İçeriğe Yönlendir

Sakın Geç Kalma, Erken Gel | Dacia Spring Electric 2021

Furkan Sumer

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

bu hafta sonu değil öbür hafta sonu etkinlik yapmak gerekiyor. takviminizi ayarlayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Naylona sarıyor bazıları :B)

ben çeliğe harcadım, naylonu olan düşünsün :kihkih: sırada aliminyum olan 2 tekerli birşey var :) 

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ben çeliğe harcadım, naylonu olan düşünsün :kihkih: sırada aliminyum olan 2 tekerli birşey var :) 

Motor goldwingden başlar abi. Al bitane 6 silindir boksör 1,8 litre mis

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Motor goldwingden başlar abi. Al bitane 6 silindir boksör 1,8 litre mis

dede motoru o sevmem ben, bana gezinti hafif arazi ve kampa git gele uygun alet lazım, otomatik olacak ama, artık yaşlandık :D ağır olacak yattımı kalmayacak cinsten, dur bakalım hele....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

380-400 bin bandında olur deniyor

150 de dediydiler

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

18000 Euro + %10 ÖTV + %18KDV = 23364 Euro

23364 euro güncel kurla çarpılır. bugün için: 373000 TL    bunun üstü kazık kısmısı olur.

düzelttim aşağıdakine göre

Elektrikli araçlardan da ÖTV alınıyor. Silindir hacmi 85 kW'ı geçmeyen elektrikli araçlardan %10 ÖTV, %18 KDV, Silindir hacmi 85 kW'ı geçip, 120 kW'ı geçmeyen araçlardan %25 ÖTV, %18 KDV, 120 kW üzeri elektrikliaraçlardan ise %60 ÖTV, %18 KDV alınıyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Evde AC ile şarj imkanı olan alsın. Diğer türlü hızlı şarj hem pahalı hem de pillerin 10-15 sene içinde değişmesi gerekecek. 

yani bahçeli evi olmayanın işine pek yaramaz hocam. Site otoparkında da gece boyu arayı şarjda bırakmaya yönetim izin vermez

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evde AC ile şarj imkanı olan alsın. Diğer türlü hızlı şarj hem pahalı hem de pillerin 10-15 sene içinde değişmesi gerekecek. 

yani bahçeli evi olmayanın işine pek yaramaz hocam. Site otoparkında da gece boyu arayı şarjda bırakmaya yönetim izin vermez

Yeni modelde sitelerin şarj noktası sağlayıcılarla işbirliği yapıp getiri elde etmesi mümkün. Yönetici olsam direk koyarım 3-4 tane.. para basar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

dede motoru o sevmem ben, bana gezinti hafif arazi ve kampa git gele uygun alet lazım, otomatik olacak ama, artık yaşlandık :D ağır olacak yattımı kalmayacak cinsten, dur bakalım hele....

O zaman Ducati MS V4s..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

edit: azıma azıma vurdum max hızı 125km/h imiş, çok tehlikeli bizim coğrafya için

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Çağlar Bayur yazdı:

edit: azıma azıma vurdum max hızı 125km/h imiş, çok tehlikeli bizim coğrafya için

200le selektör yaparak gelen olmazsa sorun yok ama aması var işte :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

haram beygir vardır illa..ustası gebzede..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

haram beygir vardır illa..ustası gebzede..

EQS te kaputu aç komutunu verince, servise git diyor araba...

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

EQS te kaputu aç komutunu verince, servise git diyor araba...

Gebzeli oraya tornavida sokar

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Şarj dinamosu arızasından yolda kalıyor ama. Marangozun kapısı olmazmış :blink2:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
İlkay Başaran yazdı:

Şarj dinamosu arızasından yolda kalıyor ama. Marangozun kapısı olmazmış :blink2:

bize elentronikçiyim diyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Keskin yazdı:

bize elentronikçiyim diyor

Hapı içmeyi unuttuğunda bazen elentronikçi, bazen portifçi hele 2 gün içmesin kozmonot oluyor. Yok ayın karanlık yüzüne servet was here yazmış falan ohoooo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Hapı içmeyi unuttuğunda bazen elentronikçi, bazen portifçi hele 2 gün içmesin kozmonot oluyor. Yok ayın karanlık yüzüne servet was here yazmış falan ohoooo

Sen yarın bi gelsene hafta sonu bi ark ile buluşacağız bunları anlatırsın ona da
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Yurdaer Elay yazdı:

O zaman Ducati MS V4s..

güzel ama pahalı ve oto değil, kilyoyu verip alırım yaya kalırım sonra :) benim motorum ki sakin sürerim motoru, Nc olur büyük ihtimal, kardeşimin moturuda kullandım bana göre değil, bana enduromsu tarz, chopper gibi giden skutır gibi yakan, uzun ömürlü ve sağlam motorlu, oto vites motor lazım, şuan tek seçenek NC yada bunun üstü oto vites Hondalar, gerisi ilgimi çekmiyor pek...

SNHB764DDBG57GGWGN5QGSQQJI.jpg

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Keskin yazdı:

Sen yarın bi gelsene hafta sonu bi ark ile buluşacağız bunları anlatırsın ona da

Klasik ama mükemmel bir numara ama yemezler :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ali honda alacak olsam sıfır cub alır kenara koyarım. Kullanımı en rahat en güvenli motor. Bir klasik.

image.png.70ba976c4b69f61c9bc7f627ff66ee3e.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
petrol 100 dolar olup benzinin litresi 20 lira olunca görüşelim. 
Bu konuyu es geçmişim zamanında yarısını okumuşum tapatalka göre 30. Sayfada kalmış ordan açtı. Bugün tam bu değerlerdeyiz maalesef.
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ali honda alacak olsam sıfır cub alır kenara koyarım. Kullanımı en rahat en güvenli motor. Bir klasik.

bunada baktım aslında, çokta güzel alet şehir içi falan ama alacak olsam bunu alırdım :) hatta bunu çok severim almasıda daha kolay nc ye göre....

2022-honda-monkey-125cc-motorcycle-launc

çok tatlı alet :) düşünsene Edremitte bu bölgede negüzel gezilir, ufak tefek kullanımı kolay gez dolaş sahilde otur çay iç, dağ bayırda gezer hafiften...

buda videodada bahsedilmiş, tıokı Nc gibi torklu aletler, torku fazla devri düşük= uzun ömür, tam benin stayla hep böyle araçlar tercih ettim, kilyoda böyle dikkat edersen, rolantide 240 nm :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...