İçeriğe Yönlendir

Su Parasına Yeni Golf 8

Emre Demir

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Şu videonun 4.50 dakikasında devreye girme durumu biraz gösterilmiş. Bu hareketli parça hakkında detaylı bilgi var mı bilmiyorum. Sanırım pillerden alınan güç ile alternatör çevriliyor. O da kayışla motora destek veriyor. Gibi şeyler. Bakımı bozulması...

https://youtu.be/O8xyjG8-OS4

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evren Erakçora yazdı:

bay bay dizel  

Aynı tüketimi hibridle yakalayabiliyorsak ne güzel.

Dün Volvo s60 2.0 tüketimini gördüm benzintv'de. İstanbul şehir içi + uzun yol olmak üzere 10lt den bahsediyordu. Katalog değeri 7lt olan araç bu. Hibrit de var ama mildhibrid. Ne anladım bu işten...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Dün Volvo s60 2.0 tüketimini gördüm benzintv'de. İstanbul şehir içi + uzun yol olmak üzere 10lt den bahsediyordu. Katalog değeri 7lt olan araç bu. Hibrit de var ama mildhibrid. Ne anladım bu işten...

Mild hybrid gerçekten çok gereksiz bir sistem. Uzun yolda zaten hiç katkısı yok. Şehir içinde yarım litrelerden bahsediliyor. vw grubu elektrikli araça fena hazırlandı ama. Çok sağlam yer edinecekler

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

220 küsür olanı lansmana özel 191 gibi bırakacaklar. Düşünen varsa peşini bırakmasın.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Sani Gerşon yazdı:

Çevre baskısı, yüksek maliyetler , euro normları yüzünden. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Yeldan yazdı:

220 küsür olanı lansmana özel 191 gibi bırakacaklar. Düşünen varsa peşini bırakmasın.

Yıkarlar orayı

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evren Erakçora yazdı:

Çevre baskısı, yüksek maliyetler , euro normları yüzünden. 

2002 model 2.0 benzinli mondeo da 10lt ile geziyordu şehiriçi... 20 senede yol alınmamış yani?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Sani Gerşon yazdı:

HEdefin 100bin altını söylemiş sağlam kaynak size :)

Ötv siz fiyatı 130 altı hedefleniyordu. Düşen kurla birlikte hedeflenenden daha düşüğe geldi.

Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel  223.500TL

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Erhan Doruk yazdı:

Ötv siz fiyatı 130 altı hedefleniyordu. Düşen kurla birlikte hedeflenenden daha düşüğe geldi.

Yeni Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel  223.500TL

Vergisiz  rakamı ne edeyim ben. Muzu da yemediğim halde kabuğu ile alıyorum, tartıdan düşüyorlar mı :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mert Yeldan yazdı:

İkinci el araçlar ne kadar pahalı olduğunu anlıyoruz, yepyeni sınıf lideri bir otomobil bu fiyat. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Sani Gerşon yazdı:

Vergisiz  rakamı ne edeyim ben. Muzu da yemediğim halde kabuğu ile alıyorum, tartıdan düşüyorlar mı :D

Markette soyup poşetleyip tarttırırsan kabupuna para vermezsin. 😀 Aynı durum diş macunlarında da var. Kutusuna da para verip eve gelince çöpe atıyoruz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Erhan Doruk yazdı:

Markette soyup poşetleyip tarttırırsan kabupuna para vermezsin

Arabayı vergisiz alamayacağımız gibi markette de muzu soyup tarttıramıyoruz :)

Vergili rakamlar lazım bize. Vergisizleri kim ne yapsın. Cebimden çıkana bakıyorum sonuçta :flowers:

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Life paket donanımı bana göre çok iyi. Isıtmalı direksiyon, koltuk ve silecek suyu, kalosuz sarj, 10  renk ambians aydınlatma, anahtarsız giriş vs.. Tek eksik o kadar param yok.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Evet 24-60 ay taksit seçeneği de getirilmiş otomobil satışları için. Giriş seviyesi golf çok çok satacaktir ve golf bayileri yok satacaklar yine aylarca sıra bekleyenler olacaktır.

Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Mert Gulkokan yazdı:

GOLF 7 olsa golf 8 için heyecanlanmazdım

Golf 7 yi sıfır alıp 6 sene bindim. Kaza sonucu kapısı değişince soğudum sattım. Şimdi aracım yok. 1 2 yaşında a3  t-roc veya yeni golf bakınıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

yani boş paket sözde ama anahtarsız giriş bile var araçta

Boş ver elektronik donanımı, isterse arka kapılar manuel açılsın. Hep elektrik tüketimi , arıza yapınca masraf kapısı olacak şeyler.  Hanım illede otomatik araba istiyor.  Şöylede bir gerçek var. DSG faktörü. 

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan
Mert Yeldan yazdı:

300 adetle sınırlandırmışlar.

Galericiler toplamıştır😡

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:

GOLF 7 aracım olsa golf 8 için heyecanlanmazdım

Bence içi epey cezbedici hoş güzel. Dışı da güzel. 5-6-7 için heyecan yok ama 8 güzel

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

196.900'den 3 tanesine sahip olduğumuz araç. Video çekeceğim Youtube'a araçları teslim alınca. :)  2 alacaktık niyet oydu da piyangodan çıktı 1 tanesi şartları zorladık patronla 3 oldu. Bu arabaya bu para hiçbir şey. 223.500 bile çok makul. 

220 binden bırakırım düşünen olursa. 1'ini aldığımız gibi satacağız. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bence içi epey cezbedici hoş güzel. Dışı da güzel. 5-6-7 için heyecan yok ama 8 güzel

Anahtarsiz giriş varmış boş pakette. Aklıma sen geldin :fiuw:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İsa Erdoğan yazdı:

300 adetle sınırlandırmışlar.

Galericiler toplamıştır😡

Muhammet toplamış :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

bayan kullanacak ise yarı otomatik alma 308 alınca daha iyi anladım 

tam otomatik candır

sana eat6 eat 8 li pejo citroen aracı bulalım

4 sene sonra driect cvt corollalar fiyatı düşer. İkinci el alırız. Onlardada tork konverteri var. Kalkışı yaparken tork konverterli otomatik şanzımanlarda olduğu gibi birinci vitesde yapıp akabinde cvt aktive oluyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

4 sene sonra driect cvt corollalar fiyatı düşer. İkinci el alırız. Onlardada tork konverteri var. Kalkışı yaparken tork konverterli otomatik şanzımanlarda olduğu gibi birinci vitesde yapıp akabinde cvt aktive oluyor. 

Boş paket cvt corollalar çekilir gibi değil plastik kapak ve direksiyon

En güzeli , donanaıma para vermem. Para verip alacağım 2 tane donanıım var. Hız sabitleme ve Otomatik klima. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...