İçeriğe Yönlendir

En Ucuz Robot Temizleyici Mi Robot Vacuum-Mop Essentia

Ali Darbaz

Recommended Posts

Erkut Uysal
Çağlar Bayur yazdı:

hakkat bunlar biyerde kaybolunca sesli ışıklı falan sinyal veriyor mu nasıl bulacaüız şato da?

Valla bizimki gayet akilli abi... Kayboldugunu mesajla bildiriyo... Haritadan bakincada kendini uyku konumuna aldigini soyluyo ve bekliyo... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
pili ölmüş robot süpürgeniz öldüm fiyatından alınır [emoji4]
o kadar dayanabildiğine göre pil herhalde 3 te 2 sidir değerinin.

Ben alıp darbe testi yaparım
yine cigerini sökmüssün [emoji23]

Üstüne binip gezmediğine şükür
ben temizlik yaparken kulaklık takıyorum sen de dene, bulaşıkları sona bırakıyorum hatta daha iyi oluyor

Beats kulaklık bluetooth özelliği olan tavsiye ederim
Abi bunların mop özelliği vamiydi

Mop yok ama bununla yenen dayağın tadını dışarıda bulamaz kimse
hakkat bunlar biyerde kaybolunca sesli ışıklı falan sinyal veriyor mu nasıl bulacaüız şato da?

Şato denmiş. 4 katlı müstakil eviMe kaç tane alsam natali'den
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ali Darbaz yazdı:

Bu malamat cihaz küt küt çarpmasa tadından yenmeyecek :D

arka tekerler kalkıyor resmen, baya süratli çarpıyor.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Bu malamat cihaz küt küt çarpmasa tadından yenmeyecek :D

giphy.gif

lpg siz ya ondan tork yuksektir.😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alpay Sumer yazdı:

lpg siz ya ondan tork yuksektir.😂

Ha ha ha  hiç güleceğim yoktu :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Şato denmiş. 4 katlı müstakil eviMe kaç tane alsam natali'den

merdiven çıkar mı bunlar?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

denedim. Basaramadi. 😂

2 santm sonrasi yalan😒

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Merdivenlerden taşıyacak kat görevlisi alacağım. En az üniversite mezunu olsun. Cahil sevg..aman hizmetçi istemem
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

bu uçmak içinmi

ayağım yerden kesilsin diyenlere hem de klimalı püfür püfür

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu alet temizliği bitirip park ediyormuş. :D Ama evin içinde ufak modifiyeler yaptım. Evde aletin tekerlerini patinaja düşürecek bir eşik vardı. O eşikde sıkıntı çekiyordu. Eşikten kurtulduk sorun ortadan kalktı . Artık alet evin içinde kir bırakmadı, ilk günkü kadar pislik çıkmıyor .Yemin billah hanım epey rahatladı. :D O yüzden dün gece 12 kadar home office çalıştı . :D 

Bu gün evi moblamayı düşünüyorum. Birazcıkda evi paspaslasın :D Garırıcığım eve geldiğinde şaşırsın :D

ACtC-3cICOlZwi34ZTFqxxesOwgAtcsMdWVzsCuE

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Ama evin içinde ufak modifiyeler yaptım. Evde aletin tekerlerini patinaja düşürecek bir eşik vardı. O eşikde sıkıntı çekiyordu. Eşikten kurtulduk

ve makine insanı ele geçirmeye başlar, yakında geceleri üstünü örtüp ılık süt te yaparsın? tatile gigerken de götürülüp otel odasında kalınabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

ve makine insanı ele geçirmeye başlar, yakında geceleri üstünü örtüp ılık süt te yaparsın? tatile gigerken de götürülüp otel odasında kalınabilir

Evin içine bi mop yapmış miss gibi oldu  . O evde dolanırken bende kızımla vakit gecirdim. Valla iyiki almışım diyom :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Darbaz yazdı:

Evin içine bi mop yapmış miss gibi oldu  . O evde dolanırken bende kızımla vakit gecirdim. Valla iyiki almışım diyom :D

temizlikte mi sendeydi 😄

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Alpay Sumer yazdı:

temizlikte mi sendeydi 😄

Robot gelince ben devraldım. Oyuncak gibi oynuyom aletle. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Paralel ithalat 2500 TL ye aldım Mi Vacuum Mop Pro beyaz renk.

Resmi garantili 3000-3200 arası, fazla geldi fark.

Genpa garantilisini 2800 e aldım cuamrtesi günü. Faazla ödedim bilerek ama garanti önemli ya 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Fatih Evcin yazdı:

Genpa garantilisini 2800 e aldım cuamrtesi günü. Faazla ödedim bilerek ama garanti önemli ya 

Genpa garantili değilse ithalatçı garantili oluyormuş, onun da hükmü yok gibi zaten. Garanti iyidir :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Robotla ilgili güncelleme yapayım. Ben bunu havaya kaldırıp bırakmak zorunda kaldım. Haritası resetlense bile temizliği bitirip şarj istasyonuna dönmeyi beceriyor.

Benim robot Kvk Kartal garantili. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Hayatımıza robotları soktuk ya yakında robot gibi yaşayacaz. İleri geri sağ sol yukarı aşağı dön mevlana gibi. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Hayatımıza robotları soktuk ya yakında robot gibi yaşayacaz. İleri geri sağ sol yukarı aşağı dön mevlana gibi. 

Benim eş çalışıyor.  Ev hanımı değil. Yemek vakti bile yok. Zaman zaman eve sipariş istiyoruz. Bu hafta sonu oturup 6 saate yakın kitap okudu. Eskiden böyle bir vakti yoktu. Çok sesiz sakin huzur dolu bir pazar geçirdik. Bu robotu keşke daha önce alsaydım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Benim eş çalışıyor.  Ev hanımı değil. Yemek vakti bile yok. Zaman zaman eve sipariş istiyoruz. Bu hafta sonu oturup 6 saate yakın kitap okudu. Eskiden böyle bir vakti yoktu. Çok sesiz sakin huzur dolu bir pazar geçirdik. Bu robotu keşke daha önce alsaydım. 

Sen yapsan olma mı? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...