İçeriğe Yönlendir

Alevli Überr 2 Renault Clio 5 1.3 Tce EDC Icon

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ali abi zaten sırf arkalarda disk var diye icon aldı :) 

:D yok valla olabilecek ve alabileceğimin en üstünü alayım derken arada bonus geldi, sağı solu genel müdürlüğü fabrikayı arayıp kızmama rağmen normalde satılan opsiyonlarda görülen şeyi ekletemedim, beklerim para öderim farkı neyse veririm ötv artsın olsun razıyım desemde yok dediler kardeş....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı diliyorum Ali abi.

Rengi çok güzel içi çok güzel. Pek yakışıklı maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Cidden bende çok şaşırdım, hem sıfır hemde reno almanıza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Sefer

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

:D yok valla olabilecek ve alabileceğimin en üstünü alayım derken arada bonus geldi, sağı solu genel müdürlüğü fabrikayı arayıp kızmama rağmen normalde satılan opsiyonlarda görülen şeyi ekletemedim, beklerim para öderim farkı neyse veririm ötv artsın olsun razıyım desemde yok dediler kardeş....

Neydi o özellikler?

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Hayırlı Olsun , Allah kazasız belasız cezasız kullanmayı nasip etsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Clio 5 İcon donanım 1.33 tce 130 hp. 240 nm. torka sahip 7 ileri yağlı tip EDC yarı oto şanzımanlı bir araç benim araç

Ali abi hayırlı olsun.ALLAH kaza bela trafik cezası yaşatmasın.Güle güle kullan.

Anlattığına göre mersonun muadili gibi birşey :) Rolantide bütün torku hissetmek başka birşey olmalı.Supebyi ilk aldığımızda Ankaradan gelirken akseki rampalarına gelmeden rampada 180 yapmıştım.Seninki gazı köklediğinde bunun gibi hissiyat verir gibi geliyor.Küçük araçla bu zevk daha çok hissedilir.Lastiklerde güzel çıkarsa yollar senin artık.Önümüz kış ama yaza kadar sabretmen gerekecek.Sonra bir türkiye turu yaparsın tam tadına varırsın arabanın.Güzel araba bende beğendim.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

hayırlı olsun kazasız belasız sağlıkla güle güle kullanın ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Hayırlı olsun güzel seçim olmuş. Fiyat listeleri güncellendi fena zam geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Neydi o özellikler?

sürüş destek pakedi, şert takip ve acil durum freni, esas acil durum freni istemiştim, hanım için ideal olacaktı, tabi olması benim içinde iyi olurdu, dalgınlık yada hesapta olmayan etmenlerde kendi fren yapması süper olurdu şuan acil fren desteği var bu konuda, bu işin daha iyisi acil durum manevra sistemi mesela Ford da var ama fiestaya koymamış adamlar.....

Fatih Sarıkaya yazdı:

Ali abi hayırlı olsun.ALLAH kaza bela trafik cezası yaşatmasın.Güle güle kullan.

Anlattığına göre mersonun muadili gibi birşey :) Rolantide bütün torku hissetmek başka birşey olmalı.Supebyi ilk aldığımızda Ankaradan gelirken akseki rampalarına gelmeden rampada 180 yapmıştım.Seninki gazı köklediğinde bunun gibi hissiyat verir gibi geliyor.Küçük araçla bu zevk daha çok hissedilir.Lastiklerde güzel çıkarsa yollar senin artık.Önümüz kış ama yaza kadar sabretmen gerekecek.Sonra bir türkiye turu yaparsın tam tadına varırsın arabanın.Güzel araba bende beğendim.

Sağol kardeş, lastikler mişlen primacy 4 fena değil sanırım, gazı köklediğindeki hissiyat dediğin gibi, araba güçlü olacak hep derim bunu...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Münir Nurettin Taşova yazdı:

Hayırlı olsun güzel seçim olmuş. Fiyat listeleri güncellendi fena zam geldi.

