İçeriğe Yönlendir

Covid-19 Aşıları

Yurdaer Elay

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Biontech 2.dozu bu akşam olacam. Aynı kola yaptırsam sorun olmaz herhalde. Tek derdim bu malesef[emoji3] diğer koluma ilaç sürüyorum incittiğim için, ondan dolayı yani.

Aynı kola yapılıyor zaten.
Sol kolda ısrar ediliyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

İlk doz Biontech randevusu aldım yarına bakalım.
Hakkımızda hayırlısı deyip geçiyorum.
Anne-Baba iki dozunu da olalı bayağı oldu(Biontech), şükür bir sorun olmadı.
İkisinde de diyabet var, babamda kalp rahatsızlığı da var evvelden beri.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Randevusuz aşı sistemi başladı arkadaşlar bilmeyenler için, hak kazandıysanız hastaneye gidip aşınızı olabiliyorsunuz

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Randevusuz aşı sistemi başladı arkadaşlar bilmeyenler için, hak kazandıysanız hastaneye gidip aşınızı olabiliyorsunuz
6 kisiyi tamamlıyor olmalisiniz. Yani mesela 5 randevulu varsa 6. Olabiliyor ya da 6 total randevusuz adam toplamış olmak gerekiyor.
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Sani Gerşon yazdı:
Cem Işık yazdı:

6 kisiyi tamamlıyor olmalisiniz. Yani mesela 5 randevulu varsa 6. Olabiliyor ya da 6 total randevusuz adam toplamış olmak gerekiyor.

Dün eşimi götürdük özel bi hastaneye, buyrun deyip aldılar içeri:) sıra vs yoktu. aşılayıp gönderdiler geri:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dün eşimi götürdük özel bi hastaneye, buyrun deyip aldılar içeri:) sıra vs yoktu. aşılayıp gönderdiler geri:)
Ben de ozel hastanedeydim. Az daha geri yolluyorlardi 6. yok diye :D
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sani Gerşon yazdı:
Cem Işık yazdı:

benim gittiğim tenha hastanede, bekleyen 20 25 kişi vardı biontek randevusuna gelmeyenleri bekliyorlarmış. :) ilginç bir bekleyiş bence. kaos içinde düzen gibi. sinovak için geldim deyince tüm kapılar ardına kadar açıldı içeri buyur ettiler. güvenlikçilerin gözlerinde bir ışıltı vardı. neyse aşıya gittim niye geldiniz dediler sinovak deyince aman hocam buyrun hemen yapalım dediler. elde kaldı herhalde aşılar :D

Dogan Arsiray yazdı:

benim gittiğim tenha hastanede, bekleyen 20 25 kişi vardı biontek randevusuna gelmeyenleri bekliyorlarmış. :) ilginç bir bekleyiş bence. kaos içinde düzen gibi. sinovak için geldim deyince tüm kapılar ardına kadar açıldı içeri buyur ettiler. güvenlikçilerin gözlerinde bir ışıltı vardı. neyse aşı polikliniğini buldum, niye geldiniz dediler sinovak deyince aman hocam buyrun hemen yapalım dediler. elde kaldı herhalde aşılar :D

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Cumartesi günü 17 de ilk doz biontech i oldum. Hiçbir semptom (kol ağrısı vb) olmadı. 

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Kimse benim gibi olamaz herhalde. Özel hastanede girip-aşıyı olup-çıkmam takribi 40 adım - 4 dk sürdü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Kimse benim gibi olamaz herhalde. Özel hastanede girip-aşıyı olup-çıkmam takribi 40 adım - 4 dk sürdü. 

Bi pıramasyoncu kolay olunmuyor
Cumartesi günü 17 de ilk doz biontech i oldum. Hiçbir semptom (kol ağrısı vb) olmadı. 

Sen ölmüşsün zaten

Davay?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Bi pıramasyoncu kolay olunmuyor

Sen ölmüşsün zaten

Davay?

Bende aşı olduktan sonra neden defter uzattılar diyorum sağ omuz üzerimden :crazy:

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Dün gece 2.doz aşımı oldum. Randevulu da olsam 6. kişinin gelmesini bekleyip öyle alıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

Davay?

Da

Servet Aydın yazdı:

Tok kapanıyor mu cebin?

tok açın halinden ne anlar. sen para vermişsindir kesin üzerine.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bende aşı olduktan sonra neden defter uzattılar diyorum sağ omuz üzerimden :crazy:

Soldur o sağ olsa duramazsın
tok açın halinden ne anlar. sen para vermişsindir kesin üzerine.

200 avro değil mi aşı?
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bana dibinde kalandan yaptılar herhalde para vermedim çünkü.

bu arada: çin aşısı olunca aliepxress kuponu geldi emailme.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Sinovac 1. Doz aşımızı olduk eşimle beraber, eşimde vurulduktan sonra resmen kolumda iğnenin dağıldığını hissettim dedi bende hiç bir şey yol şu anda eşimde de yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bişey sorayım konusu geçti mi bilmiyorum. Mesela aşı yaptırıyoruz ve 3 4 gün önce bulaşmış bize ve pozitifiz. O zaman bir problem oluyor mu? Acaba aşının çok sarstığı insanlar pozitif mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay BAŞARAN yazdı:

Bişey sorayım konusu geçti mi bilmiyorum. Mesela aşı yaptırıyoruz ve 3 4 gün önce bulaşmış bize ve pozitifiz. O zaman bir problem oluyor mu? Acaba aşının çok sarstığı insanlar pozitif mi?

bunu ben çok düşündüm, takip edebildiğim kadarı ile de net bir açıklama duymadım, ancak bence de mümkün, az bir covid i zaten almış olana aşı yapılınca etkileşime geçiyordur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Pozitif iken aşı olan biri vardı burada. Aşı sonrası tüm belirtileri verip biraz ağır geçirdi ama aşı kaynaklı mı yoksa zaten öyle mi geçirecekti aşıya mı denk geldi muamma

İlkay BAŞARAN yazdı:

Çağlar Bayur yazdı:

bunu ben çok düşündüm, takip edebildiğim kadarı ile de net bir açıklama duymadım, ancak bence de mümkün, az bir covid i zaten almış olana aşı yapılınca etkileşime geçiyordur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...