İçeriğe Yönlendir

2020 1.5 Tsi Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı
Arda Bülent Güzel yazdı:

Cenk hocam tiguan güzel araç sizde vazgeçemediniz tiguandan.

Audi, Mercedes ve BMW baktım ama fiyatlarına yetişemedim Arda Bey. Tabi hep SUV baktım. En iyisi yeni kasadan devam edeyim, yine Tiguan olsun dedim. Çünkü aynı standardı (iç hacim, performans vb)ve konforu verecek başka seçenek yoktu. GLB ve X1 beni aştı. Aracımı aldığım aynı fiyatlara Audide segment değiştirip Q2 almam gerekiyordu. 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Audi, Mercedes ve BMW baktım ama fiyatlarına yetişemedim Arda Bey. Tabi hep SUV baktım. En iyisi yeni kasadan devam edeyim, yine Tiguan olsun dedim. Çünkü aynı standardı (iç hacim, performans vb)ve konforu verecek başka seçenek yoktu. GLB ve X1 beni aştı. Aracımı aldığım aynı fiyatlara Audide segment değiştirip Q2 almam gerekiyordu. [emoji4]

Hocam Q2 gerçekten çok küçük iyiki almamışsınız, bence tiguan sınıfının en güzel araçlarından. Tekrardan hayırlı olsun aracınız
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arda Bülent Güzel

Dün yetkili serviste arabanın ilk bakımını yaptırdık. Yağı değişti. Polen filtresi dahil tüm filtreleri değişti. Güzelce yıkandı bize teslim edildi. Yolcu tarafı kol tutacağı gevşemiş garantiden değişim istediler. Çarşamba günü onu değiştirecekler.
1700 TL ödeyerek çıktık.
Arabanın bitmesini beklerken bayiyi gezdim. bayinin showroomunda bir tek araba bile yoktu. Gerçekten sıfır araba mı gelmiyor yoksaBuda mı doğuşun bir oyunu anlamadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

. bayinin showroomunda bir tek araba bile yoktu. Gerçekten sıfır araba mı gelmiyor yoksaBuda mı doğuşun bir oyunu anlamadım

Bence bana kaderimin bir oyunu bu [emoji846]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Bence bana kaderimin bir oyunu bu emoji846.png

Bir vag mı dogacak yoksa 🤔

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bir vag mı dogacak yoksa [emoji848]
Güneş doğmuyor sabah olmuyor
Uykularım harap oldu gücüm yetmiyor [emoji3]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Güneş doğmuyor sabah olmuyor
Uykularım harap oldu gücüm yetmiyor emoji3.png

Aa aynı ben 😂 Tigu yalan oldu... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Yağ 0w 20 mi kullandılar ?

yağ 0w 20 kullandılar galiba ama yinede bakayım faturaya
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araç yok. Fabrika Tedarikçisi bir arkadaş tüm avrupada üretim yavaşladı diyor. Ancak hızlanınca zebellah olacakmış çünkü bizim üretimleri biriktiriyoruz mecburen dedi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

araç bulunca da taşıyacak tır şoförü olmaz, şoför bulsak dorse bulunmaz, dorsayi buldun, getirecek konteynır olmaz..... insanlık çok basit testlerden başarı ile kalmakta...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bugün şişliye scooter ile geldim bi dolandım anayolda süper zevkliydi.. motor mu alsam ne?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

scooter derken? scooter mi? pilli kaykay mı?

Pilli kaykay

Ha arabayı parkettim sakin bi yere

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Pilli kaykay

Ha arabayı parkettim sakin bi yere

onlara neden scooter dendi en baştan beri çözemedim

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

onlara neden scooter dendi en baştan beri çözemedim

Hız sınırı koymuşlar ama. Beyazıt’tan aksaray’a indim. Hep fren yaptı kendi kendine. 

bi de sürecek yok. Yoldan gitsen araba vurur. Kaldırım zaten olmaz. Arada bırakıyor insanı tehlikeli bence

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kaldırım zaten olmaz

yasak , cezai işleme tabii

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Şimdiye kadar 450-500 daire teslim ettim. Sizin hesaba göre benim özel jetim olması lazım.

Jetin yok mu ya... :(

Ben de kendi kendime güceniyordum sana.. 

Jeti kime kaskolatıyorsa.. bana yaptırmıyor kaskoyu diyordum.. :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hız sınırı koymuşlar ama. Beyazıt’tan aksaray’a indim. Hep fren yaptı kendi kendine. 

bi de sürecek yok. Yoldan gitsen araba vurur. Kaldırım zaten olmaz. Arada bırakıyor insanı tehlikeli bence

hız kaç yaptı sizde. Benimki bana ait. 25 yapıyor. ışıkta araçlar durunca alıyorum önlerine devam onlar arkadan bastırana kadar rahat sonra kenardan.

Bu ben değilim:  https://www.cumhuriyet.com.tr/video/istanbulda-izleyenleri-saskina-ceviren-elektrikli-scooter-1882532

Ancak trafik durmuşken sağdan dalıp en öne geçmek sonra yine yayaymış gibi karşıya devam etmek çok eğlenceli oldu. 30 sene önce aynı yerlerde bisiklete binerdim tercihli otobüs yolundan otobüsün önünden basardım. bugün yine benzerini yaptım sayılır. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

martıları sağdan soldan toplayan ekip var onlardan biri olabilir, kasklarında far falan var

Acaba yazılım mı attırdı 😁

Mehmet Göktürk yazdı:

hız kaç yaptı sizde. Benimki bana ait. 25 yapıyor. ışıkta araçlar durunca alıyorum önlerine devam onlar arkadan bastırana kadar rahat sonra kenardan.

Bu ben değilim:  https://www.cumhuriyet.com.tr/video/istanbulda-izleyenleri-saskina-ceviren-elektrikli-scooter-1882532

Ancak trafik durmuşken sağdan dalıp en öne geçmek sonra yine yayaymış gibi karşıya devam etmek çok eğlenceli oldu. 30 sene önce aynı yerlerde bisiklete binerdim tercihli otobüs yolundan otobüsün önünden basardım. bugün yine benzerini yaptım sayılır. 

Martı idi. 15’ten sonrası yok hocam. Frene giriyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...