İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlara Gelen Fiyat Güncellemeleri

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
Erdem Doğan yazdı:

Bi ara Golf 7'ler Polo'dan ucuz fiyat listesine sahipti. Çünkü araba yoktu. Polo stokta var diye fiyat yüksekti. Hala anlamayan var ama, bayi de yenisi şu kadar ama ilanda ikinci ele daha fazla istiyorlar diye söyleniyor. Bayide araba yok diyorsun, amcamın torunu geçen almış diyor. Alan almış, artık yok ama. Ben geçen sene şu rakama almıştım diyor. E tamam aldın bitti, o rakama yok artık 😂 Geçen sene herşeyin fiyatı farklıydı.

Ülke en baştakinden en alttakine kadar spekülasyon ile gidiyor. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

araba yok para yok, dolar faizli vadelide alt limit 300 binmiş = masalları geçelim zengin yine vurdu voleyi olan bizedir millet..

indirim haaa, Ocak ta görüşelim :rolleyes:

300 e hesap mı açılır mış yahu 1 milyon felan olsun , şubeye gitmeye taksi parasına yazık

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Baktıklarımdan

Focus 80 bin

Astra 60 bin

Megane 90 bin

2008 70 bin

inmiş

Sitelerden mi baktiniz acaba ya da bayilerden mi bu ara araba alma niyetimiz var o yüzden merak ettim teşekkürler

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Baktıklarımdan

Focus 80 bin

Astra 60 bin

Megane 90 bin

2008 70 bin

inmiş

Opel ve Toyota yı listede göremedim ben mi kaçırdım :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

onlar sıfır bölüümümde, bunlar 2. el ... opelin 2eli alınmaz olduğu için sublimidir bilemedim :mangal:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Corolla zaten şahin piyasasıyla rekabet ediyordu. Daha ne indirimi 😀

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Corolla zaten şahin piyasasıyla rekabet ediyordu. Daha ne indirimi 😀

Yerli üretim diye mi acaba? Dolar burada da 18 liraydı Papua Yeni Ginede de 18 liraydı. Burada 11 liraya düştü Ginede de 11 liraya düştü. Bu ışıltılı hayatı ben seçmedim ki :D

Çağlar Bayur yazdı:

onlar sıfır bölüümümde, bunlar 2. el ... opelin 2eli alınmaz olduğu için sublimidir bilemedim :mangal:

Ateşle yaklaşmayın mı demek istedi şair :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Yerli üretim diye mi acaba? Dolar burada da 18 liraydı Papua Yeni Ginede de 18 liraydı. Burada 11 liraya düştü Ginede de 11 liraya düştü. Bu ışıltılı hayatı ben seçmedim ki :D

Ateşle yaklaşmayın mı demek istedi şair :D

Muhtemelen. Başka açıklaması yok. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

zoe yi yakından inceledim, güzel, konfor olarak şehir içine uygun, donanım yeterli, frenler zayıf, araba yarı clio 4 platformu, kısman clio 5 parçaları var ama aslen 4, fiyat uygun olsa yeterli...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

zoe yi yakından inceledim, güzel, konfor olarak şehir içine uygun, donanım yeterli, frenler zayıf, araba yarı clio 4 platformu, kısman clio 5 parçaları var ama aslen 4, fiyat uygun olsa yeterli...

Taban çok yüksek değil mi? Özellikle arkada

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

corollacıların arka taban hayranlığı..

Şaft tüneli bile yok :) ama zoe’de arkada oturan kişinin ayakları yukarı yakın. Alçak koltukta oturuyor gibi düşünün

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Şaft tüneli bile yok [emoji4] ama zoe’de arkada oturan kişinin ayakları yukarı yakın. Alçak koltukta oturuyor gibi düşünün

Elektrikli araçta ne şaft tüneli la [emoji1]
Şaft tüneli olamamasının sebebi 4x4 versiyonu olmadığı için olabilir mi ?

Bağımsız motorlar cicim. Fakir arabaları gibi değil [emoji533]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Şaft tüneli bile yok emoji4.png ama zoe’de arkada oturan kişinin ayakları yukarı yakın. Alçak koltukta oturuyor gibi düşünün

Şaft tüneli olamamasının sebebi 4x4 versiyonu olmadığı için olabilir mi ?

corolla gr sport 4 çeker var. 

Corolla’da şaft tüneli var ama yarım karış yüksekliğinde. Birçok markada bir karış kadar, neredeyse arka koltuk seviyesine gelecek kadar yüksek. 

corolla alırken hibrit olmasına falan bakmamıştım. Bir japon, iki şaft tüneli yüksekliğine bakmıştım. Çoğu avrupa arabasında şaft tüneli aşırı yüksek. Özellikle almanlarda. Fransızlarda daha düşük. Benim için çok önemli. Arka yaşam alanını öldüren detaylardan biri. 

misal golf 8

1609-E776-F2-AD-4992-B51-F-DE62598-F678-

bu da corolla

4-B83-EAFE-A154-482-C-ABBB-3-DC8320415-E

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hee ben zoe için şaft tünelinden bahsetmedim :) yanlış anlaşılmasın. Zoe’de arka koltukta oturanların diz kapakları biraz yüksekte kalıyor. Altında pil var çünkü. 

Mert Gülkokan yazdı:

İlk kasa aurislerin arkası dümdüzdü

Mis gibi. Bayılıyorum şaft tüneli olmayanlara. Arkada oturanlar için çok iyi oluyor. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Versoda bu şaft tünelinden yok, bir de tavanı yüksek yapmışlar, bizim oğlan (6) hiç oturmuyor mübarek.. Bir bakıyorum, emniyet kemerinden kurtulmuş ortada dikilmekte.. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Versoda bu şaft tünelinden yok, bir de tavanı yüksek yapmışlar, bizim oğlan (6) hiç oturmuyor mübarek.. Bir bakıyorum, emniyet kemerinden kurtulmuş ortada dikilmekte.. 

şöför koltuğuna al :) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Emre Şimşek yazdı:

500de de şaft tüneli yok gibi bizimki de öyle bir zaman yolculuktan sonra dikiliyordu, şimdi 2008de çakılı kaldı yerinde 😁

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Bakış yazdı:

500de de şaft tüneli yok

4x4 ü nasıl takıyorlar araba altına acaba

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

4x4 ü nasıl takıyorlar araba altına acaba

L serisinde neredeyse dümdüz trekking versiyon olduğu için 4 çeker koymamış olabilirler, X serisinde var diye biliyorum ama içine hiç binmedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...