İçeriğe Yönlendir

E39 Almak ya da Almamak

Selim Bilgin

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Bitimi kanlandiriyon bak 156 im depreşiyor. Borca sokacan  bizi de.  Alıyim almıyim ikileminden çik yoksa bende acacam bı konu 😛

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Selim Bilgin yazdı:

5.25 var Ankara'da

5.20 ve 5.25 ler pek öyle şey değiller

1.6 Mondeo - Passat kullanmak gibi oluyor, konfor, yol tutuş vs tamam oluyor ama hantal oluyor

5.30 - 5.40 olmalı e 39 olacaksa

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Premium segmentte atak olmayan arabalar için hep şunu dusunurum.

Sıradan insanlar maaşlı yada maaşlı çalışan ayarında tukkan sahibi insanlar zaten en alt noktadan alarak geliyor. Premium segmente geldiğinde sürüş zevki, goruntu, motor sesi, heybeti, 100-200 hızlanması 10 saniye altında değilse premium bu mu imiş moduna giriyor.

Şahsi görüşümü içerir benden başkasını bağlamaz.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bitimi kanlandiriyon bak 156 im depreşiyor. Borca sokacan  bizi de.  Alıyim almıyim ikileminden çik yoksa bende acacam bı konu 😛

Alsana griyi. 😄

Hasan Karabekiroglu yazdı:

5.20 ve 5.25 ler pek öyle şey değiller

1.6 Mondeo - Passat kullanmak gibi oluyor, konfor, yol tutuş vs tamam oluyor ama hantal oluyor

5.30 - 5.40 olmalı e 39 olacaksa

Bence de. 

Hacı Şenyurt yazdı:

Premium segmentte atak olmayan arabalar için hep şunu dusunurum.

Sıradan insanlar maaşlı yada maaşlı çalışan ayarında tukkan sahibi insanlar zaten en alt noktadan alarak geliyor. Premium segmente geldiğinde sürüş zevki, goruntu, motor sesi, heybeti, 100-200 hızlanması 10 saniye altında değilse premium bu mu imiş moduna giriyor.

Şahsi görüşümü içerir benden başkasını bağlamaz.

Katılıyor gibiydim ama 100-200 10 saniye fazla iddialı gibi. Benimki stock 15 civarı galiba. Ölçmedim de aklımda öyle kalmış. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

5.25 var Ankara'da bir tane o da bayağı temiz duruyor. KKT01 plaka

A6 Kaçtan açılır ilana çıksa?
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Köksal Yılmaz yazdı:

A6 Kaçtan açılır ilana çıksa?

Abi satmayacağım muhtemelen ama muadillere bakınca 200 eder gibi. Bugün ilan versem 220 civarı yazarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Jts yi mi uhh

Yok be, BMW’yi diyorum. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
buna katılmıyorum. en iyi audi kapının önünde olmayan audi dir bana göre. fanboy filan değilim yanlış olmasın. vw ürünlerine olan güvenimi kaybettim kısıtlı ama acı tecrübelerimin ışığında, olay o yani. iki BMW arabam oldu hiçbirinde yolda kalmadım. oysa ki yepyeni bakımlı kibar kullanılan jetta ile 2 kere, oldukça iyi korunmuş az km li ama eski model  tiguan ile tamamen mühendislik ile ilgili sorunlar nedeniyle yolda kaldım ben. böyle olunca insan ister istemez kaygı duyuyor, özellikle eskimeye başlayan vw ürünlerinde. zihnimdeki imaj tamamen güvenilmez ve tahmin edilemez kalitede oldukları yönünde. ha derseniz iki arabada şans eseri denk gelmiştir,  ben mühendislik işlerinde şansa inanmam. çünkü, işim bu benim. yani mesela bana desenizki a6 mı verelim 5 serisi mi, audi daha hızlı daha konforlu olsa bile bmw yi seçerdim.

ama ikisinin yanında mercedesi seçerim o ayrı. 

[emoji3] konu kilit.

Siz vw araçlarla sorun yaşamışsınız haklı olarak beğenmeyebilirsiniz ben ve arkadaşım da BMW f10 kasa 5.20 d ve 5.25 x d ile sorun yaşadım ve yaşadık. Sıfır alınan 5.25d 4 çekerinin sorununu çözemedik. Sizin baktığınız pozisyondan bakarsak benim ve arkadaşımında BMW yi kapıya koymamamız lazım. Ancak her markada olan sorunlar yüzünden arabalardan soğumuyorum ancak hiç bir forumda da kötü yorumlar yapmıyorum kapıma koymam gibi filan. Tüm konularda vw konusu geçince gerçekten olumsuz yorumlar yapıyorsunuz. Aracı sevmeye bilirsiniz ancak birçok arkadaşın bu araçlara bindiğini unutmayın bence.
Mersin’den İzmir’e 4-5 ayda bir giderim, yılda 30.000 - 40.000 km yol yaparım. F10 la İzmir’e gittiğimde yengeç gibi inerdim arabadan. Tüm eklemlerim ağrıyarak inerdim şimdi a6 ile gidiyorum kesinlikle yorulma yok tekrar o yolu geri dönerim o kadar rahat. Ha eski a6 lımla yaz tatilinde Fethiye yolda kaldım. Bir hafta araba serviste kaldı. Ama gittim yine Audi a6 aldım. Benim görüşüme göre tüm araçlar artık aynı. Benim Audi a6 binmemdeki aslında tek nedeni BMW Mercedes gibi dikkat çekmediği için.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

Yok be, BMW’yi diyorum. 

😛 alfa istiyom beta sen al

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Fiyatlar şaka gibi yerinizde olsam bulaşmam. Tercih tabiki sizin. Neticede kondisyonu ne kadar iyi olsada metal yorgunluğu olacaktır.  Ve sürpriz arızalar.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

BMW almaya ikna oldum ama Audi’yi satmayı göze alamadım. Satmadan da alamayacağım için şimdilik kapattık defteri, daha sonra belki nasip olur. Kısmet. 
Görüş bildiren herkese teşekkürler. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
BMW almaya ikna oldum ama Audi’yi satmayı göze alamadım. Satmadan da alamayacağım için şimdilik kapattık defteri, daha sonra belki nasip olur. Kısmet. 

Audiyi alalım [emoji51]
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selim Bilgin yazdı:

şöyle diyeyim. audiyi sattığınızda elinizde kalan paranın yarısı ile e39 alıp toplayabiliyorsanız yada toplu bir tane alabiliyorsanız pişman olmazsınız.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Benim Audi a6 binmemdeki aslında tek nedeni BMW Mercedes gibi dikkat çekmediği için.

Mutevazilik yerlerde her zamanki gibi [emoji4] 25 milyonluk Maybach yanımdan geçti vuuuu bile demedim. Ama A6 öyle mi :) Seni yapan mühendislerin ellerini kaç sefer öpmeli diyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Dogan Arsiray yazdı:

şöyle diyeyim. audiyi sattığınızda elinizde kalan paranın yarısı ile e39 alıp toplayabiliyorsanız yada toplu bir tane alabiliyorsanız pişman olmazsınız.

Audui sattığı paranın yarısına e39 alacak

Kalan yarısına e 39u toplayacak şeklinde anladım bian😂

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Al bı 156 nefis körleee

yanından serçe gazlayıp geçip giderse hayata küsersin ama,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...