İçeriğe Yönlendir

En Ucuz Robot Temizleyici Mi Robot Vacuum-Mop Essentia

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bundan, yalnız moplu değil gerekte yok bana göre, halda falan zaten olmaz mop...  bu alet sürekli gezer, laminant parkeler silikon parçalı fırçası sayesinde hep parlak durur, hafta bir ahşap temizleyicili suyla normal pas pas atar geçersin zaten...

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-essential-2-in-1-robot-supurge-ve-paspas-p-HBV00000WBMPQ

çağdışı, gelişime açık ol biraz :D

Ali abi bu benimkinin aynısı. :D

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Hayırlı olsun. Ben bir şey soracağım. bizim ev biraz eski her odada eşik var tahmini 4-5 cm. bu eşikli evlerde iş görür mü yoksa oda oda mı temizletmek gerekir olası bir alım durumunda

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

12f-98-00396-3.jpg

bir piezo sensör, 4 IR sensörü bir gps bir wifi modülü bir arduino ile olur bu iş. akıllı süpürge mis gibi . ama elle çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Görkem Karakaş yazdı:

Hayırlı olsun. Ben bir şey soracağım. bizim ev biraz eski her odada eşik var tahmini 4-5 cm. bu eşikli evlerde iş görür mü yoksa oda oda mı temizletmek gerekir olası bir alım durumunda

çıkabileceği yükseklik sınırı var ama 5 cm sanmıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Görkem Karakaş yazdı:

Mümkün değil. 3 cm den sonra çok zor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Görkem Karakaş yazdı:

2 cm diyor kitapçık, banyoya girmiyor benim 3 cm eşik var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Çok teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Ali abi bu benimkinin aynısı. :D

:rolleyes: pardon copy paste hatası olmuş...

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-yuksek-emisli-akilli-robot-supurge-mi-vacuum-cleaner-p-HBV00000GH8HV

format:webp

Çağlar Bayur yazdı:

piyasa şartlarına uygun ama

şantiyede bile kullanmayız aha bu iyi gider bize...  hart hurt son teknoloci...

11267945037874.jpg

Ali Darbaz yazdı:

Mümkün değil. 3 cm den sonra çok zor

benim robot öyle yerleri yandan dolaşıp gelir yada bir yolunu bulur, baktı olmuyor kızar mesaj atar tele, gelip kurtarırım devam eder hatta mesaj atar eyvallah abim benim der :p  yan etki olarak memnum olan bir eş de cabası :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

garanti olayı nedir sizde?

üretici garantili olanlar var birde ithalatçı

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Fatih Evcin yazdı:

Benimkisi Kartal Kvk garantili. Sıkıntı olmaz bence. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Bende 1 hafta önce 1C modelini aldım . Attığın videodaki karşılaştırmayı izledim hemen hemen aynı özellikler. 1 C almamın sebebi harita çıkartıp kaydediyor ve istediğin odaya gönderebiliyorsun robotu. Bu benim için çok önemliydi çünkü evdeki ufaklık bölgesel olarak birşeyle döküp kırabiliyor :) direk oraya gönderip temizletmemiz lazım. 2. olarak evdeki koltukların altı 9 cm. üstteki zımbırtılı olan modellerden istesemde alamıyorum. koltukları değiştirmek gerekecekti en az 10 bine malolacaktı. Ben temizliğinden çok memnun kaldım. 

Hesapta 2 gün önce 4A lı Rowenta ile evi süpürmüştük 2 gün sonra rotun içinden çıkanları görünce şok oldum :) 

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

1.999 TL ye aldım. Xiaomi TR garantili olarak. Normalde ithalatçı garantili olanlar 2.150 - 2.200 TL 'den başlıyordu. Xİaomi mağazasında 2.600 TL

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Üçkaleler yazdı:

Bende 1 hafta önce 1C modelini aldım . Attığın videodaki karşılaştırmayı izledim hemen hemen aynı özellikler. 1 C almamın sebebi harita çıkartıp kaydediyor ve istediğin odaya gönderebiliyorsun robotu. Bu benim için çok önemliydi çünkü evdeki ufaklık bölgesel olarak birşeyle döküp kırabiliyor :) direk oraya gönderip temizletmemiz lazım. 2. olarak evdeki koltukların altı 9 cm. üstteki zımbırtılı olan modellerden istesemde alamıyorum. koltukları değiştirmek gerekecekti en az 10 bine malolacaktı. Ben temizliğinden çok memnun kaldım. 