çok fena, 232 yide geçti gidiyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hatta şöyle oluyor, eklediğim aksesuar ve opsiyonları direk faturaya eklersek sanırım ötv dilimi değişiyor, araba oluyor 232 den fırlayıp 278.817 tl. oluyor, vay anam vaaay

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ali Bey hayırlı olsun treni kaçırmamış olmanıza çok sevindim. Biz arkanızdan el sallayanlar kervanındayız artık:(

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Emre Şimşek yazdı:

Ali Bey hayırlı olsun treni kaçırmamış olmanıza çok sevindim. Biz arkanızdan el sallayanlar kervanındayız artık:(

gün ola devran döne Emre kardeş, bir bakmışsın çok daha iyisi nasip olmuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ali Cihangiroğlu yazdı:

gün ola devran döne Emre kardeş, bir bakmışsın çok daha iyisi nasip olmuş :)

Hayırlısı diyorum abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Hatta şöyle oluyor, eklediğim aksesuar ve opsiyonları direk faturaya eklersek sanırım ötv dilimi değişiyor, araba oluyor 232 den fırlayıp 278.817 tl. oluyor, vay anam vaaay

ah şu fırsatçı 2.el satcıları hep onlar yüzünden

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

..."almayın, kimse almayınca fiyatlar da düşecek" .....

😹

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Önder Özcan yazdı:

..."almayın, kimse almayınca fiyatlar da düşecek" .....

😹

o ikinci elde olacak, az kaldı söyletme şimdi bana :)

haa 0 da toplum bilinci olsa oda düşer ama nerede bizde bu bilinçte kültürde birlikte hareket eden toplum....

Servet Aydın yazdı:

Cx3e küçük diyen gitti clio aldı ya la emoji16.png

ekonomi canımıza okudu, bu arada cx3 ten daha ferah içi :D

Çağlar Bayur yazdı:

ah şu fırsatçı 2.el satcıları hep onlar yüzünden

onları takan yokki sıfırcıyım ben :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kutlama çalışmaları için hazırlık yapıyorum. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

sürüş destek pakedi, şert takip ve acil durum freni, esas acil durum freni istemiştim, hanım için ideal olacaktı, tabi olması benim içinde iyi olurdu, dalgınlık yada hesapta olmayan etmenlerde kendi fren yapması süper olurdu şuan acil fren desteği var bu konuda, bu işin daha iyisi acil durum manevra sistemi mesela Ford da var ama fiestaya koymamış 

Acil fren olmaması iyi olmuş. Geçen yaya yola atlar gibi yaptı ama atlamadı, ben de görüp fren yapmadım ama araba kendi kendine freni kökledi. Arkamdaki ramak kala durdu. Tamamen de kapatılmıyor. Her bindiğinde kapatman lazım onla da uğraşamıyorum. Tek iyi yanı aynı sistem öndeki araçlar için de çalışıyor. Ayak gazdaysa sürücünün yapmak istediğini algılayıp sesli görsel uyarı veriyor. En son kendi devreye girip freni kendi yapıyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Kutlama çalışmaları için hazırlık yapıyorum. 

planlama şöyle, Allah ve ekonomi izin verirse,  Land Defender toplama ve Motorsiklet, ikisinden biri önce olacak gibi, 5 sene sonra olabilir ama daha öncede olabilir, parasal durumuma bağlı :)

arkadaşın araç

122742144_10158300598208300_261758666908

mekan hazır,5-10 km gittimmi parkura girerim aga :D

122264618_10158300598263300_640878258909

122432451_10158300598558300_198462021212

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Acil fren olmaması iyi olmuş. Geçen yaya yola atlar gibi yaptı ama atlamadı, ben de görüp fren yapmadım ama araba kendi kendine freni kökledi. Arkamdaki ramak kala durdu. Tamamen de kapatılmıyor. Her bindiğinde kapatman lazım onla da uğraşamıyorum. Tek iyi yanı aynı sistem öndeki araçlar için de çalışıyor. Ayak gazdaysa sürücünün yapmak istediğini algılayıp sesli görsel uyarı veriyor. En son kendi devreye girip freni kendi yapıyor

hadi yaaa, hem iyi hem kötü yanlarıda var demekki, geçen hanım sürerken lank diye bir durdu aklım çıktı, gözüm hep arkada, ne demek istediğini gayet net anladım, olsaydı normalde sen açıyorsun yada istediğinde tamamen kısmen veya bazı özelliklerini açıp kapayabiliyorsun, kilyoda durum güzel aslında ama sistem evet biraz sakat gibi...

genel güvenlik sistemleri şöyle

genel tanıtım

easy link similatörü, ekranı kurcalamak isteyenler için

https://easylink.renault.com/index-fr.html?utm_source=website&utm_medium=cta&utm_campaign=easyconnect#HOMEMENU_MAIN_EXT

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...