İçeriğe Yönlendir

Corolla Hybrid 1.8 Kullanıcı Deneyimleri

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

beklediğin kadar zarardasın

100 110 gibi yakalayacam ins 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Burada maviler fabrika verisi. Kırmızılar kullanıcı verisi

http://arabamkacyakar.com/fiat/egea/1

bi de tam otomatik olmadığı için az yakıyor. Trafik şartlarına göre az daha değişir elbet

5.5 diyor :hahahoho:

Mümkün değil. Renault ile bu yakışı gerçekleştiremedim ben şehir içi. Şehir dışı ancak yakalıyordum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Mümkün değil. Renault ile bu yakışı gerçekleştiremedim ben şehir içi. Şehir dışı ancak yakalıyordum.

benzinliler bile şehir içi 5.7 yakıyor,, clubta konusu var. senin ki bozukur belki

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

7 tamam mı o zaman :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

2022 hibrit 650.000 lira

bayide yok. Galeride 790.000 lira

benim 2020 hibrit 35.000km’de 650.000’e direkt satılır. 

bu nasıl piyasa yav

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Kablosuz şarj dandik. Bir çok yeni telefonu şarj edemiyor. Şarj başlıyor. 10-15 saniye sonra kesiliyor. 

servisten şarj stantını değiştirenler oldu ama çözülmedi. Büyük ihtimalle eski nesil bir cihaz. Telefonlar sağlıklı bulmadığı için şarjı kesiyor büyük ihtimalle. 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
Kablosuz şarj dandik. Bir çok yeni telefonu şarj edemiyor. Şarj başlıyor. 10-15 saniye sonra kesiliyor. 

servisten şarj stantını değiştirenler oldu ama çözülmedi. Büyük ihtimalle eski nesil bir cihaz. Telefonlar sağlıklı bulmadığı için şarjı kesiyor büyük ihtimalle. 
Isınma sorunu var. Soğuk havada telefonu koyunca sorunsuz şarj ediyor. Ama hava sıcaksa hemen şarjı kesiyor. Havalandırma canına takılan kabosuz şarj cihazından almıştım. Soğuk havayı verince gayet güzel şarj ediyordu. Tabi benim oğlan aleti parçalayana kadar.

Kısacası sıcakta telefon kendini güvene alıp kablosuz şarjı kesiyor.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hacı Şenyurt yazdı:

Isınma sorunu var. Soğuk havada telefonu koyunca sorunsuz şarj ediyor. Ama hava sıcaksa hemen şarjı kesiyor. Havalandırma canına takılan kabosuz şarj cihazından almıştım. Soğuk havayı verince gayet güzel şarj ediyordu. Tabi benim oğlan aleti parçalayana kadar.

Kısacası sıcakta telefon kendini güvene alıp kablosuz şarjı kesiyor.

Kış bahar hep denedim abi. iphone 8 varken bazen şarj ediyor bazen kesiyordu. iphone 13’te direkt kesiyor. 

Bende kabloya takıyorum şarj için. Hem de carplay çalışıyor takınca. İyi oluyor. Toyota çalışmayan özelliği donanım diye kitliyor millete

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Kış bahar hep denedim abi. iphone 8 varken bazen şarj ediyor bazen kesiyordu. iphone 13’te direkt kesiyor. 

Bende kabloya takıyorum şarj için. Hem de carplay çalışıyor takınca. İyi oluyor. Toyota çalışmayan özelliği donanım diye kitliyor millete
Samsung fe2020 var. Öncesinde 6s vardı. İkisinde de kablosuz çalışıyor ama tel ısınınca arabada sıcaksa çok çabuk şarj kesiliyor ama teller kesiyor şarjı. 13 um olsa da denesem [emoji1787]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hacı Şenyurt yazdı:

Samsung fe2020 var. Öncesinde 6s vardı. İkisinde de kablosuz çalışıyor ama tel ısınınca arabada sıcaksa çok çabuk şarj kesiliyor ama teller kesiyor şarjı. 13 um olsa da denesem emoji1787.png

paranın saadet getirmediği anları yaşıyoruz 😁😁

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

biraz daha dip yapmalı benzin. 50km daha gider 😁

0434FC2F-C0C2-4BA3-BA8B-264DFF420898.jpeg

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
dt577xt.jpg

Biraz basalim dedik olay nerelere geldi
Eco modda basmadan sport varken. Daha güzel olur.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

dt577xt.jpg

Biraz basalim dedik olay nerelere geldi

aynen. Eco modda araba gitmiyorki. Tam bir odun. sport moda al, o zaman konuşalım 😁

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

temmuz 2022 servis fiyatları. Bundan çok az iskonto yapıyorlar. Ama yapılmamış hali ile rakamlar. Kendime not

Hava filtre 330₺

Polen filtre 240₺

Yağ 0w20 950₺

Yağ filtresi 105₺
Tapa conta 13₺
işçilik 400₺
—————————
toplam 2040₺

2 yılda bir fren hidroliği ve pil filtresi değişiyor. 

pil filtre 220₺

fren hidroliği 100₺

bujiler 90bin km’de bir

Soğutma suyu 150bin km’de bir

şanzıman yağı 90bin km’de bir

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

fren hidroliği 100₺

Bu değişim olmaz. Eksileni tamamlıyorlardır. Bu paraya mümkün değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...