İçeriğe Yönlendir

E39 Almak ya da Almamak

Selim Bilgin

Recommended Posts

Ozkan çoban

Hocam yanlış anlamayın ancak yaşınız daha genç biraz sportif araçlara yönelin derim, şu an kullandığınız ve baktığınız araçlar +40 yaş üstüne hitap ediyor bence.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

5.25 de alsa arayacak bari 5.20 gideri buymuş der 😛

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Sekizsilindir de videosu vardı 530i nin uçan halı desek yanlış olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Konya il sınırı içerisine girmemiş, manuele çevrilmemiş, lpgsiz 40i bulunursa evladiyelik olur.... sonra sabah oluyor uyanıyorum :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Daha önce w221 için yazmıştım konuda  imkan varsa aklında kalacağına kapında dursun, üç günlük ölümlü dünya en kötü satarsın gider zararına bile olsa.
Siz benim gibi değilsin ben arabaya alışınca kolay kolay sat(a)mıyorum. Çabuk unutursun A6 yı :D sen

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

A6 sonrası net bu araç olmaz. Hem temizini bulmak hemde turbo sonrası keyif almasi zor olur. Alfa brerera tarzı 330ci tarzı size daha çok uyar. gönlünüze göre olanı tez zamanda alırsınız inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Şu anki aracınız E39'dan daha iyi bence. Ama tercih senin tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Alma. Temiz bulamazsın. 10 yıl önce olsaydı kesin alınırdı ama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hakkınızda hayırlısı olsun zor bir karar, merak ediyorum sonuç ne olacak :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aklına satmak ve yeni araç almak girdi ise satıp alacaksın der ünlü bir filozof.
Ancak a6 yı ararmısın bilmem de masraftan dolayı BMW yi satmak isteyeceğinden eminim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Elinizdeki aracın kıymetini bilin derim.

Bizim patronun eski arabası bundandı. 2005 model 3.2 benzinli quattro. Almanya dan özel sipariş.

Şimdi yenisini aldı. 3.0 dizel quattro. Bazen muhabbet ederken eskisi bundan iyiydi der. Biri 2005 diğeri 2020 model araba. Tabi karar yine de sizin :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bmw den sonra A6 memnun ederdi ama A6 dan sonra Bmw memnun etmez diyorum [emoji16]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Audi de bı tık daha ruh olsa satmayı düşünmezdi 😛 heyecan arıyor.  Bakmayin iyi aile arabası BMW aradığına. Hatatata yapacak 

En doğalı bile güzel ses veriyor ilginç bı şekilde

https://youtu.be/9mgqZUKL9us

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bu arabanın temizi (oynanmamışı) alınır, garaja konur ve güneş yüzü gösterilmez. Yüksek beygir arkadan itiş, deli manyak birşey. Arkadaşımın s320 vardı. Zırhlıydı. Olamaz böyle birşey. Çok farklı bir dünya. Yaşamadan bilinmez. Benim gözüm hala scorpioda. ALLAH bir gurbetci yaratmış olsun, o gurbetcide vaktinde bu arabadan sıfır almış olsun, sonra kesin dönüş yapmış olsun, bu arabayı ilan yolu ile değilde arkadaş vasıtası ile satmak istemiş olsun, arkadaşımın arkadaşıda beni bulsun. Sürmem, sabah akşam siler yağlar parlatırım :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Önder Özcan yazdı:

Ne E39 u ya 😒

Al bı 280cdi 😛 dimi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Fatih Sarıkaya yazdı:

Bu arabanın temizi (oynanmamışı) alınır, garaja konur ve güneş yüzü gösterilmez. Yüksek beygir arkadan itiş, deli manyak birşey. Arkadaşımın s320 vardı. Zırhlıydı. Olamaz böyle birşey. Çok farklı bir dünya. Yaşamadan bilinmez. Benim gözüm hala scorpioda. ALLAH bir gurbetci yaratmış olsun, o gurbetcide vaktinde bu arabadan sıfır almış olsun, sonra kesin dönüş yapmış olsun, bu arabayı ilan yolu ile değilde arkadaş vasıtası ile satmak istemiş olsun, arkadaşımın arkadaşıda beni bulsun. Sürmem, sabah akşam siler yağlar parlatırım :) 

Önce dua edeyim Allah inşallah o gurbetçi ile karşılaştırsın.

Şimdi de büyük konuşayım sen o gurbetciden hayatta almazsın 😂

Ben ikisini de denedim henüz sonuç alamadım 😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Metin Akbal yazdı:

Önce dua edeyim Allah inşallah o gurbetçi ile karşılaştırsın.

Şimdi de büyük konuşayım sen o gurbetciden hayatta almazsın 😂

Ben ikisini de denedim henüz sonuç alamadım 😂

Bende amin diyeyim. Bellimi olur :) 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

atmosferik alacaksan alma, A6'ya egzos yapalım, yazılımı tekrar güncelleyelim, aşık olursun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ebrar Tüfek yazdı:

Konya il sınırı içerisine girmemiş, manuele çevrilmemiş, lpgsiz 40i bulunursa evladiyelik olur.... sonra sabah oluyor uyanıyorum :)

manuel de olur!?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

Ne E39 u ya 😒

e39 a binemmiş olanlar yazmasın. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...