İçeriğe Yönlendir

O Bir Fransız II

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Gayet temizlenmis 👍 Arac alınca yaptım ettimlere inanmamak lazım.. Kendin yaparak baslamak lazım.. Heekes icin degil tabi.. Ama genelde durum bu oluyor..

Yaptım ettimlere dediğiniz gibi pek itibar etmem ama bakımı yapılmış bakım kartı asılı olan araç aldığım gibi yağına suyuna hidrolik seviyelerini kontrol ettim yağ temiz soğutma suyu antifirizli kayışları gözle çatlak yok.  bunlar normal gibi görününce ister istemez bakım yapılmış diye düşünüyor insan.  Torpido altı ıslanmasa bakıma kadar aklıma gelmez polen filtresi ama bu araçtaki bir iki bakım defil muhtemelen hiç değişmemiş kaç paralık bir parça ki bu insan sağlığını hiçe saymak bu kadar kolay olmamalı hadi kullanan adam bilmiyor Yav bakım yapan usta demezmi bunu değişelim bu senin sağlığını ailenin sağlığını korumak için değişim biraz zahmetli tamam ama benim için işi bilen usta için 3 dakikayı geçmez onu değişmek 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cilası eksik olsun aracın içi temiz olsun der paraguaylılar , güzel olmuş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Ellerine sağlık Mehmet kardeşim. Sen geçmişi boş ver. Takılma geçmişe.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

kullanan adam bilmiyor Yav bakım yapan usta demezmi bunu

müşteri bagajda ne getirirse onu takar usta, üste parça çıkarana iyi gözle bakılmıyor piyasada.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

cilası eksik olsun aracın içi temiz olsun der paraguaylılar , güzel olmuş

Cilası da eksik abi hatta boyası bile eksik komple boyatsam yeri var. Komple boya fiyatı nedir ben bir araştırayım :p

Hacı Şenyurt yazdı:

Ellerine sağlık Mehmet kardeşim. Sen geçmişi boş ver. Takılma geçmişe.

Geçmiş hiç umrumda değil ancak yazık gerçekten 

Çağlar Bayur yazdı:

müşteri bagajda ne getirirse onu takar usta, üste parça çıkarana iyi gözle bakılmıyor piyasada.

Abi öyle deme usta deseki bak bu araca giren senin soluduğun havayı temizler kim yok derki 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Komple boya fiyatı nedir

geçen ay rafta duran malzeme listesi 6500TL civarında idi, işiçilği kirası stopajı hariç, gelecek ay hesap yapmam :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

geçen ay rafta duran malzeme listesi 6500TL civarında idi, işiçilği kirası stopajı hariç, gelecek ay hesap yapmam :f1:

Bunlara x2 yetiyor mu 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Güzel temizlik olmuş abi havalandırma fanına da el atarsın yakında.

Pioneer teybin olduğunu görüyorum, wire remote girişi varsa bikaç dirençle direksiyon kumandası çalışır

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Güzel temizlik olmuş abi havalandırma fanına da el atarsın yakında.

Pioneer teybin olduğunu görüyorum, wire remote girişi varsa bikaç dirençle direksiyon kumandası çalışır

Onada sıra gelir inşallah 
Teyp olayı hiç anladığım bir şey degil 

Dünkü polen filtresi faciası sonrası kafam hava filtresine takıldım gittim söktüm dayanamadım şükür tertemizdi 

1317311bac3ba34b766a7cdf3ae3fc5c.jpg0560705210ecf5ddefed7db0c7e42e6f.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Onada sıra gelir inşallah 
Teyp olayı hiç anladığım bir şey degil 

Dünkü polen filtresi faciası sonrası kafam hava filtresine takıldım gittim söktüm dayanamadım şükür tertemizdi 

1317311bac3ba34b766a7cdf3ae3fc5c.jpg0560705210ecf5ddefed7db0c7e42e6f.jpg
Kumanda işi ilgini çekmezse jvc kdr 35 ile takas aklında olsun abi
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bu aracı bu hale getirenlerin araç kullanmasını yasaklayacaksın. Dışı bir şekilde hallolur ama iç sağlık açısından daha önemli. Elinize sağlık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bu aracı bu hale getirenlerin araç kullanmasını yasaklayacaksın. Dışı bir şekilde hallolur ama iç sağlık açısından daha önemli. Elinize sağlık. 

Abi dediğin gibi sağlık açısından çok önemli.

Kullanıcılar bazı şeyleri gerçekten bizim forumdakiler kadar araçla haşır neşir olmadıkları için bilmeye bilir.

ya hiç bir usta buna bir bakmamış mı o beni üzüyor Bu araca bakım yapan ustaların bakım yapmasını engellemek lazım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Bu gün fransız ile uğraştım gene. vakit buldukça güzelleştirmek için uğraşıyorum.

Araçtan çıkan Polen filtresini daha önce sökmüştüm yukarıda resimleri var. Dün yeni polen filtresi alıp bu gün  yerine taktım.

Tavan çok mat duruyordu ne kadar yıkadı isem de düzelmedi. Sanki boya mat gibi veya kaplama yapılmış sökülmüş yapışkan kalmış gibi idi bende bu gün yıkadıkdan sonra CBS pasta ile girişim. Sonrası da cbs cila attım. 

WhatsApp-Image-2021-12-26-at-18.19.53.jp

sol taraf cilalı sağ taraf mat sağ taraf işlem yapılmamış 

WhatsApp-Image-2021-12-26-at-18.19.52-1.

WhatsApp-Image-2021-12-26-at-18.19.52-4.

ve sonuç 

WhatsApp-Image-2021-12-26-at-18.19.51-4.WhatsApp-Image-2021-12-26-at-18.19.51-3.WhatsApp-Image-2021-12-26-at-18.19.51-5.WhatsApp-Image-2021-12-26-at-18.19.52.jp

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 14
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Bakınca Hemen farkettiriyor.. eline saglik 👍

Teşekkür ederim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Çok güzel olmuş. Bence tüm araca girişilmeli.

Havayı güzel yakalarsam ilk işim o olacak bugün yetişmedi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Eline sağlık Mehmet çok iyi olmuş.

Yalnız "O" pastanın ufak bir hatada neler yapabileceğini biliyorsun di mi, hele bu yaştaki bir aracın boyasına.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Önder Özcan yazdı:

Yalnız "O" pastanın ufak bir hatada neler yapabileceğini biliyorsun di mi, hele bu yaştaki bir aracın boyasına.

Bişey olmaz ya, çok çok verniğini kazır daha da matlaşır. Sonra tavanı boyalı araç mıydı o deriz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Önder Özcan yazdı:

Saol abi . Pasta konusuna gelince elle atıyorum abi makina kullanmıyorum hem tavan boyalı zaten birde bir kaç yerinde güneş yanığı da var. En kötü ne olabilir diye düşünürsem ya yeniden boyanır yada kaplama kesin çözüm olur :biggrin:

Sami Demirpaz yazdı:

Bişey olmaz ya, çok çok verniğini kazır daha da matlaşır. Sonra tavanı boyalı araç mıydı o deriz.

Tavan boyalı olduğu için sorun yok bir daha boyanır 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Eline sağlık abi ilgilendikçe kendine geliyor.

Birde kapalı mekanım olsa yapacak çok şey varda havaların ısınmasını beklememem gerekecek sanırım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...