İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2021 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Yine de iyi oldu. bir sürü insan ekmek kazanacak pist yine temiz pak düzgün olacak. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Kemal Korkmaz yazdı:

2021 F1 yeni takvim

43698eb0f71cf2c35414bddc012b2c7c.jpg

Umarım Monaco ile Japonya takvimde kalır Brezilyadan emin değilim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Eyüp Çetin yazdı:

Çünkü formulaya ihtiyaçları yok. Maalesef ülkeye girecek her türlü kaynağa bizim ihtiyacımız var.

Orası öyle tabi de.. F1 organizasyonundan bize ne kalıyor merak ediyorum. Geçen sene mesela Cumhurbaşkanlığı desteğiyle yapıldı. Ayrılan bütçe sadece bilet satışı desteği için değildi muhtemelen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yurdaer Elay yazdı:

Orası öyle tabi de.. F1 organizasyonundan bize ne kalıyor merak ediyorum. Geçen sene mesela Cumhurbaşkanlığı desteğiyle yapıldı. Ayrılan bütçe sadece bilet satışı desteği için değildi muhtemelen.

geçen seneye İStanbul Kamu kurumları destek verdi, hatta malum yeni asfaltı kim neden döktü ki tartışması vardı. pandemi de bu yarışların maddi getirisi yok, prestij getirisi var

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

prestij getirisi var

Şu an ülkemizin en büyük ihtiyaçlarından biri. Prestij, illa para da getirir ileride.

Aslında pandemiyi yenebilseydik, Avrupalı için müthiş tatil merkeziyiz. Düşünsene, adam 2000eu asgari ücret alıyor, bizim ülkede 20binTL ediyor. 20binTL'ye yapabileceğin tatili düşünebiliyorsun?

Düşünemiyorsan öm'den bazı şeyler anlatabilirim :seytan:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Yurdaer Elay yazdı:

Ülkenin reklamının yapılması bile büyük kazanç bence. Mesela Kanada bu sene yapmasa bile istediği zaman yine elde eder. Fakat biz kabul etmesek sonra yine verirler mi acaba diye düşünüp dururuz. Biraz bu organizasyonları yapanlara biz muhtacız gibi. Bu alanlarda prestijli değiliz pek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Şu an ülkemizin en büyük ihtiyaçlarından biri. Prestij, illa para da getirir ileride.
Aslında pandemiyi yenebilseydik, Avrupalı için müthiş tatil merkeziyiz. Düşünsene, adam 2000eu asgari ücret alıyor, bizim ülkede 20binTL ediyor. 20binTL'ye yapabileceğin tatili düşünebiliyorsun?
Düşünemiyorsan öm'den bazı şeyler anlatabilirim :seytan:

İki sene önce tatil yaptığımız yerde alman bir turist vardi. Yaşlı bir adamdı. Emekli imiş ve Almanya'da bir evi kirada imiş. Her ikisinin parası ile Türkiye de otel otel geziyormus. Yemek derdi yok, fatura derdi yok, sıkılana kadar...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Pole Pozisyonu Valtteri Bottas’ın

8fbc181fde8a2336f2ceb53d8a150b69.jpg

Portekiz Gp saat 17.00 de …

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Yarışı bilmem de bugün Moto3 de Deniz Öncü çok güzel ve ilk sırada görütrüğü yarışın son turunun son sektöründe düştü, ona çok üzüldüm..😥

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Öner Kurukuz yazdı:

Yarışı bilmem de bugün Moto3 de Deniz Öncü çok güzel ve ilk sırada görütrüğü yarışın son turunun son sektöründe düştü, ona çok üzüldüm..😥

Bende çok üzüldüm ilk poyum hatta ilk galibiyet gelecekti çok zorladı bencede iyi yaptı 3. olmaktansa kazanmak için risk almak daha mantıklı.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

İspanya gp sıralama turları başladı.

Tivibu spor2 de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Yarınki yarışı ssport kanalı şifreli verecek sanırım. Başka nerden izleyebiliriz. Geçen haftaki yarışı izlicem diye saçma sapan sitelere girdim telefon web tarayıcısı sapıttı. İngilizce falan da olsa olur.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Yarınki yarışı ssport kanalı şifreli verecek sanırım. Başka nerden izleyebiliriz. Geçen haftaki yarışı izlicem diye saçma sapan sitelere girdim telefon web tarayıcısı sapıttı. İngilizce falan da olsa olur.

Daha önce İdman TV'den izlemiştim ama geçen hafta vermediler. Yine RTL'den izleyebiliyordum ama onlar da artık vermiyor.

Geçen haftaki yarışı ŞURADAN izledim. Ama dediğim gibi kesin yayınlıyorlar diye bir durum yok. Şans :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Dün üye olduğum platform sıralamaları canlı vermedi bunu alışkanlık haline getirmeye başladılar.

F1 Türkiye etabı için İngiltere ile Karantina pürüzünden bahsedilmeye başlandı hayırdır inşallah diyelim genelde  takımların merkezleri İngilterede.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Dün üye olduğum platform sıralamaları canlı vermedi bunu alışkanlık haline getirmeye başladılar.
F1 Türkiye etabı için İngiltere ile Karantina pürüzünden bahsedilmeye başlandı hayırdır inşallah diyelim genelde  takımların merkezleri İngilterede.
Allahin cezasi tv+ canli vermedi evet. İngiliz ligi, alman ligi bilmem ne ligi, ayni saate denk gelince Formula 1 hemen iptal [emoji34]
Gecen yillarda yarisin kendisini bile canli vermediler futbol yuzunden, tek kanal iken. Ssport 2 acildi, hala ayni hikaye [emoji2936][emoji846]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Önder Özcan yazdı:

Allahin cezasi tv+ canli vermedi evet. İngiliz ligi, alman ligi bilmem ne ligi, ayni saate denk gelince Formula 1 hemen iptal emoji34.png
Gecen yillarda yarisin kendisini bile canli vermediler futbol yuzunden, tek kanal iken. Ssport 2 acildi, hala ayni hikaye emoji2936.pngemoji846.png

Arz talep meselesi diyeceklerdir eminim bu şekilde giderse ben Tivibu ya geçerim onlar veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

BluTV 'de F1 sıralamaları için ilave F1 kanalı açtı dün. SSport ve SSport 2 de maç vardı.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

En iyi paket Mercedes en iyi pilot bence halen Mercedes en iyi taktisyenler bugün net anlaşıldı Mercedes.

Hamilton pite girdiğinde Verstapeni neden pite  almadılar anlamak mümkün değil altın kural öndeysen arkadaki ile aynı taktiği uygula.

Daha ilk pit çıkışı Hamiltonun yakalayacağı belliydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Valtteri Bottas 'ın yerinde olsam o arabayı pit duvarına gömmüştüm. Gerçi profesyonel dünyada en fazla sözleşmesini yenilememek olur sanırım.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Recep Selim Kaya yazdı:

Valtteri Bottas 'ın yerinde olsam o arabayı pit duvarına gömmüştüm. Gerçi profesyonel dünyada en fazla sözleşmesini yenilememek olur sanırım.

Russel yerine geçecek fazla sürmez.

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Mercedes hala çok iyi, arac, surucu, takım, strateji

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aytac Sakal yazdı:

Hamilton pite girdiğinde Verstapeni neden pite  almadılar anlamak mümkün

takacak lastiği yoktu kalan tura dayanacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...