İçeriğe Yönlendir

2020 1.5 Tsi Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Bizim tiguan life donanım olduğu için( eski tipte comfort donanım) Elegance donanımda bulunan çift egzoz görüntüsü veren difüzör aldım ve taktırdım.

Gerçekten aracın arkadan görünüşü inanılmaz değişti.

ddba64a38d924c6fd56af1178e761bb9.jpg

ebd9da9dc812c4c1f20e8f53901b1a29.jpg
Eskisi gerçekten boş duruyordu.

Yoo siyah 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Yoo siyah 

Tansu bey biz Skoda’yı konuşurken siz tamponlar siyah deyince ben Skoda’yı dediniz sandım.
İkincisi bu konuyu çok önce konuştuk sizle ve siz hala siyah deyip duruyorsunuz. Bir gün inşallah suv aldığınızda komple boyalı alırsınız.
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Tamponlar ve alt marşpiyelin siyah olması daha kullanışlı asvalt olmayan yollarda çok işe yarıyor taş izini belli etmiyor değilse 2 yılda çok kötü görünüyor Tiguanda R line var ama hiç iyi bişi değil Asvalttan dışarı çıkılmaz…

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Kemal Korkmaz yazdı:

Tamponlar ve alt marşpiyelin siyah olması daha kullanışlı asvalt olmayan yollarda çok işe yarıyor taş izini belli etmiyor değilse 2 yılda çok kötü görünüyor Tiguanda R line var ama hiç iyi bişi değil Asvalttan dışarı çıkılmaz…

Tiguan %95’i asfalt dışına çıkmıyor zaten. En fazla köy yolu. Bence tabi. Siyah tampon kullanışlı ama boyalı olunca aracın görüntü anlamında çehresi değişiyor daha şık oluyor. Herkesin kendi fikridir. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Tiguan %95’i asfalt dışına çıkmıyor zaten. En fazla köy yolu. Bence tabi. Siyah tampon kullanışlı ama boyalı olunca aracın görüntü anlamında çehresi değişiyor daha şık oluyor. Herkesin kendi fikridir. 

Asfalttan dışarı çıkılmasa bile insanlar yüksek araç diye her türlü yüksek alana araçlarıyla çıkıyorlar bu yüzden bile çizilen çok suv var. Bence işlevsel olarak siyah olması daha doğru.
Emin olun gövde rengi olsa o tamponlar benim hanımın arabasının tamponlarını her yıl boyatırım ben.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

düz ama kaliteli plastik olması bencede en güzeli, sadece asfaltta kullanan için boyalıda olur ama bana gelmez şahsen, şuan duster kullanıyorum, aracın tampona bakın, böyle olması büyük avantaj nerelere giriyoruz keşke kapılardada olsa o plastiklerden, bendekinde yok ne yazıkki,  boyalı olsa ot bile çiziyor boyayı çünki, sinir olurdum şahsen...

Dacia-Duster-1.5DCi4x2Ambiance90HpSUV-0- Dacia-Duster-1.5DCi4x2Ambiance90HpSUV-0-

bunlarda yüzeysel çizikler arttığında hatta derin olsa bile, göze batmıyor, çok rahatsız ederse ısı tabancası gezdirin biraz birşey kalmaz :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Siyah plastik çok avantajlı. İlle de tarlaya girmek gerekmez özellikle erimiş asfalt, taşlar, toz toprak çamur.. BABALAR.. bunlar hep etkili. Ben ce tüm araçların tamponları siyah olmalı bu şart olmalı.

yan altlar da.

Arda Bülent Güzel yazdı:

Asfalttan dışarı çıkılmasa bile insanlar yüksek araç diye her türlü yüksek alana araçlarıyla çıkıyorlar bu yüzden bile çizilen çok suv var. Bence işlevsel olarak siyah olması daha doğru.
Emin olun gövde rengi olsa o tamponlar benim hanımın arabasının tamponlarını her yıl boyatırım ben.

evet doğru.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Tiguan R-Line'ı çok beğeniyorum ama boş paket siyah tampon da ayrı bir hava katıyor bence, allroad gibi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Selim Bilgin yazdı:

Tiguan R-Line'ı çok beğeniyorum ama boş paket siyah tampon da ayrı bir hava katıyor bence, allroad gibi.

Turuncu baktım alacakken hiçbir yerde bulamadım. Turuncu istiyordum ben.

sonra beyaz aldım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Arda Bülent Güzel

bf4f087278dbc691ad5324b0efa41685.jpg
Güzel bir kaş manzaralı fotosunu bırakalım buraya…

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Araba yol yapsın diye mi çıkardın abi default_smile.png

Aynen Köksal valla bildin. Bu yaz bunla geziyoruz. Satarken üzülüyorum hiç km yapmadan satıyoruz diye.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Aynen Köksal valla bildin. Bu yaz bunla geziyoruz. Satarken üzülüyorum hiç km yapmadan satıyoruz diye.

