İçeriğe Yönlendir

Sakın Geç Kalma, Erken Gel | Dacia Spring Electric 2021

Furkan Sumer

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Ali honda alacak olsam sıfır cub alır kenara koyarım. Kullanımı en rahat en güvenli motor. Bir klasik.

image.png.70ba976c4b69f61c9bc7f627ff66ee3e.png

kötü bakarlar bizim mahalleye bununla giriş yaparsam?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Göktürk yazdı:

Ali honda alacak olsam sıfır cub alır kenara koyarım. Kullanımı en rahat en güvenli motor. Bir klasik.

image.png.70ba976c4b69f61c9bc7f627ff66ee3e.png

çok da güzel. en az 30 bin tl dir bu.

Doğan Arşiray yazdı:

çok da güzel. en az 30 bin tl dir bu.

hahaha çok pardon 77 bin tl miş.  kalsın yerinde.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

güzel ama pahalı ve oto değil, kilyoyu verip alırım yaya kalırım sonra :) benim motorum ki sakin sürerim motoru, Nc olur büyük ihtimal, kardeşimin moturuda kullandım bana göre değil, bana enduromsu tarz, chopper gibi giden skutır gibi yakan, uzun ömürlü ve sağlam motorlu, oto vites motor lazım, şuan tek seçenek NC yada bunun üstü oto vites Hondalar, gerisi ilgimi çekmiyor pek...

SNHB764DDBG57GGWGN5QGSQQJI.jpg

Valla aklımdan bu geçiyordu ama Ducati de fena değil. Otomatik değil ama quickshifter var.. Bence alabildiğin en güzel motoru al geç. Gün geçtikçe fiyatlar üzerine koyuyor. NC de çok yakışıklı duruyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

webde linki honda sitesinde nerde bunun? eski 125 e benziyor 80 lerdeki...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Buldum güzelmiş. 78 bin tl

yeni geldi sayılır, mankide cub da, yalnız çok pahalılar, bu devirde bunları almak çok lükse kaçıyor ne yazıkki, dur bakalım ama, belli olmaz alırız inşallah...

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yeni geldi sayılır, mankide cub da, yalnız çok pahalılar, bu devirde bunları almak çok lükse kaçıyor ne yazıkki, dur bakalım ama, belli olmaz alırız inşallah...

İkisi de seni tatmin etmeeeeez.. :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Buldum güzelmiş. 78 bin tl

kaç adeti?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Yek

Bi tur binerim..

ben koşup bi araba daha alayım

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Yurdaer Elay yazdı:

İkisi de seni tatmin etmeeeeez.. :) 

aslında 2 motorum olsun isterim :) mankiyle buralarda gez dolaş, çarşıya git, sahile git kafede çay iç, millet baksın :)  Nc ile daha kapsamlı işlere bakarım diyorum... manki aslında tam Salona koyulacak alet, gir asansöre yallah eve :kihkih:

Çağlar Bayur yazdı:

ben koşup bi araba daha alayım

sıfır al :D

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

kaç adeti?

100 e çıkamayan motora 78 bin. Yamaha bws çok severim bu arada. 2 zamanlı süper patinaj yapıyordu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

sıfır al 

yılbaşında düşecek bekliyorum...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

yılbaşında düşecek bekliyorum...

:D çok beklersin, sen 2. el al, beklemene gerek yok bunlar indirime girdi  hatta yakında üste para alırsın belki ama değeri olmaz :tongue:

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

:D çok beklersin, sen 2. el al, beklemene gerek yok bunlar indirime girdi  hatta yakında üste para alırsın belki ama değeri olmaz :tongue:

Haftaya havalar ısınır abi. Simsonu kap gel bi kozak yapalım. Bi haftasonu ben geleyim kalkım dan çilek falan alırız turlarız.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Haftaya havalar ısınır abi. Simsonu kap gel bi kozak yapalım. Bi haftasonu ben geleyim kalkım dan çilek falan alırız turlarız.

havalar ısınsında, yalnız benim zimzon 45 yapıyor, sabahtan çıkmam lazım, yolda kahvaltı yaparım anca gelirim, dönüşü sen düşün, kamp yapıp geceyi geçiririz artık :D

alamadık şu Naciye X i gitti be, hay ben böyle ekonominin, nereden dedik duman olacağız diye :unsure:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

havalar ısınsında, yalnız benim zimzon 45 yapıyor, sabahtan çıkmam lazım, yolda kahvaltı yaparım anca gelirim, dönüşü sen düşün, kamp yapıp geceyi geçiririz artık :D

alamadık şu Naciye X i gitti be, hay ben böyle ekonominin, nereden dedik duman olacağız diye :unsure:

Ben asılırım seni. Varyatörü boşa çıkar. 35 nm tork var 5000 devirde.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Ben asılırım seni. Varyatörü boşa çıkar. 35 nm tork var 5000 devirde.

varyatör :) kardeş bu alet Simson yani MZ mobiletmi sandın, 4 vites manuel bu, boşa atayımda çek, 85 kg. boş ağırlık, bende 85 im al sana 170 kg. :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sani Gerşon

875binTL'ye satışına başlanan aracın fiyatı bugün itibari ile 969binTL olarak güncellendi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

875binTL'ye satışına başlanan aracın fiyatı bugün itibari ile 969binTL olarak güncellendi.

Bu biraz fazla olmadımı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Bu biraz fazla olmadımı

Oldu tabi. Ancak buradaki asıl suçlu, araç gelmeden hemen evvel çin ürünlerine %40 vergi dayatılmış. Neredeyse 500-600bin bandında gelebilecek olan otomobil, 870bin'le geldi. Şimdi de milyonluk oldu.

Erdem Doğan yazdı:

ilk sayfada 11 bin eyro mu yazıyor :biggrin:

İlk sayfadaki ilk nesli. 45hp'lik motorla gelecekti. İkinci nesli 65hp ile geliyor ülkemize. 

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Sani Gerşon yazdı:

İlk sayfadaki ilk nesli. 45hp'lik motorla gelecekti. İkinci nesli 65hp ile geliyor ülkemize. 

yurtdisinda 11 bin eyro ya satilmiyor demek istedim. 45 ile 65 arasinda da sadece 2 bin eyro fark var. TR ye 45lik gelse de cok ucuz olmayacak muhtemelen.

Screenshot 2023-08-02 093308.png

Screenshot 2023-08-02 093334.png

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Erdem Doğan yazdı:

yurtdisinda 11 bin eyro ya satilmiyor demek istedim. 45 ile 65 arasinda da sadece 2 bin eyro fark var. TR ye 45lik gelse de cok ucuz olmayacak muhtemelen.

Screenshot 2023-08-02 093308.png

Screenshot 2023-08-02 093334.png

Belki de duyurulduğunda 11bin'le başlattılar, sonra üstüne sokt... koydular.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...