İçeriğe Yönlendir

İtfaiye Öncü Aracı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Haluk Şentürk

itibardan tasarruf edilmez ve yolunda her şey mubahtır. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bizim belediyede başkanın arabası dahil hepsi kiralık. Hala araç alma olayı mı kalmış. Bu arada başkan epey açık sözlü :) memleket de rize olunca geçen hafta haber olan bina geldi aklıma. 

Ben Rize de iken vali o zamanın parasıyla 650 bin liralık Q7 aldırmıştı (benim Astra yı o zaman 48 bine almıştım) Sebep ise arazi şartları idi. Q7 nın çıktığı yerlere Duster Amarok Tiguan Hilux L200 çıkamıyordu. Bari çift kabin alınmış olsaydı hiç olmazsa çay falan taşınırdı :)

https://www.cnnturk.com/haber/turkiye/rize-valisine-642-bin-liralik-makam-araci

Rizeye özel bir durum mu bilemedim haberi araştırırken geçen sene de A8L alınmış onu gördüm :)

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Metin Akbal yazdı:

Rizeye özel bir durum mu bilemedim haberi araştırırken geçen sene de A8L alınmış onu gördüm

İlçeye özel bu araç bence . Yıllar boyunca büyükşehir belediyelerinden iskartaya çıkan araçlar gelir belediyeler gururla anlatırlar şu araçlar geldi , şu makineler geldi gibi. Bir keresinde İzmir den BMC ufak kamyonet getirmeye giden belediye başkanımızın yolda kaldığı anlatılır. Velhasıl mevzu derin... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mehmet Göktürk yazdı:

Araç ve makam merakı bitirecek bu ülkeyi.

Koltuk sevdası... Herkes derdin koltuk olduğunu zanneder ama iş öyle değildir. 

Ultra lüks makam arabaları, şatafatlı jakuzili makam odaları, makam sahibi aniden binmek isterse araba sıcaklığı için hiç stop edilmeyen arabalar sayesinde mükelleflerin vergileri ile alınan ve boşa harcanan yakıt yani boşa giden milli servet, her yere özel jetlerle giden bakanlar. Daha çok şey var da neyse...

İyi ayakta duruyor bu ülke. Şimdiye kadar batmamış olması ilginç geliyor bana...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
İlçeye özel bu araç bence . Yıllar boyunca büyükşehir belediyelerinden iskartaya çıkan araçlar gelir belediyeler gururla anlatırlar şu araçlar geldi , şu makineler geldi gibi. Bir keresinde İzmir den BMC ufak kamyonet getirmeye giden belediye başkanımızın yolda kaldığı anlatılır. Velhasıl mevzu derin... 
Iskartaya çıkarılmış bir Q7 ye hayır demem [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

İtfaiye için alınmış ama başkan bunu makam aracı olarak kullanacak. Başkan'dan zaman kalırsa itfaiyeciler binecek.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

İzmir belediyesi bunu yapsaydı şimdi tüm kanallar ve gazetelerde eleştirileri görürdük.  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Erhan Doruk yazdı:

İzmir belediyesi bunu yapsaydı şimdi tüm kanallar ve gazetelerde eleştirileri görürdük.  

taraftar değil haberciyiz mottosuna sahip full yandaş bir haber sitesi bunu manşetten verdi ama yarım saat sonra haber kaldırıldı. Sanırım kulağını çektiler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman
Doğrudur.Hükümeti destekleyen ve desteklemeyen medya her zaman olmuştur.
Lakin beni asıl şaşırtan şey,her kesimden insanın adını soyadını vererek üye olabildiği otomobil forumunda nerdeyse bütün haber akışının sözcü ve benzerleri tarafından sağlanmasıdır.Yandaş medya diye tabir edilen haber sitesi,gazete, TV ve benzerlerini hemen hemen hiç takip etmiyorum çünkü, nasıl tarif edeyim baygınlık,bıkkınlık veriyorlar bazen.
Ama herkesin arada bakması faydalı olur düşüncesindeyim.Zira;İzmir'i bilmem ama Ankara'da üçte biri kesilen Etimesgut Kızılay binasının yanındaki 30-40 senelik parkı,yardımı kesilen insanların dramını,bildiğin kırağıdan hallice yağan karda neredeyse tüm Ankara'nın saatlerce kilitlendiğini 600 ün üzerinde kaza olduğunu ve konuyla en ilgili olarak belediye başkanının arabuluculuk yaparken kendi şahsi kazancı için vergiyi nasıl kaçırdığını hatta bunu kendi ağzıyla ifade ettiğini Sözcüde göremeyiz.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Abdurrahman Salman yazdı:

Lakin beni asıl şaşırtan şey,her kesimden insanın adını soyadını vererek üye olabildiği otomobil forumunda nerdeyse bütün haber akışının sözcü ve benzerleri tarafından sağlanmasıdır.Yandaş medya diye tabir edilen haber sitesi,gazete, TV ve benzerlerini hemen hemen hiç takip etmiyorum çünkü, nasıl tarif edeyim baygınlık,bıkkınlık veriyorlar bazen.
Ama herkesin arada bakması faydalı olur düşüncesindeyim.Zira;İzmir'i bilmem ama Ankara'da üçte biri kesilen Etimesgut Kızılay binasının yanındaki 30-40 senelik parkı,yardımı kesilen insanların dramını,bildiğin kırağıdan hallice yağan karda neredeyse tüm Ankara'nın saatlerce kilitlendiğini 600 ün üzerinde kaza olduğunu ve konuyla en ilgili olarak belediye başkanının arabuluculuk yaparken kendi şahsi kazancı için vergiyi nasıl kaçırdığını hatta bunu kendi ağzıyla ifade ettiğini Sözcüde göremeyiz.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birşey demek istiyorsanız açıkça söyleyin. 