Şimdi buraya km yapmamış arabalarınız km yapmış fiyatına alınır esprisi gelecek birazdan :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şimdi buraya km yapmamış arabalarınız km yapmış fiyatına alınır esprisi gelecek birazdan :) 

Dilim varmıyor kıyamadım bu araca 🤭😄

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Ben bunu yeni gördüm ya. Hayırlı olsun ablama 🧿 gel buna sanayide demir tampon yapalım, Onu da kırmızıya boyayalım çiçek çiçek. 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Ben bunu yeni gördüm ya. Hayırlı olsun ablama [emoji3478] gel buna sanayide demir tampon yapalım, Onu da kırmızıya boyayalım çiçek çiçek. [emoji16]

Sen beni dövdürecen anlaşılan patronum. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arkadaşla toplam 2.000 km yol yaptık. Mersin kaş, akyaka Denizli Konya rotalarını izledik. 4 kişi ve bagaj full yolculuk yapıldı. Klima full açıktı.
Toplam 1.100 TL lik benzin aldık. Yakıtı fena değil gidilen yola göre. Şanzıman geçişleri güzel mutlu etti bizi, tepkisi güzel, konforu fena değil sert değil. Koltukları a6 ya göre kötü. Kötü yollarda trim sesleri var. Aydınlatması çok ama çok güzel. Hız tepkileri güzel. A6 ile aldığım virajlı yollarda tedirgin etti. Pozantı rampalarında bazen tıkandı. ( Audi a6 ile kıyas yapmış olabilirim.)

Bu saatten sonra uzun yola a6 başka araçla gitmem onu anladım. 5 yaş daha yaşlı olduğu halde a6 farklı bir dünya. Değerini başka araca binince anladım a6 nın.

Tiguan şehir içi ve kısa mesafeli yolculuklar için iyi. Parasını hakeden bir suv.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Arda Bülent Güzel yazdı:

Arkadaşla toplam 2.000 km yol yaptık. Mersin kaş, akyaka Denizli Konya rotalarını izledik. 4 kişi ve bagaj full yolculuk yapıldı. Klima full açıktı.
Toplam 1.100 TL lik benzin aldık. Yakıtı fena değil gidilen yola göre. Şanzıman geçişleri güzel mutlu etti bizi, tepkisi güzel, konforu fena değil sert değil. Koltukları a6 ya göre kötü. Kötü yollarda trim sesleri var. Aydınlatması çok ama çok güzel. Hız tepkileri güzel. A6 ile aldığım virajlı yollarda tedirgin etti. Pozantı rampalarında bazen tıkandı. ( Audi a6 ile kıyas yapmış olabilirim.)

Bu saatten sonra uzun yola a6 başka araçla gitmem onu anladım. 5 yaş daha yaşlı olduğu halde a6 farklı bir dünya. Değerini başka araca binince anladım a6 nın.

Tiguan şehir içi ve kısa mesafeli yolculuklar için iyi. Parasını hakeden bir suv.

A6 diyorsun e yanii :) , sonuçta suv bu virajlarda öyle oluyor ama alışıyorsun sonra, ver hanımaA6 yıda birazda o alışsın :tongue: yengeeeee duy sesimi :D

dün patron geldi, Range Rover bilmem ne model hayvani edişın, bindi benim araca geziyoruz arazide, hoop yavaş gir ahanda uçuyoruz, aha kaydık fırça yedim habire :D

yetti gari dedim sonunda, abi dedim Duster bu, senin geldiğin araçtan sonra ne olacak sanıyordun, kaymıyor savrulmuyor yatıyor bu sen korkma, süspansiyon yumuşak, havalı değil direk yağlı, sen sağa sola hopluyorsun yatıyorsun koltuklara baktınmı destek falan hak getire, trim sesi deme gerçi ses yapacak trim yok, sanayi tipi araba taş gibi heryer, ne bekliyordun konformu, yalnız kemeri takta dit dit über güvenlik sistemi uyarı vermesin artık, 60-70 gidiyorum hem, normal hızım bunun misli, ne yaptın, korkma birşey olmaaaaaz, hızlı gitmesemde işler yetişmez, sen rahat ol sal kendini bana bırak :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

A6 ile kıyas edilmeyecek SUV larınız kıyas edilmeyecek fiyata alınır (ne zaman alınır orası muamma).

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

dün patron geldi, Range Rover bilmem ne model hayvani edişın, bindi benim araca geziyoruz arazide, hoop yavaş gir ahanda uçuyoruz, aha kaydık fırça yedim habire :D

yetti gari dedim sonunda, abi dedim Duster bu, senin geldiğin araçtan sonra ne olacak sanıyordun, kaymıyor savrulmuyor yatıyor bu sen korkma, süspansiyon yumuşak, sen sağa sola hopluyorsun yatıyorsun koltuklara baktınmı destek falan hak getire, trim sesi deme gerçi ses yapacak trim yok, sanayi tipi araba taş gibi heryer, ne bekliyordun konformu, 60-70 gidiyorum hem, normal hızım bunun misli, ne yaptın, korkma birşey olmaaaaaz, hızlı gitmesemde işler yetişmez, sen rahat ol sal kendini bana bırak :D

bir daha ki sefer sana askeri edition defender yollar 😉 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Metin Uzunoğlu yazdı:

bir daha ki sefer sana askeri edition defender yollar 😉 

Amin ah keşke :D  burada toparlar toparlar sonrada kendim satın alırım, süper olur valla, alıpta uğraşacak zamanım yok arada kaynar gider...

ambulans edişın güzel, klimalı camper yaparım direk :D  buna birde Nissan kayışsız trigersiz dizel attıkmı al sana ömürlük araba....

tuttum bu fikri...

14188279_660316660791040_666597996588212

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Anahtarı ele geçirsem neden olmasın emoji4.png

Arabayı alalı 7 ay oldu km 800 oldu anca. 5 yılda bu gidişle 7.000 km anca ulaşır 5 yılın sonunda 7.000 km de olan satılık tiguan var olacak. Emmiye duyurulur.

Ben mercedes sevmiyorum ya.. klasik falan olursa belki alırım.. 

Tiguana her daim müşteriyim.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...