İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Yok!

Tayfun Aydın

Recommended Posts

İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Toplumda birlik olacak, akıllı olacak toplum, bu muameleye verilecek cevap bellidir.

almıyoruz NOKTA

tanımıyoruz, yallah.

bak nasıl çözülüyor, ama nerde öyle toplum....

Yav Ali abi pahalanacak yetişemezsem dahada deyip koşarak sıfır almadın mı daha yılı gelmedi. Sen söyleme bari nolur :) İhtiyacı olan alıyor malesef araba lüks değil ki bu devirde. Çamaşır makinası lüks.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Toplumda birlik olacak, akıllı olacak toplum, bu muameleye verilecek cevap bellidir.

Türk Milleti Kurtuluş Savaşı dışında ne zaman birlik olmuş, Kıbrıs çıkarmasında sonrası varsa söyle...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Metin Uzunoğlu yazdı:

Türk Milleti Kurtuluş Savaşı dışında ne zaman birlik olmuş, Kıbrıs çıkarmasında sonrası varsa söyle...

biz ancak yumurta deliğe gelinecede değil, düşünce aklıllanırız, o akıllanmayla birşeyler yaparız sonra aradan 15-20 sene geçer ve genlerimiz aktif olur, hevesi gazı kaybederiz, bütün geri kafalılarda devreye girer ve sil baştan.....  

içimdeki özlemi dile getirdim, olamaz tabii, bizim toplumda olmaz.... bu arada birlik beraberlik olsun ama çıkar amaçlı değil, bunuda yozlaştırırız biz, Devlete Vatana faydası olacak o birliğin, yoksa birlik olalım herşey ucuz olsun istediğimizi zorla alalım sonrada toptan batalım değil, bizimkler bu birliği böyle anlarlar kesin, yani buda olmadı be kardeş...

İlkay BAŞARAN yazdı:

Yav Ali abi pahalanacak yetişemezsem dahada deyip koşarak sıfır almadın mı daha yılı gelmedi. Sen söyleme bari nolur :) İhtiyacı olan alıyor malesef araba lüks değil ki bu devirde. Çamaşır makinası lüks.

ilk zamanlarda olur bu, bende öyle aldım aslında hanım zorladı yoksa almazdım, inan şuan milyonum olsa almam zaten gerekte yok kiralar geçerim zengin olsam, şimdi iş değişti tadı kaçtı, işe fırsatçılığıda soktular, aldığımda tam sınırdaydı, şimdi değil, sınırı aştılar.... neyse yapacak birşey yok, egea ya 500 bin dediklerinde normal karşılayacağız zaten...

bu arada bakıma gidince hava filtresi bulamıyorlarmış iyimi, arabayı vurdunmu yandın aylarca parça bekle, yayan olmak bisiklet sürsek daha iyi be....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tayfun Aydın yazdı:

Arkadaşlar merhabalar. Okuldan öğretmen bir arkadaşıma sıfır araç bakıyoruz. Özellikle Corolla bakıyoruz sıfır ancak Türkiye' de bulamıyoruz. İstanbul dan gidip alacağız sorun değil. Acaba çevrenizde satış temsilcisi tanıdığı, akrabası olan var mı? Bize bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Hyundai , Peugeot, Ford fark etmez. C segment arıyoruz...

megane ?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir müşterim polo almış geçen ay.. 

Trafik sigortası bayiden alınacak zorunlu, Kasko bayiden alınacak zorunlu. En az 20,000 lira kredi kullanılacak zorunlu, cam filmi zorunlu, seramik kaplama yapılacak zorunlu. 

vw den almak zorunlu mu peki?!?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tayfun Aydın yazdı:

Baha hocam Suzuki'ye kadar sorduk ancak maalesef yok. Pek tabi yakın bayilere yöneldik İstanbul'a. Aydın, İzmir tarafına da baktık. Kayseri tarafını sorguladık ancak maalesef yok...

Hocam engelli binecek evet ancak motor küçüldükçe alınan araçtaki ÖTV olayı da küçülüyor ve fiyat avantajı durumu ortadan kalkıyor. Aracı 5 sene de satamayacağını düşünürsek istediği ve arzuladığı aracı istemesi de hakkı diye düşünüyorum..

Burda kar etme kaygısı yatırım düşüncesi sezdim ben

Yorum bağlantısı
Ali Gök

ikinci el yokmu bayiyle uğraşana kadar 2 3 bin km de bitane alıp geçmektem fayda var 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

vw den almak zorunlu mu peki?!?