....

Hiç bu dönem gibi bir dönem olmadı.

Kaldı ki olmuş olsa idi bile bu, haberi yanlış yapmazdı.

forumda sözcüden haber çok yapılıyor olabilir bu "haber değeri" nitelikli bulunduğundan da olabilir, akıllı insanların akıllı işler yaptığından da olabilir.

Sanırsın memlekette haçlı seferlerine karşı direniliyor.. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

forumda sözcüden haber çok yapılıyor olabilir bu "haber değeri" nitelikli bulunduğundan da olabilir, akıllı insanların akıllı işler yaptığından da olabilir.
Ne demek istediğimi gayet açık yazdım.
Öfkelenmenizi gerektirecek hiçbir şey yok.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Göktürk yazdı:

Ne demek istediğimi gayet açık yazdım.

bence değil. kim ne yapmış detaylandıralım. haberi paylaşalım. 

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman
Haberin içeriğine doğru veya yanlış hiçbir şey söylemedim şahsi fikrimi soruyorsanız eğer doğrudur,bu doğru değilse bile bu şekilde yüzlercesi hatta binlercesi yapıyordur.Ben hala neye öfkelendiğinizi anlamadım.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Göktürk yazdı:

Haberin içeriğine doğru veya yanlış hiçbir şey söylemedim şahsi fikrimi soruyorsanız eğer doğrudur,bu doğru değilse bile bu şekilde yüzlercesi hatta binlercesi yapıyordur.Ben hala neye öfkelendiğinizi anlamadım.

öfkelenmedim. bazı lafları çaktınız ankaradan birşeyler söylediniz. tam olarak ne söylediniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ankara İzmir İstanbul’dan da buna benzer haber varsa konuşabiliriz 

Konu otomobil ve maalesef haber niteliği var. 

Çoğu medyada artık haber yok zaten. 

Mesela Nevşehir Akp’li Belediye başkanı görevden istifa ettirildi.  Sadece fox haber yaptı. İstifası ve istifa sebebi bilinsin istenmedi.  Hiç kimse haber yapamadı.  
Bir il belediye başkanı istifa ediyor veya ettiriliyor ama hiç kimse haber yapamıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ankara İzmir İstanbul’dan da buna benzer haber varsa konuşabiliriz 

Konu otomobil ve maalesef haber niteliği var. 

Çoğu medyada artık haber yok zaten. 

Mesela Nevşehir Akp’li Belediye başkanı görevden istifa ettirildi.  Sadece fox haber yaptı. İstifası ve istifa sebebi bilinsin istenmedi.  Hiç kimse haber yapamadı.  
Bir il belediye başkanı istifa ediyor veya ettiriliyor ama hiç kimse haber yapamıyor. 

Haber hazır. 

Ama benim seçim yapabileceğim bir ilçe değil. Ben seçebildiklerimi eleştiriyorum. 

https://m.takvim.com.tr/guncel/2021/04/10/chpli-sariyer-belediye-baskani-sukru-genc-a8-eskidi-artik-simdi-yeni-modelini-aliyorum/amp

Kaynak olarak örneklerini gördüklerimizden bir farkı yok. Söz sahibinin ağzından çıkanlar da gerçek mi yoksa olayı dalgaya mı almak belli değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bu öncü araç işi Çayeli belediyesine  kalmis.

Çok sayida varmış. Afyon ,Giresun Nevşehir 'e bağlı belediyeler varmış.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bence latife yapmıştır ya emoji23.png

Bence de. Ama rolleri ve kaynağı bi değiştirip zaytung haberi yaparsak TT olacak potansiyel var. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

25 civarında belediye almış..  Memleketin her tarafı uyanık. 

tarihinde Cavit Çırakoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman
öfkelenmedim. bazı lafları çaktınız ankaradan birşeyler söylediniz. tam olarak ne söylediniz.
Tam olarak şunu söylüyorum.
Sözcü gazetesi bana göre sadece muhalif bir gazete değildir.Benim düşünceme göre tam manasıyla siyasidir.Dolayısıyla nasıl Ahaber Bursa belediyesindeki eksikliği ,yolsuzluğu görmezden geliyorsa ,aklamaya çalışıyorsa .Sözcüde Ankara olsun İstanbul olsun aynısını yapıyor.Forumda Sözcü gazetesinin çok paylaşılmasına ve şahsi görüşüme göre referans gazete gibi algılanmasına benim yapabileceğim hiçbir şey yok.Bu vesileyle kendimce bir eleştiri getirdim buda benim hakkım.Kızmayınki konuşabilelim.
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Metin Akbal yazdı:

Iskartaya çıkarılmış bir Q7 ye hayır demem emoji16.png

Mahsun Q7 yi vali almıştı. Dediklerim belediye başkanı getiriyordu.Beyoğlu'nun , İstanbul 'un iskartaları geliyordu ve marifetti onların ilçeye gelmesi. Hatta Beyoglu caddesi vardır eski görev yaptığın yerde:))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...