İçeriğe Yönlendir

Açılın, Foruma Honda Civic Getirdim.

Emrah Altun

Recommended Posts

Hasan Sancak
(düzenlendi)

Honda buji değişimi Türkiye geneli yetkili servislerde 600tl, fiyatta gariplik yok mesajda yazıldığı gibi "Yetkili Kazık" 😁

Edit: "değişimi"

tarihinde Hasan Sancak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Ersen Tapan yazdı:

Buji de bir yanlışlık olmasın ?
4 adet buji 611 tl yazmışlar. Daha önce başıma gelmişti takım fiyatıymış ve 4 kat fazla olduğunu görüp düzeltmiştik. 
Fiyat doğruysa da nasıl bir buji bu merak ettim doğrusu. 

Netten baktım servis fiyatı nettekilere göre 100tl gibi biraz daha pahalı. Yani fiyatta hata yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Mais Jannataliyev yazdı:

Hayırlı olsun abi. Kaç beygir olanı bu?

Çok teşekkürler.

125 beygir, 152 tork.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Aracı lifte almak için bile işçilik yazmışlar
Çarpanı sıfır. Hizmet olarak görülsün diye sanırım. Bujileri pahalıymış epeyce. Özelliği nedir acaba. Ben de yeni değiştirdim denso marka ile ama fiyatı uygunmuş benimkinin
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Emrah...Yetkili servis dışında yetkili servis ustası ihtiyacın olursa yardımcı olurum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ben bu bakımı Audi yetkili servisinde 1700 gibi bir rakama yaptırdım. Honda yetkili servisi gerçekten pahalıymış yahu. Ha bende buji yok o ayrı konu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Emrah...Yetkili servis dışında yetkili servis ustası ihtiyacın olursa yardımcı olurum...

Abi çok iyi olur ya.

Sani Gerşon yazdı:

O buji rakamı neymiş ya. Yağdan pahalı. Vay arkadaş...

IX35 için Aliexpress'den NGK marka iridyum buji 4 tanesi vergi dahil 80'e almıştım. Tekrar bu yola gireceğim gibi.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Cihat Küçükay yazdı:

Maşallah güzel araç, hayırlı olsun

Çok teşekkürler. Daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Honda en üst paket bir Civic'e neden "karartmalı dikiz aynası" koymaz ki. Gece giderken gözler mahvoluyor baş ağrısı yapıyor. 2005 model Focus Ghia'da bile vardı bu.

Üzdü.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Emrah Altun yazdı:

Honda en üst paket bir Civic'e neden "karartmalı dikiz aynası" koymaz ki. Gece giderken gözler mahvoluyor baş ağrısı yapıyor. 2005 model Focus Ghia'da bile vardı bu.

Üzdü.

Valla elektrikli cam olmasın ama o olsun isterim.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Alpay Sumer yazdı:

Valla elektrikli cam olmasın ama o olsun isterim.

Hangisi daha çok işlevsel derseniz karartmalı ayna derim ben de. Alternatif çözümlere bakıyoruz da bulamadık hala bir şey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Emrah Altun yazdı:

Hangisi daha çok işlevsel derseniz karartmalı ayna derim ben de.

tabiki, bende de olmazsa olmazlardandır.

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Gerçekten çok zorluyor, özellikle şu çakma xenon ve ledler çıktıktan sonra. Ben uzun yolda mecbur kalıp aşağıdaki üründen almıştım benzinciden. İşe yaradı mı, eh işte. Ama alışmak gerekiyormuş

u6PdXn.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Üzdü.

Lütfen Ghia o [emoji3]

HIZ sabitleyici olmasın kararan ayna olsun.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Murat Sürücü yazdı:

Gerçekten çok zorluyor, özellikle şu çakma xenon ve ledler çıktıktan sonra. Ben uzun yolda mecbur kalıp aşağıdaki üründen almıştım benzinciden. İşe yaradı mı, eh işte. Ama alışmak gerekiyormuş

u6PdXn.jpg

Murat abi fena fikir değil ama ben zaten gözlüklü bir insanım gözlük üstüne gözlük de olmaz bana.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bunlar çok işe yarıyor, bende abkaraya giderken ulusoy tesisinden 25 liraya aldım, farın ışığını kesiyor, sisli havada rahat görüş sağlıyor. Yağmur yağınca görmüyosun falan.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak
Ebrar Tüfek yazdı:

Yağmur yağınca görmüyosun falan.

Yağmuru görmüyorsun dimi 😁😁

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Emrah Altun yazdı:

Hangisi daha çok işlevsel derseniz karartmalı ayna derim ben de. Alternatif çözümlere bakıyoruz da bulamadık hala bir şey.

Ayna mandalını kaldırınca işe yaramıyor mu? Ben yıllardır öyle yapıyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak
Köksal Yılmaz yazdı:

Ayna mandalını kaldırınca işe yaramıyor mu? Ben yıllardır öyle yapıyorum :)

ben de ayna mandalını kaldırdım o kadar fazla şikayetim yok, bende kendime kendime diyorum @Emrah Altun abi biraz abartmıyor mu :D:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...