İçeriğe Yönlendir

Alevli Überr 2 Renault Clio 5 1.3 Tce EDC Icon

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Doğan Arşiray

motor seçimi çok iyi olmuş.  değerler gayet iyi bu boyutta bir araç için. esnekliği çok iyi olmalı. 109 hp berlingo bile küçük turbosu sayesinde canlıyken, bu uçarmış gibi gelir kıyaslansa.  hayırlı olsun. ayrıca 3 fazla olsun kırmızı olsun. forumun gayrıresmi mottosu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

0-100ü 13 saniye olan 130 ps mi olurmuş? beygirler bagajda mı?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Ali Bey hayırlı olsun, renk şahane, clioya yakışan en güzel renk, diğer renkler arabayı göstermiyor zaten, şu an en mantıklı araçlardan bşri de bu zaten. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
0-100ü 13 saniye olan 130 ps mi olurmuş? beygirler bagajda mı?

İbiza 1.0 tsi dsg 9.8 sn

tsi kullansa yakardı naylonu orantısız güç kullanmayalım lütfen

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yanlış olmasın, bu aletin 0-100 8.2 sn. Ne 13 u yahu, 1.0 tce ile karıştırınız sanırım... default_wink.gif Ibiza falan dinlemez tokatlar zuhaha

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. Renk harika beklediğinize değmiş. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Mert Gulkokan yazdı:

Asıl soru durabiliyor mu emoji1787.png

😂😂Reno mühendisleri bu tür durumlar için kitapçığı içine hızlı dualar kılavuzu eklemiş. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Hayırlı olsun Ali Bey. Ben memnun kalacağınızı düşünüyorum. Renoğ eski naylonlardan değil artık. Bence kendine haklı bir yer edindi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Rs line paketlerinde sanki arkalarda da disk gördüm. 

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Ooo Ali abi hayırlı olsun ,Allah kaza bela vermesin.

Ya merak ediyorum fiestayla keşke davam etseydim dediğin oluyor mu🙂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Yanlış olmasın, bu aletin 0-100 8.2 sn. Ne 13 u yahu, 1.0 tce ile karıştırınız sanırım... default_wink.gif Ibiza falan dinlemez tokatlar zuhaha

görelim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

...motor sessiz, gaza abanınca homurtusu duyuluyor tabi ama rahatsız etmiyor, yalnızca bu ses bana pek sportif gelmedi, daha bir agresif ses olsaydı keşke... 

Açık hava filtresi belki biraz daha ses verebilir..

Ses sistemi Bose olsaymış keşke ama o kadar da gerekli değil.. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Açık hava filtresi belki biraz daha ses verebilir..
Ses sistemi Bose olsaymış keşke ama o kadar da gerekli değil.. 
3. Sınıf vatandaş sayiliyoruz diye kızdığım Avrupa vardı, ama aynı şeyi kendi vatanimda görmek hakikaten acı, bose ses sistemi tam hayalet ekran ısıtmalı koltuklar adaptif cruise akıllı park sensoru perde hava yastıkları gibi şeyleri bize vermeyip Avrupa'ya yollayan Reno Türkiye'ye de yazıklar olsun demek geldi içimden, gerçi birkaç kez bunu gerekli yerlerde yazdım, birdahaki aracımda özellikle dikkat edeceğim, eksik varsa o markaya bay bay demek şart oldu artık, bunlara tepki koymaz uyursak 3. de 4. sınıfta sayılırız, o yüzden bundan sonra susmak yok ağa, herkes aynını yapsın....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

3. Sınıf vatandaş sayiliyoruz diye kızdığım Avrupa vardı, ama aynı şeyi kendi vatanimda görmek hakikaten acı, bose ses sistemi ısıtmalı koltuklar adaptif cruise akıllı park sensoru perde hava yastıkları gibi şeyleri bize vermeyip Avrupa'ya yollayan Reno Türkiye'ye de yazıklar olsun demek geldi içimden, gerçi birkaç kez bunu gerekli yerlerde yazdım, birdahaki aracımda özellikle dikkat edeceğim, eksik varsa o markaya bay bay demek şart oldu artık, bunlara tepki koymaz uyursak 3. de 4. sınıfta sayılırız, o yüzden bundan sonra susmak yok ağa, herkes aynını yapsın....

Markanın getirmemesinin bir sebebi var. Adam bu vergilerle zor satıyor, sonra %120 ile satmak zorunda kalacak...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun Ali abi, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Markanın getirmemesinin bir sebebi var. Adam bu vergilerle zor satıyor, sonra %120 ile satmak zorunda kalacak...
Bu degilki sıkıntı, renoyada aynını dedim, bunlar opsiyon, sende aynı hataya düşüyorsun, parasi olan alır, sen izin ver alacak olan öyle alsın, üretim yeride burası üstelik, alamayacak adamda bosunu alsın, sen önünü ac herşeyi ver o vergiyi alan düşünsün.....
Ayrıca aksesuarlari zorla satıp parayı elden alıyor bayiler, makbuz yok belge yok kayıt dışı, opsiyonuda yap kayıt dışi bu mantıkla ohh ne güzel, arabayı standart faturalandir digerseyleri sonradan ekle ÖTV dilimine girme, zaten buna hop demeli devlet, adamlar zorla aksesuar satıyor almazsan araba yok....Bu sadece renoda yok başka markalarda aynı yolda...
Bu arada firmalara tepki disinde hukumetede verecek bu millet tepkiyi, Deli Dumrul vergisi gibi otv otv nin kdv si ohh ne ala, hop diyeceksin ama nerede bizde...
Neyse böyle gelmiş böyle gideriz biz....

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Yeter yazdı:

Rs line paketlerinde sanki arkalarda da disk gördüm. 

Ali abi zaten sırf arkalarda disk var diye icon aldı :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Hayırlı olsun, güzel araç, tekerine taş değmesin :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...