İçeriğe Yönlendir

2020 1.5 Tsi Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Çağlar Bayur

rusya 2.0 tdi 37000 avro imiş . bakmasam da olurdu aslında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

abi seramik olarak hangi marka ürünü kullanacak o rakama acaba? rakam güzel, malzemeler çok vasat değilse uygun baya

Kötü mal kullanmaz ama insanoğlu sonuçta. Kullanılacak ürünleri öğrenirim burda paylaşırım bende öğrenmiş olurum böylelikle.
Konu duman, Arda bey kovalayacak birazdan [emoji3]  tekerleme gibi oldu yav...

Atış serbest sıkıntı yok. Devam

Şöyle bir opsiyon var [emoji4] 

VW-GTE-Active-Concept_01.jpg

Görüntü süper. Yurdaer bey
Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun. Tekeri düz bassın :nazar:

Teşekkürler emin
kilyo planı 6 ay sürdüğüne göre, buna orantılarsak 2030 lar hayal olmaz

[emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
rusya 2.0 tdi 37000 avro imiş . bakmasam da olurdu aslında

Burda da 90.000 avro. Bu ne yahu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Arda Bülent Güzel yazdı:

Burda da 90.000 avro. Bu ne yahu

Verginin vergisini alınca kaçınılmaz son.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Verginin vergisini alınca kaçınılmaz son.. 

Verginin vergisinin vergisi[emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Arda abi Allah ağız tadıyla güzel günlerde kullanmayı nasip etsin, güzel araç. Şanzıman da güzel. Islatmak şart oldu:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Hayırlı olsun Abi, kazasız belasız sürüşler dilerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Hayırlı olsun. Güle güle kullanmanız dileğiyle. 

Geçtiğimiz aylarda Uludağ yedigöller bölgesine giden zorlu bir yol var göllere varmama 2-3 km kala kendi aramızda yolun zorluğundan herhangi bir 4x4 ün çıkamayacağından bahsediyorduk. 

200 metre sonra sağ tarafta park halinde bir tiguan gördük. Merakla sahibi ile konuştum bizim güzergahtan gelmiş aracı 4 motion pişman olsa da geri dönememiş.

Tiguan vb suvlerin arazi kabiliyetleri bazen şaşırtıcı olabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Çok güzel araç hayırlı olsun,  güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Arda Bey, hayırlı olsun.

Rabbim ağız tadıyla ve sağlıkla binmeyi nasip eylesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Arda abi Allah ağız tadıyla güzel günlerde kullanmayı nasip etsin, güzel araç. Şanzıman da güzel. Islatmak şart oldu:)

Bekliyorum Mersin’e
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Güle güle kullanın. 

Teşekkürler
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Arda Bülent Güzel yazdı:

Bekliyorum Mersin’e

Yolum düşerse muhakkak uğracağım abi, ıslatma kısmı işin latifesi, gönüller bir olsun. Oturup muhabbet eşliğinde çay içeriz kabulümdür.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Yolum düşerse muhakkak uğracağım abi, ıslatma kısmı işin latifesi, gönüller bir olsun. Oturup muhabbet eşliğinde çay içeriz kabulümdür.

Çay deel balık yanında milli içeceğimizle [emoji6]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

9276fb04f967b06fe3c875c0bd81fc42.jpg
Bugün satıldı gitti gönlümün efendisi. Bize 4.5 yıl hizmet etti. Bundan sonraki sahibi hayrını görsün.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün aracı teslim aldık. Şimdilik tek söyleyeceğim otomatik daha seri ve daha güçlü. Birde cam tavan dan dolayı araba daha ferah duruyor. Araçla ilgili bilgi paylaşımı yaparım arkadaşlar.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Bugün aracı teslim aldık. Şimdilik tek söyleyeceğim otomatik daha seri ve daha güçlü. Birde cam tavan dan dolayı araba daha ferah duruyor. Araçla ilgili bilgi paylaşımı yaparım arkadaşlar.

[emoji3478] kazasız belasız kullanın. Foto isteriz[emoji846]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

c371ec7d82d81ed2e0ea5bdf8004850b.jpg
Araç gerek duymadığı zaman iki silindiri kapatıp 2 silindirle yoluna devam ediyor. Yakıt tasarrufu yaptığı söyleniyor. Zamanla göreceğiz gerçekten yapıyor mu yoksa formalite icabı yapılan bir özellik mi göreceğiz.

7d630aebbc9793cc3d29b9ff077cb8e3.jpg
Birde araca dokunmadan sadece el hareketi ne duyarlı multimedya koymuşlar. Çocukların yeni oyuncağı oldu [emoji4]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi tahminen 6.8-7.5 litre arası bir tüketim olacak uzun dönemde. Ben 7.1 gibi dolaşıyorum yoğun trafiğe girmediğimde. Motorumuz aynı sayılır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Cem Işık yazdı:

Abi tahminen 6.8-7.5 litre arası bir tüketim olacak uzun dönemde. Ben 7.1 gibi dolaşıyorum yoğun trafiğe girmediğimde. Motorumuz aynı sayılır.

1.5 yüzde 10 daha tasarruflu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Eşim manuel tiguanla 7 litre civarında dolaşıyordu. Eşim 60-70 km hızı geçmeyen bir sürüşü var. Gideceği yere vardığında motor yeni ısınmış olur. Bu otomatik biraz daha fazla yakar diye düşünüyorum. Mehmet hocamda 1.5 TSİ yüzde 10 daha az yakar dediğine göre 7 lt de kalacak yine yeni aracımız.
1.5 yüzde 10 daha tasarruflu

Hocam 1.4 TSİ den bir tık daha verimli gibi. Belki 150 bg olduğundan olabilir. Ancak diğer aracımızda da yazılım vardı.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...