İçeriğe Yönlendir

4 Çeker Çok Şeker

Onur Doğan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek yazdı:

Pişmanım :)

4x4 ayrı bir dünya imiş.. Bilemedim. 

bizde 4 çeker varken biz dışında zevkini bilen yada merak eden yoktu. covid çıktı çıkalı 4 çekerler uçtu topliycak hurda 4 çeker kalmamış koca dodge as 100 kamyonetlerin 4 çekerlerini bulmuş onları yükseltip ofroad arabasına döndürmeye başlamışlar 

çok geçmiş olsun nazar değişmiş 

Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Ercüment Yıldırım yazdı:

Büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

Hocam İzmir de kamp yaptığınız yer tam olarak neresi. Yıllar önce gitmiştim 2 3 gün oraya çok benziyor.
Tekrar gidicem ama bulamadım neresi

Bahadır Taşpolat yazdı:

Geçmiş olsun

Çok sağolun Allah cümlemizi beterinden korusun 

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
(düzenlendi)
Onur Doğan yazdı:

97769efd08d42c9be58db1aa7779be7b.jpg

Burayı sordum hocam. urla tarafı olma ihtimali yüksek.

Oraya giden yol üstünde sağlı sollu kekikler vardı tarla gibi olmuş. Toplamıştık hatta.

tarihinde Ercüment Yıldırım tarafından düzenlendi
ilave
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun. Herkes iyi ya, gerisi hikaye gerçekten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, tamiri zor bir bölge, ve gözükmeyen alt tarafta kaldığı için birçok yerde baştan savma yapılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
geçmiş olsun, tamiri zor bir bölge, ve gözükmeyen alt tarafta kaldığı için birçok yerde baştan savma yapılır
Çok sağolun yarın exper resimlerini alacak, işlemler başlayacak. Mümkün olduğunca baştan savma yaptirmamaya çalışacağım abi güzel bir düzeltme işçiliği isteyen durumu var umarım temiz işçilikle sorunsuz hallolur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Serhat Işık yazdı:

geçmiş olsun. ALLAH  beterinden korusun ..

Okay Kaygusuz yazdı:

gecmiş olsun

Amin çok sağolun 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Evcin

Ben bu konuyu takip ediyorum sanıyordum , baya geride kalmışım. Karavan alınmış-satılmış-çadır alınmış ( hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanılsın ) kaza da olmuş :(  insanlık hali hep başımıza gelen şeyler , bunla geçmiş olsun.  Düzeltilmesine sevindim sol tarafın. cana gelmesin diyelim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Fatih Evcin yazdı:

Ben bu konuyu takip ediyorum sanıyordum , baya geride kalmışım. Karavan alınmış-satılmış-çadır alınmış ( hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanılsın ) kaza da olmuş :(  insanlık hali hep başımıza gelen şeyler , bunla geçmiş olsun.  Düzeltilmesine sevindim sol tarafın. cana gelmesin diyelim :) 

Allah cümlemizi beterinden korusun, imkanlar dahilinde kamp ve kamp hayatına dair ekipmanları tecrübe etme fırsatı yakalıyorum. Ama çekme karavan, yer çadırı vs. aralarında araç üstü çadır benim için en uygun ve en rahatı diyebilirim. İmkanı olan herkese de tavsiye ederim büyük kolaylık. Çok şükür ki sorunsuz bi şekilde sol tarafta düzeldi şimdilik keyfimiz yerinde :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Onur Doğan yazdı:

Allah cümlemizi beterinden korusun, imkanlar dahilinde kamp ve kamp hayatına dair ekipmanları tecrübe etme fırsatı yakalıyorum. Ama çekme karavan, yer çadırı vs. aralarında araç üstü çadır benim için en uygun ve en rahatı diyebilirim. İmkanı olan herkese de tavsiye ederim büyük kolaylık. Çok şükür ki sorunsuz bi şekilde sol tarafta düzeldi şimdilik keyfimiz yerinde :) 

Çekme karavan için hızlı bir karar olmuş gibi ama hepsinin yeri başka :) genelde yer çadırından , araç üstü , çekme karavandan motokaravana geçiş yapıyor çevremdeki insanlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Fatih Evcin yazdı:

Çekme karavan için hızlı bir karar olmuş gibi ama hepsinin yeri başka :) genelde yer çadırından , araç üstü , çekme karavandan motokaravana geçiş yapıyor çevremdeki insanlar. 

En az dizel 2,5-3lt’lik motor lazım. Ciddi yıpratıyor arabayı. Hem de karavan içi yer daha az. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Doğan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

En az dizel 2,5-3lt’lik motor lazım. Ciddi yıpratıyor arabayı. Hem de karavan içi yer daha az. 

Aslında karavan küçük olduğu için çekmeyle alakalı hiç sorunum yoktu. Araçta 2.0 119 Hp, fakat çekme karavan biraz külfet geldi. Koymaya yer, güvenliği, pratik olmaması, yoldaki stresi vs bunlar yordu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2 senedir 1.5 dci scenic ile arkadaşım tüm Türkiye'yi dolandı, pek sorun yaşamadı ama.

Onur Doğan yazdı:

Aslında karavan küçük olduğu için çekmeyle alakalı hiç sorunum yoktu. Araçta 2.0 119 Hp, fakat çekme karavan biraz külfet geldi. Koymaya yer, güvenliği, pratik olmaması, yoldaki stresi vs bunlar yordu 

yer konusunda katılıyorum, kesinlikle büyük sorun oluyor park.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fatih Evcin yazdı:

2 senedir 1.5 dci scenic ile arkadaşım tüm Türkiye'yi dolandı, pek sorun yaşamadı ama.

yer konusunda katılıyorum, kesinlikle büyük sorun oluyor park.

İşte tork lazım. Düşük hız ve torkta sıkıntı yok ama yine de aracı yıpratıyor. Arkada 1000kg çekme ve fren kolay değil. Kendi kadar ağırlık x2 yaşlanma demek yani yaklaşık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Doğan

Forumumuzun kamp ve doğa severleri için yaza veda kampımızdan birkaç görsel paylaşalım [emoji4]67c763ac2b2dc0ec43048a011b903942.jpg1d4102abda5d022f3af4c3355d2efe13.jpga7423f8ea71b8be893419040021f9cff.jpg631c65ac6fb0e1cf40bb0b467278baa2.jpgfe063109366ae78ae9ff0cbcabd9d30c.jpg

• Beğen 9
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Neresi burası?

hibrit buralara çıksa pili kaynar yahu

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

hibrit buralara çıksa pili kaynar yahu

Beni ormana almazlar zaten. Yangın tehlikesi var 😁

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Beni ormana almazlar zaten. Yangın tehlikesi var 😁

heee prd su yoktu dimi onda, direkt alevli

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

heee prd su yoktu dimi onda, direkt alevli

Yav biri bana allah rızası için 2kg co2 yangın tüpü göndersin. Bulamıyorum hep sanayi tipi var :) bi de ucuz olsun. Mtv’ye verdiğime saysın :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...