İçeriğe Yönlendir

2.4 Honda Accord Executive 190 bg

Ali Gürbüz

Recommended Posts

Ali Gürbüz

Yan sanayi ürün ama gayet yumuşak bir yapısı var. 3-5 yıl esnekligini kaybedecegini sanmam.[emoji3]

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Murat Sahın yazdı:

Amin, cümlemizinkini :) 

Evet öyle bir avantajımız var, ama işte nöbetleşe uyuyorlar, biri düzenli olarak uyanık. O uyuyunca diğeri uyanıyor :D

Bu arada, beşik sallama robotu var, çok güzel icat :D :D :D O da olmasa hapı yutmuştuk...

Uyku eğitimi alın yoksa kurtuluş yok 

Taksici gibi olmuştum sokağa çıkma yasağı var saldım artık yeterki uyusun diye hergece dışardaydık şimdi paşa saat 8 de iyi geceler diyor uyuyor 6.5 aylık şuan

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

2 adet bağlantı aparatı ve amortisör ile otomatik kalkan bagaj kapağı yaptım. Elde alışveriş poşetleri ile bazen zor oluyordu yükleme yapmak. Şimdi güzel oldu.

Aparat ve amortisörleri Ankara'dan Accord larla özel olarak ilgilenen bir dükkandan aldım. Sağ ve sol bagaj koluna montaj saglaniyor.

d4155c866cb3c5ddf063570a089b3a78.jpgbbaa597dbb805cd7027a3af9ce180311.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Gürbüz

Bagajı su alma şüphesiyle ve temizlik amacıyla söktüm dağıttım .Su testi yapınca tahmin ettiğim gibi çok az bir su alma olayı var.
Tampon braketlerinin gövdeye baglandigi klipslerden iceri damla damla su aliyor.
Söküldü ,temizlendi,silikonlandı .
Döşemeler ve stoplar temizlendi.
Sunroof tahliyesi kontrol edildi ve temizlendi. Bagaj havalandırma kısımda da su damlaması vardı. Temizlendi silikonlandı. f4987bb3a4dc1423d3fd43507734640e.jpg07cdac3c8fdc0261d0c993f3ad08997d.jpg138d8e78891932d3c0fd26938bb89518.jpg693e3ec2108cea5befcc52bac1817b88.jpg

61dbf63923ea77dc2871dfa8747a4ce2.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İnsanın yeri bahçesi olması ne güzel

Nasıl ya, senin yokmu. Hybrid corollayı sokağamı park ediyon. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Nasıl ya, senin yokmu. Hybrid corollayı sokağamı park ediyon. 

Yapacak bir şey yok. 2 çocuk var Kayınvalidenin dibindeyiz 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
İnsanın yeri bahçesi olması ne güzel
Ailenin yanına Antalya'ya geldim. Istanbul'da planları yapıp burada hayata geçiriyoruz. [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
tapusuna işli kapalı garajı olan ev alacağım altına bir tane lift otur her türlü bakımını yap
Mertim lifte bile gerek yok. 2 tane kriko sehpası al herşeyini yaparsın.8b832e4934109da8783463d2691611f5.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Tork anahtarı çok para
Amerika'ya turist vizesi alabilirsem alacagım seneye.[emoji3]
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ali Gürbüz yazdı:

Amerika'ya turist vizesi alabilirsem alacagım seneye.emoji3.png

İyide abi , amerikan gidiş dönüş ucak biletine kaç tane tork anahtarı alınır. Pasaport ve vize ücretlerinide unutma. 

Merak ettim baktım. 5700 tl. :D

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

İyide abi , amerikan gidiş dönüş ucak biletine kaç tane tork anahtarı alınır. Pasaport ve vize ücretlerinide unutma. 
Merak ettim baktım. 5700 tl. [emoji3]
Öyle değil.Amerika'ya gitmişken onuda alacağım. Tork anahtarına burdan oraya gidilirmi[emoji3][emoji3]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gürbüz yazdı:

Öyle değil.Amerika'ya gitmişken onuda alacağım. Tork anahtarına burdan oraya gidilirmiemoji3.pngemoji3.png

Marikada tarihi yapı felan yok, Bari japonya , Almanya, İtalya git. Oralar çok antik şehirler.  Colesyuma çıkarsın, almanyada şatoları gezersin, Japonyada antik kaplıcalara girersin. Holywood izleye izleye amerikada görücek yer kalamdı. eski bir ülke değil. Mecidiyeköye gitmekle Times meyadanı arasında göreceli olarak bir fark yok. Bol bol obezlerin dünyayı nasıl sömürdüğüne şait olursun . 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kayınvalidenin dibindeyiz 

allah kurtarsın

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

allah kurtarsın

Çok yanlış düşünüyorsun :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Marikada tarihi yapı felan yok, Bari japonya , Almanya, İtalya git. Oralar çok antik şehirler.  Colesyuma çıkarsın, almanyada şatoları gezersin, Japonyada antik kaplıcalara girersin. Holywood izleye izleye amerikada görücek yer kalamdı. eski bir ülke değil. Mecidiyeköye gitmekle Times meyadanı arasında göreceli olarak bir fark yok. Bol bol obezlerin dünyayı nasıl sömürdüğüne şait olursun . 
Alican,yaş itibariyla önce Amerika'ya gitmek istiyorum. Antik şehir ,tarihi yer ve yapı hiç ilgimi çekmiyor.
Avrupa benim için 50 den sonra gidebileceğim yer senin anlattığın şekle göre.

Amerika'da kalacağım yer var. Avrupa da yok.
Pandemi ile birlikte vizeler durdu. Yoksa çoktan gidip gelmiştim.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Mecidiyeköye gitmekle Times meyadanı arasında göreceli olarak bir fark yok

saygılar reiz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Gürbüz yazdı:

Alican,yaş itibariyla önce Amerika'ya gitmek istiyorum. Antik şehir ,tarihi yer ve yapı hiç ilgimi çekmiyor.
Avrupa benim için 50 den sonra gidebileceğim yer senin anlattığın şekle göre.

Amerika'da kalacağım yer var. Avrupa da yok.
Pandemi ile birlikte vizeler durdu. Yoksa çoktan gidip gelmiştim.

Hazır Ameriga'ya gitmişken bol beygirli bol silindirli bi atmosferik kiralayın hocam.. Şöyle en afilisinden Corbette, Challenger, Viper falan :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Hazır Ameriga'ya gitmişken bol beygirli bol silindirli bi atmosferik kiralayın hocam.. Şöyle en afilisinden Corbette, Challenger, Viper falan [emoji4] 
Boşver abi kirayı. Satın alırız. Giderkende satarız[emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ali Gürbüz

1 seneyı aşkın birlikteliğimizden sonra yeni sahibine hayırlı olsun. Çok memnun kaldığım ama yıllık şehir içi km sayım bu sene artacağı için lpg takmam gerekiyordu. Lpg ye de gönlüm elvermedi. Bursa ya gönderdik.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...