İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2021 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Formula 1, 2021'in takvimini açıkladı. 3 yarışın netlik kazanmadığı takvimde şimdilik maalesef ki ülkemiz yok. Sanırım Koronavirüs'ün tek faydası Formula 1 oldu.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde ülkemize 9 sene sonra geri dönen Formula 1'in, himayenin devam etmesine rağmen niye 2021'de takvimde bulunmadığımızı çözemedim.

123935303_1930939703729669_5912382037946

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Traktör izi ile bisiklet izi karışmıştır.

Şaka bir yana ciddi yatırım yapıldı yenileme çalışması oldu. Bunun arkası gelir tahmin ederim. Daha düşük sınıf yarışların yapılması belki daha uygun bile olabilir. Araçlar geldi piste şu an bana 2 km deler.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

Traktör izi ile bisiklet izi karışmıştır.

F1 ile Motogp izi de karışmış olabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

dediğim gibi, bizimkiler f1 patronunun istediği deli haracı vermez, korona yüzünden mecburen geldiler ve gittiler,  hala neden yokuz diye sormayınız....

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

F1 ile Motogp izi de karışmış olabilir.

Azerbaycandaki "lögar kapağı hadisesi" aklıma geldi

Ali Cihangiroğlu yazdı:

dediğim gibi, bizimkiler f1 patronunun istediği deli haracı vermez, korona yüzünden mecburen geldiler ve gittiler,  hala neden yokuz diye sormayınız....

siteden ev alayım sonra gelsinler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

Azerbaycandaki "lögar kapağı hadisesi" aklıma geldi

Adam ölüyordu yahu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Araçlar geldi piste şu an bana 2 km deler.

sızalım garaja

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

sızalım garaja

Trafik ışıklarında felan bişeyler yapıyorlardı. Sanki kalabalık gelecek...Ama pist hareketli. Ben beleştepeye gitmeye çalışırım rıfkı ile. gidilecek yolu planladım. Köy yolunu kesecek halleri yok.

Çağlar Bayur yazdı:

sızalım garaja

O alt kattaki lüks araçların olduğu yerler felan tümden değişmiş. Boşaltılmış. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

o bölgeye yakın oturuyorum ve ana yollarını çok sık kullanırım.  direklerde platformlarda reklamlarını görüyorum artık ezberledim.(sıkıldım değişiklik lazım :) ) İntercity inanılmaz reklam yaptı 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Intercity Park'ın yönetici Vural Ak, 2021 sezonu için Vietnam'ın takvimden çıkarılmasından (listede R4) ötürü teklif geldiğini ancak Ramazan ayında oruçlu izleyici olacağını düşünmediğinden reddettiğini, başka tarihler önerdiğini iletti.

Ben bu açıklama ile şok oldum açıkçası. 1 ay boyunca o zaman hiç bir spor müsabakası yapılmasın ülkede? Kimse izlemiyormuş...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Intercity Park'ın yönetici Vural Ak, 2021 sezonu için Vietnam'ın takvimden çıkarılmasından (listede R4) ötürü teklif geldiğini ancak Ramazan ayında oruçlu izleyici olacağını düşünmediğinden reddettiğini, başka tarihler önerdiğini iletti.

Ben bu açıklama ile şok oldum açıkçası. 1 ay boyunca o zaman hiç bir spor müsabakası yapılmasın ülkede? Kimse izlemiyormuş...

Ramazan rotasyon yapıyor sürekli. Bu sene denk gelir seneye bayrama gelir kayar gider. Boş konuşmuş bence. 

Onların tosfed ile bir sorunu var ama nedeni nedir hala anlamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

O alt kattaki lüks araçların olduğu yerler felan tümden değişmiş. Boşaltılmış. 

pit alanı idi orası, focusu da satışa çıkarmışlar, diğer birçok arabası da satışta

Sani Gerşon yazdı:

nerede yazıyor bu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Biletler satılmadı. Bu değirmenin suyunu bu sene resmi olarak kim çekti?

istanbul kamu kuruluşları

para da ödemedik gelsinler diye bu sene. başa baş oldu yani

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Yurdaer Elay

Sergio Perez Red Bull Racing ile anlaşmış. Bu sezon boşta kalmamasına sevindim. Albon ise ucuz hatalarla kendi sonunu hazırladı ama yine de takımda kalması güzel :)

Sözleşmesi biten Hamilton Mercedes ile hala yeni bir kontrat imzalamadı.. Bu iş sürüncemede kalır mı kalmaz mı bilmem ama alternatif olarak George Russell ismi konuşulmaya başladı bile..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Yurdaer Elay yazdı:

Sözleşmesi biten Hamilton Mercedes ile hala yeni bir kontrat imzalamadı

Bu iş geçen ay halloldu diye biliyorum?

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Sani Gerşon yazdı:

Bu iş geçen ay halloldu diye biliyorum?

Hala imza atılmamış. Mercedes'in önerdiği ve Hamilton'un istediği meblağ konusunda anlaşmazlık olduğu söyleniyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
Emin Önal

Benim arabanın az açık tonu işte bu 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

yeni sezon ne zaman başlıyor ?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ahmet Çankaya yazdı:

yeni sezon ne zaman başlıyor ?

26-28 mart Bahreyn.

Asıl soru: İstanbul Parkın durumu belli oldu mu, takvim netleşti mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...