İçeriğe Yönlendir

4 Çeker Çok Şeker

Onur Doğan

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

twingo ile piyano taşıyan var

kuyruklu mu, kuyruksuz mu ? :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

kuyruklu mu, kuyruksuz mu ? :) 

sökülünce ikisi de aynı, bir tek kuyruklunun üst kapağını tavana bağlıyorlar, şemsiyeli twingo oluyor

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Mert Gulkokan yazdı:

aga çok iyi ya

Çok sağolun :) 

Talha Bilgi yazdı:

Çok güzel, belki araç üstü çadır değilde yana açılan tente çok akıllıca benim kullanım amacım için :)

Çok teşekkürler kesinlikle tavsiye ederim alırsanız mutlaka yan duvar olarak geçen parçayı da alın.

Servet Aydın yazdı:

Gece kamp yapmak için uygun yere benziyor

Uygun abi jandarmanın gelmesi için baya yol kat etmesi gerekiyor onda da sote yer olduğu için hiç denk gelmedik 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Muhammet Ali Deli yazdı:

Yaşıyorsun bu hayatı kardeşim valla çok beğendim :) Hep hayal ettiğim ama muhtemelen hiçbir zaman yapmayacağım bir hayat. Boş zamanım yok. 

Çok sağol dostum :) pandemi dolayısıyla boş zamanımız fazlaca var, fırsat buldukça değerlendiriyoruz umarım boş zamanın olur sende hayal ettiğin kısmı yaşarsın 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

yan tente olayı harbi güzelmiş, uygun araba olduktan sonra çok güzel olur, masa sandalyede al günlük piknik vs. işlerinde süper olur harbiden...

ara%C3%A7-yani-tente-1779-500x500.jpeg

Ali abi bende çok beğendim güneş ayrı bi durum bir de yağmurda da kullanma imkanı mevcut kumaşı mebran kaplı su geçirmez kumaş bir tarafını biraz daha eğik kurarak yağmurda da kullanabiliyorsun 

Mahmut Yıldız yazdı:

Çadır ve tente de, yer de çok güzel. Araç üstü çadır fikri çok sıcak gelmiyor ama tente süper. 

Teşekkürler :) 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

abareeyyy :) hemde bizim Memleketten...

maxresdefault.jpg

x5_901471581b36.jpg

19 Mayısta  Kaz dağına çıktım Dusterla, Milli park kapalıydı ama başka yollar var tabii, harbiden zevkli işler, süper oluyor, kamp, gezmek, off road süper bişey :)

Abi bence de mükemmel insanlardan uzak olup kendi başına huzuru yakalamak ve bunun yaparken de ekipmanların avantajını kullanmak gayet iyi. Bu arada benim memlekette Balıkesir merkez Atatürk Mah.  :) Ailem orada bende 18 yaşıma kadar Balıkesirdeydim

Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

twingoyu severim, değişik ve ilginç bir renoğdur :)

Twingo bende de vardı muadillerine göre çok kullanışlı ve şaka gibi bi araç, her bindiğimizde eşimle yüzümüzde ister istemez gülümseme oluyordu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Doğan

Bir maddi hasarlı da bizden.. Darbesizim diye yaşıtlarına caka satan Red'kit arkadan aldığı küçük darbeyle incindi :) Öndeki aracın ani fren yapmasıyla eşim durmuş fakat arkadaki Hyundai Kona duramamış. Arka sol tamponumuz ve biraz da iç metal kısmı eğilmiş, tutanak tutuldu fotoğraflar çekildi kusur arkadan mesafeyi koruyamadigindan dolayı hyundai de. Allah beterinden korusun en büyük kazamız bu olsun 95030e627413dbc14cf7c4911f4b8675.jpge23181555ce91aed6c7b049c04af8b1a.jpg4b88e90bb14caf9f1b898bd2ba4d497e.jpg

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçmiş olsun, frene basmak yerine direksiyonu kırmış gibi, darbe fazla. Allah beterinden saklasın. Eşinizde bir şey yoksa gerisi hallolur inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Geçmiş olsun, frene basmak yerine direksiyonu kırmış gibi, darbe fazla. Allah beterinden saklasın. Eşinizde bir şey yoksa gerisi hallolur inşallah. 

Sıyrılmak istemiş ama olmamış. Geçmiş olsun

Takip mesafesi mi sıcaklardan mı artıyor bu kazalar nedir. Forumda bile bir haftada 3-4 kaza oldu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Takip mesafesi mi sıcaklardan mı artıyor bu kazalar nedir. Forumda bile bir haftada 3-4 kaza oldu

Bence sıcaklar milleti uyuşturuyo. Ramazandaki oruçlu gibi araba kullaniyor insanlar suan.

Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasin

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Korkmaya başladım. 😕

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Small overloop testi bunun içindi ama hep çarpanı test ettiler, çarpılan ne oluyor testi yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun. Fena vurmuş.
Umduğumdan fazla hasar var

Abi sanki kaçış manevrası yaparken fren yerine gaza basmış gibi geliyor. Çok sağol 

Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun

Teşekkür ederim 

Mahmut Yıldız yazdı:

Çok şükür eşimde bir şey yok, bana da fren yerine manevra yaparken gaza basmış gibi geldi fakat frene basıp duramadığını iddia etmiş. Allah beterinden korusun

Ersen Tapan yazdı:

Bununla Geçmiş olsun. 

Eyüp Çetin yazdı:

Eyüp Çetin yazdı:

Çok sağolun Allah cümlemizi beterinden korusun mal mülk yerine gelir en önemlisi sağlık. Gerisi halloluyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Mutlu Kanter yazdı:

Geçmiş olsun ,Allah beterinden saklasın

Servet Aydın yazdı:

Onur geçmiş olsun

Cem Işık yazdı:

En büyük kazanız bu olsun, geçmiş olsun

Çok sağolun, Allah herkesi beterinden korusun

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Çok sağolun, Allah herkesi beterinden korusun

Büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

Hocam İzmir de kamp yaptığınız yer tam olarak neresi. Yıllar önce gitmiştim 2 3 gün oraya çok benziyor.
Tekrar gidicem ama bulamadım neresi
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...