İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlara Gelen Fiyat Güncellemeleri

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

image.png.584011e863bf58b7cd8bc4db0cb693a4.png

kasımda test sürüşü yaptıydım bayide 210 bin tl idi sıfırı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Taban çok yüksek değil mi? Özellikle arkada

biraz ama olayına göre normal araç bu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

biraz ama olayına göre normal araç bu..

Ya gaz veriyor adam orda akü var neticede..napsın reno.. yutsun mu aküyü..?

yol tutuş mükemmel. yere yakın 0-100 11.4 saniye. adam napsın işte.

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

X in tabanı farklı ise ilginç olur hiç bakmadım

X ile renegade aynı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Denk geldi, 2017 de 1 milyon olmasına şaşırdığımız 7 serisi. Şimdi passat alamazsın.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Sinir bozucu :) ben bile otoparkta yürürken hybrid başka bir corolla yanımdan geçince sinir oluyorum sessizliğine :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

frenler hikaye o ağırlık için, yinede şehit içi için güzel, böyle gelişecek, bence dert pil değişim ücretinde, onunda çözümü kolay aslında, pil ölünce arabayı değiş gitsin :)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sinir bozucu :) ben bile otoparkta yürürken hybrid başka bir corolla yanımdan geçince sinir oluyorum sessizliğine :) 

ben geçeyim bakalım fark duyacakmısın :tongue: lastik sesi harici o hızda sıfır ses...  hanımı korkutuyorum arada, kibrit haaaa

not: corolla ile kıyas yapılmıştır

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

frenler hikaye o ağırlık için, yinede şehit içi için güzel, böyle gelişecek, bence dert pil değişim ücretinde, onunda çözümü kolay aslında, pil ölünce arabayı değiş gitsin :)

ben geçeyim bakalım fark duyacakmısın :tongue: lastik sesi harici o hızda sıfır ses...  hanımı korkutuyorum arada, kibrit haaaa

not: corolla ile kıyas yapılmıştır

Biliyorsunuz birçok parça hibritte yok. Görünmezlik modunu açtırmayın bana şimdi :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Devlet zam yaparken toyota durur mu

B290-D0-B1-C371-4-A35-AA85-3062-C3-B9222

7-A3-A62-F8-489-E-4-FAF-A15-B-79-D0-AD1-

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ooo stokçu toyota, geçen ay 280 olan araba 529 mu olmuş, şimdi stoktatn 2021 leri çıkartıp 2022 diye sataralar :crazy: şaka lem şaka :rofl:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben otoparkta arabayı çalıştırsam diğer ucundan duyarsın. 😄

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

Ben otoparkta arabayı çalıştırsam diğer ucundan duyarsın. 😄

Binada rezonans da oluşur mu 😁

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Binada rezonans da oluşur mu 😁

Bende olmuyor ama komşunun Subaru sti bir bayağı şikayet almıştı, çocuklar uyanıyor diye. 😄

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

ooo stokçu toyota, geçen ay 280 olan araba 529 mu olmuş, şimdi stoktatn 2021 leri çıkartıp 2022 diye sataralar :crazy: şaka lem şaka :rofl:

Şakalar komiklikler :) hybrid sessiz sessiz arkadan geliyor. Kafkaslı gibi mübarek :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

salikin varid denir, bilen bilir şakacı seniiiiii kıpır kıpırız

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

kriz yolda derken bana gülenler nerede, daha birşey görmediniz diyimde iyice gülün, dur bende ağlanacak halimize güleyim  :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ali üstad sen 2 yıldır diyorsun batacağız söylevleriNi. Sen arabalar evler mallar bile para etmeyecek piyasa bu malların fiyatları düşecek te diyordun.
Ne oldu; 2 yıl önce 50 bin olan araba şimdi 200 bin oldu. Sıfır araba almayın diyordun, sen bile gittin aldın, hatta son trene yetiştim bile dedin.
O senin anlatmak istediğin olayla şu anda yaşadığımız olay farklı. Sen krediler patlayacak herşey ölü fiyatına satılacak ama kimse alamayacak filan diyordun, para değerli mal değersiz olacak anlamında konuşuyorsun. Şu andaki durum ise para değersiz mal değerli. Aradaki ince durumu kaçırıyorsun şu anda. Valla sana uysam hanımın arabayı da kendi arabamıda almamam lazımda dımdızlak kalırdık ortada ozaman . Neyse yanlış anlaşıldım ise af ola ağam.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Çağlar Bayur
Arda Bülent Güzel yazdı:

para değerli mal değersiz olacak anlamında konuşuyorsun

tam tersini yazmıştı diye hatırlıyorum, krize malda yakalanılır

veya yakalanmalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

tam tersini yazmıştı diye hatırlıyorum, krize malda yakalanılır

veya yakalanmalı

doğru dedin aslında ama ben daha ileriside gelebilir daha kötüsüde olabilir demiştim,  her ikiside değersiz olduğu zamanlar yani..... gelmek üzre gibi o zamanlar, inşallah gelmez düzelir durumlar....

ben sıfır aldım çünki tren kaçıyordu evet, ama alma sebebim henüz alabiliyorken adam gibi dertsiz tasasız sıfır olsun uğraştırmasın başta olmak üzre,  nasılsa bundan sonra alamayacağız ve  satamayacağız değeride aslında olmayacak ama bana lazımdı alayım işime bakayım diyeydi, fiyatı uçacak satınca yırtarım değildi ki öylede oldu şuan, para değersiz olduğunda zaten hiçbirşey yapamazsın, değeri ne kadar düşerse daha kötü olur.

aldıktan sonra ne oldu peki, dediğime yaklaştık değilmi, krizde olacak dumanda olacağız dediydim, oldumu ?

şuanki durumda para değersiz, mal değerli ama aslında malda değersiz farkında değiliz, şöyleki; şuan sıfır araba alabiliyormuyum hayır, satabiliyormuyum rahatça ve aldığım para işe yarıyormu hayır, satıp yerine dengini bile alamıyorum ve durum eskiye nazaran çok daha kötümü evet, bu durumda araba değersizdir parada öyle, ne para işini  yapar nede mal,  malda istediği kadar pahalansın alamadıktan-satamadıktan sonra aslında değersizidir ve bir noktadan sonra çöker herşey hiç satmaz olur ve çöker herşey... 

dediklerim çıktı ve çıkmayada devam edecek, aslında bunu ben icat etmedim yada gayiptende gelmedi bu fikir, herşey ortada zaten, sadece ww3 olayı biraz sıkıntılı, çıkmaması lazım, çünki çıkarsa artık ileriyi düşünmeye gerek kalmayacak malumunuz üzre...

şuanki anlık durumsa idare ediyoruz modu, para anca yetiyor ve inşallah daha kötü olmaz, para ancak yetiyorsa zaten iş bitmiştir. toplumda bu durumdaki insan sayısı çoğunluk olmaya başladı, bunun ötesi ne olur siz tahmin edin...  arabayı verir ekmek bile alamazsın döverler adamı, arabanıda zaten parçalanmış bulursun sokakta, ekmekte bitmiş olabilir üstelik...

gidişat düzelmezse durum fena, şu yeni düzeni kursalarda tam batmadan yırtsak bari....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ben daha ileriside gelebilir daha kötüsüde olabilir demiştim,

onu tv den iziliyoruz romanya sınırında....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Gök yazdı:

bu dk dan sonra ne arabası yahu arabayı kim napsın

şuan değerli olan şey nedir kardeş?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

salça :) fiyatı makul artmadı takipteyim

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ekmek yağ yiycek , ödeyebilene elektrik su doğalgaz vs

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...