İçeriğe Yönlendir

Gri (Fırtına)

Ali Gök

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
Mert Yeldan yazdı:

Kanka sana 110 a bıraktırırım.

Allah razı olsun, senin gibi kanka dostlar başına :D

Ali Gök yazdı:

passat 2.0 tdi bkp   İLK 3 Hargi BKP 

eski sistemmiş o zaman

Satmak yok buna bineceem ben. daha almancı gibi tavana bagaj flan bağliyacaz yahu

@Mehmet Göktürk hocada tavan bagajı vardı, belki duruyordur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

BKP’ler PD sistem. Bunların enjektörleri sorunlu idi ama benim bildiğim neredeyse enjektörü değişmeyen kalmadı. Çok yolda kalan oldu. Servis çağırıp değiştirdi. 
Değişmemiş araç kaldığını sanmam. Yetkili servisten sorgulatıp öğrenebilirsiniz.

PD sistem iyidir, seslidir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Hayırlı uğurlu olsun. B5.5 olanını sattıktan sonra 2006 model 2.0 FSi gümüş gri olanını almıştım hiç araştırmadan, sürüşüne gidişine bayılıyorum bu kasanın. B7 kasaya göre daha oturaklı bana göre. Frenleri çok sağlamdır, son anda en sağ şeritten en sola geçen tırın altına 200 ile girmekten kurtarmıştı beni, o an altımda Fusion gibi bir araç olsa asla duramazdım. Mavi kırmızı göstergeleriyle iç mekan kalitesiyle apayrı bir araba hala tadı damağımdadır. FSi'lerde şanzıman tam otomatikti, bunlarda DSG ikisi de sağlam. Yağ değişimi harici 300 bin kilometre sorunsuz giden bir çok DSG'li örneğini gördüm. Dizellerinin temizini bulmak ta çok güç temizlerine yeni kasası kadar para istiyorlar buldun mu tadından yenmiyor.

Çok temizmiş güle güle kullanın. :nazar: 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Gök yazdı:

ayKcde.jpg

Bu cr motor fotosu. Pd biraz sesli çalışır, enjektör dışında egr tıkanıyor galiba ama onun da çözümü var. Dsg zaten çözüyorlar artık. 

23ee092c2b5cb2be811ba913fcd2b025.jpg

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ali hayırlı uğurlu olsun. Opel ne zaman gitti ben kaçırmışım. Passatın maşallahı var, Rabbim güle güle binmeyi nasip etsin. En azından Comfortline, donanımı yeter. Bazılarınınki gibi Tirent Passat değil. :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ali hayırlı uğurlu olsun. Opel ne zaman gitti ben kaçırmışım. Passatın maşallahı var, Rabbim güle güle binmeyi nasip etsin. En azından Comfortline, donanımı yeter. Bazılarınınki gibi Tirent Passat değil. [emoji4]

Tiğrentliiği gizlemek için bir de adına impression diyor [emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı

kimin trent aracı var yahu . ne güzel işte arabası var biniyor 1 sene sonra araba almaya niyet bile edemicek kimse rakamlardan trent aracı almak için 3 gün kapısında çadır kurup yalvartacak araç sahipleri :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
Önder Özcan yazdı:

En azından Comfortline, donanımı yeter. Bazılarınınki gibi Tirent Passat değil. :)

yil olmuş 2020 hâlâ 3 harfli telefon markalarını söyleyip, tirent passat’a binen mi varmış? 😱😱

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bu auto hold lazım olunca açıp gerimi kapatiyim yoksa sabit açıkmı kalsın ?

mantığı tam nedir açmak ve kapatmak gerekiyor ki tuş koymuşlar ama en doğru kullanımı nedir

akıl almaz dik bir rampada test ettim sırf meraktan beton gibi durdu esnemedi bile. daha iyisi olmaz bu sistemin

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Autohold açık iken kemeri çıkardığında el frenini çeker. Düzenli olarak emniyet kemeri takıyorsanız kullanımı çok pratik oluyor açık iken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan yazdı:

Autohold açık iken kemeri çıkardığında el frenini çeker. Düzenli olarak emniyet kemeri takıyorsanız kullanımı çok pratik oluyor açık iken.

kemer kullanıyorum düzenli . park edecek olsam elim gider bi o hesap

misal 10 km ile giderken cepten cüzdanı çıkarım dedim kemeri çözdüm yine çekermi el frenini ?

Yorum bağlantısı

akıllı arabaya sorduğumuz şeye bak :)

hız sabitlemede 2 mod varmış hız kontrolünde biri direk 10 km artırıyor diğeri 1 1 artırıyor sevdim onu

Selçuk Bakış yazdı:

Açık dursun zararı olmaz bence.

boşa çalışmasın ceyran yapar :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan yazdı:

3 aya kalmaz vag fan boy olur Ali emoji23.png

Kapısının bir kapanışı var mert geçen çay demledim o sesi dinlerken çay içtim 1 demlik😂

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kapısının bir kapanışı var mert geçen çay demledim o sesi dinlerken çay içtim 1 demlik[emoji23]

[emoji23][emoji23][emoji23] olmuşsun sen
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Aklın yolu bir. Hayırlı olsun. [emoji3478] [emoji3478] [emoji3478]

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt yazdı:

Aklın yolu bir. Hayırlı olsun. emoji3478.png emoji3478.png emoji3478.png

Teşekkürler hacı abi 🙏🙏🙏

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Gök yazdı:

akıllı arabaya sorduğumuz şeye bak :)

hız sabitlemede 2 mod varmış hız kontrolünde biri direk 10 km artırıyor diğeri 1 1 artırıyor sevdim onu

boşa çalışmasın ceyran yapar :D 

Aynı ben😂 hala bazı özelliklere boş bakıyorum 😂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...