İçeriğe Yönlendir

İkinci El Kurutma Makinesi Alınır mı?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Evren Erakçora yazdı:

Görünmeyen çamaşır parçacıkları kaldığı için su saf olmaz. 

tülbentten geçirilbeilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Nasıl o kadar eski olur ya yeni gibi duruyor

makinenim kabuğu değişik olmasın ?

adanada lombardim tamircileri dış kabini yeni model takıo  bakınca müşteri öff cillop gibi mal buldum diyor esasen 1990 model motor . 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ali Gök yazdı:

adanada lombardim tamircileri dış kabini yeni model takıo  bakınca müşteri öff cillop gibi mal buldum diyor esasen 1990 model motor . 

O degilde senin eski liberty i gordum dun yolda yururken bu araba bi yerden tanidik derken jeton dustu 😄 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

yahu kurutma makinesi, kabuğunda ne olur ki, bisiklet mi çarpacak? kaldırıma çıakrken duvara mı sürtünecek

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

yahu kurutma makinesi, kabuğunda ne olur ki, bisiklet mi çarpacak? kaldırıma çıakrken duvara mı sürtünecek

Hiçmi sararmaz paslanmaz yahu

evdeki samsung 6 senelik pas yapıyor bildiğin sebepsizce boyicam

Sinan Akgöl yazdı:

O degilde senin eski liberty i gordum dun yolda yururken bu araba bi yerden tanidik derken jeton dustu 😄 

Benim evin sokağına park edio arada akrabası flan var sanırım haftada 2 gün görüyorum

Çeki demiri takılmış tavandada port bagaj var kamp arabası olmuş tam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Teknosa anlaşmalı olduğu kargo firması ile sana gönderecek sende servisi arayıp gelin kurun diyeceksin o kadar

Mediamarket ben memlekete gitmeden cihazı bağlayabilirse bende mediamarktan alayım. Sana randevu ne zaman verdiler. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Benim evin sokağına park edio arada akrabası flan var sanırım haftada 2 gün görüyorum
Uzakdoğunun boyası ince olur alman al :D
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ali Gök yazdı:

Aynen ceki demiri port eklenmis. Farlara bakarken plakadan dedim Ali nin araba genc bi cift zaten 30+ 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

Bir hikaye var ,ne kadar doğru bilinmez. 

Ölen bir astronotun vasiyeti üzerine  cenazesi uzaya gönderilir. Kızı uzay tabutu yaptırıp yıldızlara fırlatırlar.  Aradan yıllar yıllar geçer,  Astranotun kızı 89 yaşına bastığında kendisine uzay ajansından haber gelir. Dünya yörüngesine bir cisim girmiş , yapılan gözlemlerde bunun yıllar önce fırlatılan uzay tabutu olduğu görülür.  Kızı bu durumu şöyle yorumlar. "Babamın vasiyeti Yıldızlara gitmekti, ama memleket hasreti onu tekrar bana getirdi. Yörüngeden alıp toprağa gömülmesini "rica etti Uzay mekiği ile yörüngeden alınır, Devlet töreni ile cenazesi yapılır toprağa verilir. 

Senin jeepte kaç defa el değiştirdi ama mutlu olduğu hasretini çektiği sahibine dönmek istiyor. Bence git geri satın al. 

Mert Gulkokan yazdı:

Çarşamba akşamı aldım
Cuma teslim
Servisi arayacağım gelir gelmez
Serviste cumartesi kurur

Öğle tatilince mediamarkete gidecem. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Mert Gulkokan yazdı:

Ali düşünene kadar ben aldım
Saf su üretiyor haznede cam silecek suyu olur bundan

d28d85404b7a5b7a0048de5c33e7e622.jpg

Simensin aynısı ufak tefek farlar var, çıkan suyu kullanmanızı tavsiye etmem, çünkü çamaşır tüyleri az da olsa kaçıyor o suya. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Beko özellikle İngiltere'de çok satılıyor. Buzdolabı gibi bazı ürünlerde pazar lideri. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Arçelik grunding altus beko hepsi aynı
Grundig alman markası idi zamanında sonrasında bu çatıya üye oldu adı grunding ama istanbuldaki fabrikada üretiliyor
Altus en ucuz ürünler ve malzeme kalitesi 1 tık geride geldi bana

Media marketteyim. Ürün kalmamış. Bodrumda bir mağzada var sadece. Sivasa gideceğim için işime gelmedi. 7 günde gelir dediler

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Media marketteyim. Ürün kalmamış. Bodrumda bir mağzada var sadece. Sivasa gideceğim için işime gelmedi. 7 günde gelir dediler

Evet depolarda da yok teşhir aldım o yüzden bodrumdaki de teşhirmiş

Teşhir ürünüde 3500 tl mi. Fiyat kırmadımı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Altuslar aşırı dandik duruyor :( 

makine ile yemeğe çıkmayacağız, içi önemli

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Bence git geri satın al. 

eskidendi o günler artık fakirleştik

dolar 9 lira iken amerikana binmek 3.7 litre hacimli biraz fantastik

Ali Darbaz yazdı:

Bence git geri satın al. 

eskidendi o günler artık fakirleştik

dolar 9 lira iken amerikana binmek 3.7 litre hacimli biraz fantastik

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:

Grundig sitesinde aynı ürün 4600 tl ama mağazalarda 3500

Dün dedikleri şu an yeni ürün gelmiyor

(tahta) dolap alacaktım, erteliyordum, yeri hazır değil. dün artık alayım dedim, yeri hazır değil ama olsun. ürün kargoya verildi, bugün satıştan kalktı, başka isim ile satışta, fark %50.... ihtiyaç varsa al, dünden al ....

Ali Darbaz yazdı:

hazırda ürün var mı? buldum derken?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

(tahta) dolap alacaktım, erteliyordum, yeri hazır değil. dün artık alayım dedim, yeri hazır değil ama olsun. ürün kargoya verildi, bugün satıştan kalktı, başka isim ile satışta, fark %50.... ihtiyaç varsa al, dünden al ....

hazırda ürün var mı? buldum derken?

Beyler 2.949,00 TL tl den grundig gdh 82 A++ alıyorum. Hanıma yüklüyecem ödemesini 

İnternetten gittigidiyor 150 tl indirimle almak üzereyim. 

https://www.gittigidiyor.com/beyaz-esya/kurutma-makinesi/grundig-gdh-82_spp_78262?id=666144845

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_grundıg-gdh-82-a-enerji-sınıfı-8kg-ısı-pompalı-kurutma-makinesi-beyaz-1195253.html

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Gulkokan yazdı:

Eskişehirdeki 8 kg sormsdım ama kesin son kalan üründür

Burdada var , ama ben 9 kiloluk sormuştum. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...