Araba yok ki.. orada bulmuştur :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hanımın bankacı aradı geçenlerde, siz arabayı hangi bayiden almıştınız,ben de glb arıyorum diye. Söyledik. Orada da yok, çok akıllılık etmişsiniz mercedeste bile doğru düzgün araba yok diyor kadın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Cem Işık yazdı:

Hanımın bankacı aradı geçenlerde, siz arabayı hangi bayiden almıştınız,ben de glb arıyorum diye. Söyledik. Orada da yok, çok akıllılık etmişsiniz mercedeste bile doğru düzgün araba yok diyor kadın..

Ne bankacılar var bee :D

• Mutlu 9
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

cuzi bir kar ile okutun bence!

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Doğan Arşiray yazdı:

cuzi bir kar ile okutun bence!

Söyledim de,ne alacağım yerine? diyerek önümü kesti :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Bayiler ayrı fırsatçı galeriler ayrı fırsatçı.

Galeri,bayinin elinde araba olmadığını bildiği için sıfır fiyatından daha yüksek fiyat yazıyor.

Toyota sitesinde 0(sıfır) km Dream paket Corolla 260bin TL, galeriler 30bin km'ye kadar olan Dream Corollalara yazmış 300bin TL 

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay

Şu anki devirde elindekini satmadan yenisini alıp diğerini öyle satacaksın derim, yoksa bir gece vakti ansızın herşey olabilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

Galeri bayinin elinde araba olmadığını bildiği için sıfır fiyatından daha yüksek fiyat yazıyor.

Toyota sitesinde 0(sıfır) km Dream paket Corolla 260bin TL, galeriler 30bin km'ye kadar olan Dream Corollalara yazmış 300bin TL 

alanda kabahat bu durumda. eski ama sağlam birşey alınabilir pekala.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sıfır araçların kıt olması, 2020 ve 21 model ikinci el fiyatlarına yansımış durumda. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

ücreti 10,000 lira. 

Bir hikmeti olmalı mutlaka :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna
Ali Darbaz yazdı:

Halen devam ediyormu bilmiyorum, Egea Cross üretiminde maksimum seviyede . Birmot bayisine gidip fabrikadan şase numarası alrak araba satıyorlardı.  Belki devam ediyor ise 2 hafta sonra arabanıza kavuşuyorsunuz .

Burada bi'seyi merak ediyorum, hic otomatik yok Fiat modellerinde, cip krizi nedeniyle mi acaba?

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Alptuğ Özcan yazdı:

Galeri,bayinin elinde araba olmadığını bildiği için sıfır fiyatından daha yüksek fiyat yazıyor.

2. Elde fiyatları bu hale getirenler bunlar , satılık araçları favorilere ekleyin bir süre izleyin.İbiza 136000 dolar çıktı 141000 ilanı sil  yeniden koy 144000.Sedan Astra 148000 ilanı sil başka galeride aynı şehirde 157000.

Bu şimdi Serbest piyasa ekonomisimi başka bir şeymi yorum sizlerin.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Gökhan Tuna yazdı:

Burada bi'seyi merak ediyorum, hic otomatik yok Fiat modellerinde, cip krizi nedeniyle mi acaba?

1.0 turbo olanda yok galiba, hep atmosferik...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Gökhan Tuna yazdı:

İnanın bizde bilmiyoruz. Düşük hacim ve düşük beygirlerden dolayı arabanın üzerindeki tüm sistemleri kaldıramadığı için dahi olabilir. Kaldırıyor ise bu sefer Eu6D normunu karşılayamadığı için olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Renault mais aralık ayına kadar parayı masaya koysanız bile araba veremem dedi. Peugeot sıraya bile almıyoruz dedi. 4 ay önce sipariş verilen araba daha yeni geliyormuş

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bir firmanın ceo su ulusal medyada konuştu, 2021 i  ön göremedik dedi, mesaj attım, forumu takip edersenzizçok şey öğrenebilirsiniiz diye :mangal:

• Beğen 5
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Hondaya da sorun derim. Ağaçların altında bekleyen araçlar sanırım bayilere gelmeye başlamis. Face gruplarında öyle okudum. 

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Çağlar Bayur yazdı:

bir firmanın ceo su ulusal medyada konuştu, 2021 i  ön göremedik dedi, mesaj attım, forumu takip edersenzizçok şey öğrenebilirsiniiz diye :mangal:

Döndü mü geri?

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...