İçeriğe Yönlendir

Su Parasına Yeni Golf 8

Emre Demir

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

2000 devirde 7. Viteste 94km/s hız yapıyormuş. Garip geldi bana. Daha düşük olması gerekmez mi? Torksuz denilen corolla hybrid ile 110 ile düz yolda 1600 devirde gidiyor 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Vesile ile yazalım buraya da. Ayak gazda değilken araba süzülürken motor stop ediyor. Frene basınca çalışıyor. Servo için. 

bu arada gündemdeki kanallardan teknik inceleme anlamında en iyisi sinan koç kesinlikle. Aradığım tüm teknik detaylara sadece o cevap veriyor. Diğerleri resmen papağan gibi birbirinin tekrarı. Bagaja 12v koymuş, bardaklık şurada güzel olmuş cümlelerinden öteye geçmeyen saçma sapan videolar çekiyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Klimayı bile multiplayerın içine koymuşlar. Hiç pratik değil bence yav. Bir düğmeye basıyorsun. Ekranda direkt klima menüsü açılıyor. Sıcaklık ayarları ekrandan yapılıyor. Bence manuel daha kullanışlı oluyor. Bi de diğer paketlerde var mı bilmiyorum ama far grubu düğmeleri de dokunmatik. Sunroof düğmesi de dokunmatik. 

tasarrufu teknoloji içine saklamak deniyor buna, maliyetten kaçıyorsun aslında, ama görüntüde vay be olaya bak gibi sunuluyor sana :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

tasarrufu teknoloji içine saklamak deniyor buna, maliyetten kaçıyorsun aslında, ama görüntüde vay be olaya bak gibi sunuluyor sana :)

Aynı şekilde far düğmeleri de dokunmatik oldu. Belki daha ucuz maliyeti :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aynı şekilde far düğmeleri de dokunmatik oldu. Belki daha ucuz maliyeti :) 

herhalde, hemde teknolocik oldu görüntüde, belkide mekanik olandan daha sağlamdır, ucuz olduğu bence kesinde, yalnız bu işleri sevmedim ben, farı açmak bile yazılıma bağlı, ne kadar elektronik o kadar dert derim hep.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu arada gündemdeki kanallardan teknik inceleme anlamında en iyisi sinan koç kesinlikle. Aradığım tüm teknik detaylara sadece o cevap veriyor. Diğerleri resmen papağan gibi birbirinin tekrarı. Bagaja 12v koymuş, bardaklık şurada güzel olmuş cümlelerinden öteye geçmeyen saçma sapan videolar çekiyorlar

Bunların hepsi otomagazin, teknik bilgi veren yok zaten isteyende yoka yakın olduğu için böyleler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bassat ta neymiş :) 

artık hayal oldu sıfır falan, eldekine iyi bakma zamanı,neyseki uzun süreli aynı aracı kullanmaya alışığım, ohh valla...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
(düzenlendi)

Yazık günah, Golf 400 bin birim edecek bir araç değil. Yapılacak tek şey, almamak. Talep olmayınca mecbur iner rakamlar.

Almanya da liste fiyatı;

Golf Style 1,5 l eTSI OPF 110 kW (150 PS) 7-Gang-Doppelkupplungsgetriebe DSG, 33.220,00 € 

Düz 30 bine alınır, 3-5 bin peşinat ile aylık €300 taksit bile yaparlar.

tarihinde Erdem Doğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erdem Doğan yazdı:

Yazık günah, Golf 400 bin birim edecek bir araç değil. Yapılacak tek şey, almamak. Talep olmayınca mecbur iner rakamlar.

Almanya da liste fiyatı;

Golf Style 1,5 l eTSI OPF 110 kW (150 PS) 7-Gang-Doppelkupplungsgetriebe DSG, 33.220,00 € 

Düz 30 bine alınır, 3-5 bin peşinat ile aylık €300 taksit bile yaparlar.

33.220€ Almanya için bile pahalıymış

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Golf yıllardır bu rakamlarda, pahalı olsa bu kadar satmazdı. Normal Golf kadar yollarda GTI ve GTE görmek mümkün. Aralarında 4-5 bin euro fark var.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bu arabaları aldığımızda ülkeden döviz çıkışı oluyor. Buda cari açık yaratıyor. Devletimiz bu cari açığın önüne gecmek için aracın üç katı bedelli bir vergi sistemi düşünmüş. Yapacak bişey yok. Cari açık paramızın değeride düşünüyor. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Bu arabaları aldığımızda ülkeden döviz çıkışı oluyor. Buda cari açık yaratıyor. Devletimiz bu cari açığın önüne gecmek için aracın üç katı bedelli bir vergi sistemi düşünmüş. Yapacak bişey yok. Cari açık paramızın değeride düşünüyor. 

İronimi yaptınız yoksa böylemi düşündünüz.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Sizce :) 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Sizce [emoji4] 

İroni olduğunu düşünüyorum ama o düşünceye inanan çok insan tanıdığım için eminde olamadım şimdi
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Ekonominin sadece vergi toplanarak olduğunu düşünen çok insan var etrafımda. Doğru da olabilir ne diyeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Arda Bülent Güzel yazdı:

Böyle düşünüyorum. Cari acığa sebep var diyorlar. Otomobil, telefon ve bilgisayar. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Dolar 8.5, Euro 10.5 iken cari açık artar mı azalır mı? Bunu da konuşalım. 1 tane Iphone 1 kamyon patates yapıyorsa bunun sorumlusu ben değilim.

Bari Avrupadan ülkemize yakıt almaya gelsinler cari açık azalır.

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Cari acigi kapatmanin yöntemi verginin vergisini almak degil, üretmektir. Vergi ile günü kurtarip gelecegi zora sokarsin anca. Sonra toparlamasi daha zor olur. Bu 3 liralik borc icin 6 lira kredi cekip 9 lira ödemek gibi bisey. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...