :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Benim ahdım var. Sen hiçbir toplantıya gelmediğin sürece ben oraya gelmeyeceğim

balıkesire gittik te bulamadık yahu

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
balıkesire gittik te bulamadık yahu

Dövelim

Bensiz hemde?

Hafta sonu?
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Biz haftanin 7 günü çalışıyoruz, boşamı diyorum zaman yok diye, sosyal hayat içler acısı halde, şuan tekim şantiyede normalde 2 kişiyiz ama diğer arkadaş Salı  günü Ispartaya gidecek, o gelince ben Antalya tarafına gideceğim gibi, ama yaklaşın kaçarım valla :)

Gerekli ekipmanı hazırlayayim hemen heheh 2cf606d18e6bc37bfe331c622dd2e5e4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Land mı la o

lr2 hani şu fiyatı son günlerde neredeyse 2 ye katlanan araba...

birara beyaz birtane bulmuştum, üstünde resimdeki çadırın aynısıda vardı üstelik...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Biz haftanin 7 günü çalışıyoruz, boşamı diyorum zaman yok diye, sosyal hayat içler acısı halde, şuan tekim şantiyede normalde 2 kişiyiz ama diğer arkadaş Salı  günü Ispartaya gidecek, o gelince ben Antalya tarafına gideceğim gibi, ama yaklaşın kaçarım valla :)

Gerekli ekipmanı hazırlayayim hemen heheh 2cf606d18e6bc37bfe331c622dd2e5e4.jpg

free2 ile hilton da valeye anektar verilir ve odaya çıkılır, naneli limonata soğutulmuş bardakta tüketilir, kartla girilen vip loung da boğaza karşı çay içileriblir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

free2 ile hilton da valeye anektar verilir ve odaya çıkılır, naneli limonata soğutulmuş bardakta tüketilir, kartla girilen vip loung da boğaza karşı çay içileriblir

gerçek lr2 tanımı :D  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

gerçek lr2 tanımı :D  

cvoid bozdu bunların psikosunu, naylon bez le ormana kaçacaklar nerdeyse.. heçççççç

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Biz haftanin 7 günü çalışıyoruz,

durmadan sanayiye gitme gereği kalmayınca... fiestadan kurtulduğun iyi olmuş

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

cvoid bozdu bunların psikosunu, naylon bez le ormana kaçacaklar nerdeyse.. heçççççç

durmadan sanayiye gitme gereği kalmayınca... fiestadan kurtulduğun iyi olmuş

fiesta sıfır arıza, landla Servet gibi olacağım kesin hatta yanımda geride bile kalır kesin, rahat durmam ben, otelde kalmaya fırsat bulamayız bile  :)

araba budur, land gelsin arkadan :tongue:

8f4268b0244eadf1cfa7ca141519e9e7.jpg

şaka bir yana, land cruiser Prado lar var, lr2 fiyatına olanlarda var, bunlar nasıldır acep, arazide tamamda....

yabancısıyım bu aracın, mesela örnek sarıdan bir link

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-toyota-sahibinden-mukemmel-land-cruiser-800213968/detay

800213968ylt.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

memlekette meraları kiralamaya başladılar. arazi yok gari. otoparka çekip zeytin ekmek yenecek.

şaka bir yana toyota elbette güzel tabi. ama adet düşük piyasada. çıkması vs bilemem mutlaka daha pahalıdır. gerçi bozulmaz ama :)

Sen bence bu durumda bi tane atelye dükkan bul beleşimsi kiraya yerin dibinde bir yerde. 15 bine al bi tane land. temizle bin. var bi tane dizel 15 bine.

Aslında dodge'lar da var. :) Madem alışkınsın. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

istanbullulara gıcık olmaya başladım zaten, aloo ne geliyorsunuz bizim memlekete, buralara gelip dağ köylerinden zeytinlik alıp duruyorsunuz, ondan sonra fiyatlar artıyor, burayıda dolduracaklar göçle vs. zaten canına okunmaya başladı dağın, gelmesinize kardeşim, doldu buralar yer yok, hadi bakiiim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

çok odun bunlarda, havalandırırım bunları, ön amortisörlerini kulesiyle beraber kırar atarım :)  bu kadar boşlarla olmaz...

benim plan şöyle, önce hanıma oto bir araba-bana motorsiklet- arsa, hangisi önce olursa, sonra baba suv...

HaberOrtanissan-micra.jpg

4.jpg

or

blue.jpg

StMt_C1o_kcLzMHRV6G3LO7ovuhONaoD00ybngor

+yapabilirsem celik-ev-modelleri-ve-planlari-640x480.j

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

fiesta sıfır arıza,

yahu daha büyükşeirde 2 km yapmayan arabanın liftten inmediği gün yoktu? parla cilala yapınca araba bozulmaz tabii

Ali Cihangiroğlu yazdı:

buralara gelip dağ köylerinden zeytinlik alıp duruyorsunuz,

2008 de zeytinlikleri imara açmasaydınız almazdık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

yahu daha büyükşeirde 2 km yapmayan arabanın liftten inmediği gün yoktu? parla cilala yapınca araba bozulmaz tabii

2008 de zeytinlikleri imara açmasaydınız almazdık

200 bini geçtiydi ne yatması :)  orjinal  balata- disk- baskı balata değişimiyle hemde.... arıza yok..  86 taunusumuz vardı 30 küsür sene kullandık, sıfır arıza ile (pardon bir kez ön krank keçesi değiştiydi arıza olarak)....

o açanları bir yakalarsam, zaten biri hapse girdi, gelende gideni aratıyor, yazık benim vatanıma, alayını toplayıp yollayacaksın marsa bunların, itiraz edenleride peşinden, sorgusuz yallah... :angry:  ülen ülke nüfusu bitti desene yazık oldu marsa :D

gelmeyin kardeşim, aha Ezine-Yenice-Balıkesir, bunu haritada çizgiyle birleştirin ilersi yassak,  diğer taraftan dolaşıp gelirim demeyin, hatta Balıkesir il sınırlarını kapattım komple yassak, anca kampa izin var, mangala tamam, sonra yallah evinize, tatilde yassak ne bu yahu :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Mehmet Göktürk yazdı:

memlekette meraları kiralamaya başladılar. arazi yok gari. otoparka çekip zeytin ekmek yenecek.

şaka bir yana toyota elbette güzel tabi. ama adet düşük piyasada. çıkması vs bilemem mutlaka daha pahalıdır. gerçi bozulmaz ama :)

Sen bence bu durumda bi tane atelye dükkan bul beleşimsi kiraya yerin dibinde bir yerde. 15 bine al bi tane land. temizle bin. var bi tane dizel 15 bine.

Aslında dodge'lar da var. :) Madem alışkınsın. 

15 e olan land yürüyormu ? Varmı resmi

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...