Hesapta 2 gün önce 4A lı Rowenta ile evi süpürmüştük 2 gün sonra rotun içinden çıkanları görünce şok oldum :) 

1C en büyük sıkıntısı karanlık ortamda çalışma güclüğü çekmesi. benim aldığım karanlıkta çalışabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Ali Darbaz yazdı:

1C en büyük sıkıntısı karanlık ortamda çalışma güclüğü çekmesi. benim aldığım karanlıkta çalışabiliyor. 

doğrudur valla ben onu düşünmedim açıkcası zaten gündüz çalıştırız diye benim için haritalama olması çok önemliydi o yuzden aldım pişman değilim :) sende güle güle kullan bence çekiş güçleri gayet yeterli bazı üst model olanlardan daha yüksek pascala sahipler.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Üçkaleler yazdı:

doğrudur valla ben onu düşünmedim açıkcası zaten gündüz çalıştırız diye benim için haritalama olması çok önemliydi o yuzden aldım pişman değilim :) sende güle güle kullan bence çekiş güçleri gayet yeterli bazı üst model olanlardan daha yüksek pascala sahipler.

Yok yahu sadece bilgi olsun diye söyledim. Onun öyle bir olayı var. 

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Bende 1 hafta önce 1C modelini aldım . Attığın videodaki karşılaştırmayı izledim hemen hemen aynı özellikler. 1 C almamın sebebi harita çıkartıp kaydediyor ve istediğin odaya gönderebiliyorsun robotu. Bu benim için çok önemliydi çünkü evdeki ufaklık bölgesel olarak birşeyle döküp kırabiliyor [emoji4] direk oraya gönderip temizletmemiz lazım. 2. olarak evdeki koltukların altı 9 cm. üstteki zımbırtılı olan modellerden istesemde alamıyorum. koltukları değiştirmek gerekecekti en az 10 bine malolacaktı. Ben temizliğinden çok memnun kaldım. 
Hesapta 2 gün önce 4A lı Rowenta ile evi süpürmüştük 2 gün sonra rotun içinden çıkanları görünce şok oldum [emoji4] 

Bunun için koltuk takımı değiştirilmez zaten.[emoji4] Koltukların altına 2 cm takoz yaptırdım problem çözüldü. Bir tek bazalarin altına giremiyor, orayı da halledeceğim yakın zamanda.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Fatih Evcin yazdı:

Paralel ithalat 2500 TL ye aldım Mi Vacuum Mop Pro beyaz renk.

Resmi garantili 3000-3200 arası, fazla geldi fark.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benim robot iyice akıllandı. Evdeki objelere daha az çarpar oldu. Ortada bir harita yok. Ama ezberden gidiyor gibi bir durum var. Giderek daha seri olmaya başladı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Benim robot iyice akıllandı. Evdeki objelere daha az çarpar oldu. Ortada bir harita yok. Ama ezberden gidiyor gibi bir durum var. Giderek daha seri olmaya başladı 

Yakında harçlık ister. 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Çağlar Bayur yazdı:

haritasını unutan cihaz mı olur muş... salonda iken alıp odada yere bırakınca geri dönebiliyor mu yuvasına?

Bizimki bi gün evde kayboldu... :D Yatak odasını süpürmeye diye gitti salonda buldu kendini... :D Şarj noktasınıda bi daha bulamadi aksam eve bi geldik salonun bi köşesine gitmis duruyo orda... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hakkat bunlar biyerde kaybolunca sesli ışıklı falan sinyal veriyor mu nasıl bulacaüız şato da?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

hakkat bunlar biyerde kaybolunca sesli ışıklı falan sinyal veriyor mu nasıl bulacaüız şato da?

Telefona mesaj geliyor abi. gel beni kurtar diyor. İşi biterse "evin işini gördüm" diye mesaj atıyor. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

Abi şato da bunun başına da bir uşak atamayacak mısınız?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Abi şato da bunun başına da bir uşak atamayacak mısınız?

hayalimiz bile fakir yahu, uşak istihdam etmedik iyi mi :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...