İçeriğe Yönlendir

2.4 Honda Accord Executive 190 bg

Ali Gürbüz

Recommended Posts

Doğan Arşiray

iyi bakılmışsa memnun eder herhalde. bence dışı güzel görünen bir araç. hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Şahane hayirlisi olsun kazasiz belasiz. Ya fotograftan acidan ancak bijonlari bi kontrol ettirin ya ön lastik iceride ya arka disarida gibi duruyor

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Gece farın keskin hattı bayıltmasın seni

Samuray kılıcı gibi kesilme çizgisi var yahu.hayırlı olsun maşallah:)

Sinan Akgöl yazdı:

Şahane hayirlisi olsun kazasiz belasiz. Ya fotograftan acidan ancak bijonlari bi kontrol ettirin ya ön lastik iceride ya arka disarida gibi duruyor

Arka lastik küçük ölçü takılmış gibi duruyor ama açıdan muhtemel.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

hayırlı olsun, her zaman beğendiğim bir kasa hatta bir ara niyetlenip sonradan vaz geçtiğim bir araç patronumda vardı o aracı almaya çok uğraşmıştım nasip olmamıştı. donanım olarak nedir executive donanım ve içi karbon kaplama çok hoş bir kombinasyon.

jantlar kendi jantı değil gibi lastikler sanki ufak kalmış gibi görünüyor. lastikler çok dar sanki :) 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Dostum fotograf acisindan öyle duruyor. Haklisin.Jant lastik orjinal. 205 55 16.
Hatta 1 hafta once michelin primacy 4 takilmis şansima.

Hepinize tesekkurler arkadaslar. Daha iyileri sizin olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ümit Türk yazdı:

accord üretimi var mı halen? 

Var da satılmıyor diye getirmiyorlar maalesef önceki kasadan beri...

Ali Gürbüz yazdı:

Jant lastik orjinal. 205 55 16.

Hata burada zaten, koca arabada focus 2 lastiği olur mu :) tekrardan hayırlı olsun, benim de çok istediğim bir kasa motor kombinasyonu. 35 bin falan di tabi ben bakınırken :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Benimde 90 model broadwayim var.Kayınçım istiyor araçsız kalmak istemediğimden satmıyorum.Sizin aracınızın satılma durumu olursa haber verebilirseniz sevinirim.
Öyle bir durum olursa buradan bilgilendiririm tabiki.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Hata burada zaten, koca arabada focus 2 lastiği olur mu [emoji4] tekrardan hayırlı olsun, benim de çok istediğim bir kasa motor kombinasyonu. 35 bin falan di tabi ben bakınırken [emoji4]
Bu piyasada araba satmakta almakta dert. En guzeli eldekini korumak.
Sattigin arabayi ayni fiyata yarin geri alamiyorsun.
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ali Gürbüz yazdı:
Ali Darbaz yazdı:
Hayırlı olsun. Lpg takılmamış olması güzel. 

Lpg ye antipatim var. Takilacaksada en azindan ben taktirayim.

Benim gibi... üstündekini söküp atıp kiti yeniden dizdiklerim çok oldu.

Hayırlı olsun güzel araç,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Benim gibi... üstündekini söküp atıp kiti yeniden dizdiklerim çok oldu.
Hayırlı olsun güzel araç,
Sagol abi. En cok petrolcu abilerin sevdigini duydum bu araci. Dogrumu?[emoji3]
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Endişe edilecek kadar yakmaz, yaktığının hakkını verir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı uğurlu olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı naip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Vay vay hayırlı olsun. Maşallah çok güzel araç. Bundaki vtec nasıl acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu araçlar çok çok güzel olmasına karşın araca önem vermeyen insanların eline düştüler. Sanki biraz pas problemi vardı. Sıfır zamanında bir arkadaşımda vardı güzeldi. Ama şimdi gözüme çok eskimiş geliyorlar. Belki de bakımsızlıktan. Mazdalar vardır ya eski bakımsız. Onlara dönecekler gibi geliyor. Pahalı araçtılar. Alınamayacak kadar pahalı. 

Hayırlı olsun çok keyif. Resimleri gördüm temiz görünüyor. LPG takmadan kıyıdan kıyıdan sürün işte. Çok yakmaz. Çok yakarsa da o zaman az binin. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Bu araçlar çok çok güzel olmasına karşın araca önem vermeyen insanların eline düştüler. Sanki biraz pas problemi vardı. Sıfır zamanında bir arkadaşımda vardı güzeldi. Ama şimdi gözüme çok eskimiş geliyorlar. Belki de bakımsızlıktan. Mazdalar vardır ya eski bakımsız. Onlara dönecekler gibi geliyor. Pahalı araçtılar. Alınamayacak kadar pahalı. 
Hayırlı olsun çok keyif. Resimleri gördüm temiz görünüyor. LPG takmadan kıyıdan kıyıdan sürün işte. Çok yakmaz. Çok yakarsa da o zaman az binin. 
Hepinize tesekkur ederim sagolun .

Hocam kıyıdan kıyıdan kullanıcaz dediginiz gibi. Hafta sonu agirlikli. Lpg ye ihtiyac duyacagimi sanmiyorum.uzun yolda zaten 7 lt ye dusuyor sabit hizda.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

hayırlı olsun, jant büyütmeyi bilemem ama spacer ellerinizden öper bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

ah bide manuel olsa şanzımanı :fiuw:  yakın arkadaşım kullanmıştı da otomatik type-R diyordu bu araç için.. Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
hayırlı olsun, jant büyütmeyi bilemem ama spacer ellerinizden öper bence
Tesekkurler. Jantlar icerde ve ufak kaliyor haklisiniz. 1.6 Civic ile ayni olcu kombinasyonu. 205 55 16[emoji3]
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Sabah İstanbul'a döndüm.
Iki kere depo ölçümü yaptım . Uzun yolda cc ile 110 sabit hizda ilk ölçümde 6.8 lt ,ikinci ölçümde 6.9 lt benzin tüketimi çıktı.
Yani 110 sabit hizda bu araç 7 lt yakiyor. 110 km hiz ile ilerlerken 2250 dd ceviriyor.
a7143de469e81f43f0c86a824dd6eb87.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Hem otomatik hemde 2.4 litre motor 

Japon hondanın dediği gibi en iyi verimi 2.4 litre motordan yakalıyorlarmış. Verdiğiniz değerler bunun kanıtı gibi .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...