İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2021 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Yurdaer Elay

Güzel bir yarış ve sonuç oldu. Podyumda farklı simalar görmek lazım. Bu arada Verstappen önce üzüldü sonra sevindi muhtemelen :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Perez ve Ricardo gibi mevcut paketten en iyi verimi alan pilotları beğeniyorum Perez çok daha iyi olacaktır Eğer Hamilton 2. sırada bitirebilse büyük avantaj yakalardı virajı alırken biri dokunmuş olabilirmi ? tekrarı göremedim  değilse lastikleri ısıtamamış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aytac Sakal yazdı:

Eğer Hamilton 2. sırada bitirebilse büyük avantaj yakalardı virajı alırken biri dokunmuş olabilirmi ?

telsizde sorrriiiii dediydi, ben, hatta , pereze çarpma manevrası bile olabilir derim. bu dingilizlerden herşeyi beklerim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Çağlar Bayur yazdı:

telsizde sorrriiiii dediydi, ben, hatta , pereze çarpma manevrası bile olabilir derim. bu dingilizlerden herşeyi beklerim

Demekki Majesteleri Hamiltonda hata yaparmış üzüldüm dersem yalan olur biz heyecan istiyoruz onuda aldık 👍

🙂  ingilizlere bende kızgınım haftaya bizim yarış olacaktı engellediler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Aytac Sakal yazdı:

Perez ve Ricardo gibi mevcut paketten en iyi verimi alan pilotları beğeniyorum Perez çok daha iyi olacaktır Eğer Hamilton 2. sırada bitirebilse büyük avantaj yakalardı virajı alırken biri dokunmuş olabilirmi ? tekrarı göremedim  değilse lastikleri ısıtamamış.

Kendi hatası.. Kokpitte frenlerle ilgili switche dokunarak hata yapınca araba kızakladı. Biraz hırs, biraz heyecan ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

5 sene sonra karşısında rakip görünce eli ayağına dolaştı 2 yarıştır. 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Yalnız Hamiltonu gene de tebrik ediyorum, yavaşlayamayınca dönemeyeceğini de anlayıp düz devam etme kararı vermesi anlık oldu. Tereddüt etse bariyerlerdeydi. Çarşı pazar fena karışırdı o kalabalıkta.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Bu sezon iyi geçiyor.

Son 2 turda anlaşıldı bana göre 6 yıl sonra en iyi paket artık Mercedesin degil.

Tebrikler Verstapen çok iyiydi...

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok güzeldi, heyecanlıydı. Bu sefer uyuz Hamilton kazanamadı :D Verstappen, Hamiltonun taktiği ile kazanmayı başardı.

Ferrarilere ne oldu öyle ya?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok heyecanlı bir yarıştı. Son turlar tırnak yedirtti. Lastikler Pirelli önerisi ile minimum basınçlar yükseltildi ve 30 turdan fazla gitti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Taktik savaşları. İzletiyor.

McLaren markalapar 3.lüğünü alacak mı ?

Ferrari kayıplarda..Şimdiden mevcut otomobil yerine 2022 otomobiline yoğunlaştıklarını açıkladılar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

Güzel haberler geliyor bir iki gün içinde bekleyin.

Dedikoduları ben de duydum, inşallah diyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tekrardan takvime dahil edilmemiz müthiş bir haber. Hem pilotların hem de seyircinin en çok sevdiği pistiz. Pandemi vurmuzsa tekrardan güzel bir organizasyon olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...