İçeriğe Yönlendir

Uykuya Dalma Problemim.

İlkay Başaran

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

1 - Evet abi malesef

2 - Arabadan memnunum senin arabayı komple alır bagaja.  :tongue2:

3 - Ekonomi ile işim yok geçen ayın maaşını çekmemişim bak aklıma geldi :crazy:

4 - Spor var abi hem nabız 140 oluyor
5 - Yastığım iyi sabah kalkarken hiç ağrım vb olmaz 
7 - Teşekkürler.

1- al bendende o kadar, amca demeler başladı zaten

2, hadi oradan, 1250 kg boş ağırlık 391 lt bagaj var, nereye sığıyor senin naylon tabanlı kırılıgan bagaja :kihkih:

3- pis zengin :D

4-yetmez ama evet  demiyorum hayır diyorum, 140 nabızla kurtaraman daha çok yürümen lazım, akıllı bileklik tak adım saysın tansiyona baksın uykuna baksın, sürekli izleme moduna al rapor versin bakalım ne durumdasın

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

1- al bendende o kadar, amca demeler başladı zaten

2, hadi oradan, 1250 kg boş ağırlık 391 lt bagaj var, nereye sığıyor senin naylon tabanlı kırılıgan bagaja :kihkih:

3- pis zengin :D

4-yetmez ama evet  demiyorum hayır diyorum, 140 nabızla kurtaraman daha çok yürümen lazım, akıllı bileklik tak adım saysın tansiyona baksın uykuna baksın, sürekli izleme moduna al rapor versin bakalım ne durumdasın

2 - 520 litre var bende bagaj 2 çocuğa anca yetiyor. O değil de sen gördün plastik stepne havuzunun kenarındaki çerçeveyi. Daha bişey demiyorum. :clever:

Yürüyüş sevmiyorum abi. Pisikletle son vites tam yük.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay Başaran yazdı:

2 - 520 litre var bende bagaj 2 çocuğa anca yetiyor. O değil de sen gördün plastik stepne havuzunun kenarındaki çerçeveyi. Daha bişey demiyorum. :clever:

Yürüyüş sevmiyorum abi. Pisikletle son vites tam yük.

aynen, pisiklet en güzeli, en sevdiğim :)

bagajın yanlar demir orta naylon naaber, bende full demir :tongue:  şaka bir yana severim o kasa meganı, konforludur....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

İlkay Bey ben bu konunun profesörü oldum. Bire bir aynı şeyleri yaşadım. Üniversite üniversite, uyku merkezi uyku merkezi gezdim.

Doğru adresi yazdım. 

Bu konuda "hocaların hocası" denilen Prof Hakan Kaynak en doğru adres.

Bu durum vücudunuzda sinsi tehlikeler yaratmadan teşhis ve tedaviye yönelin derim

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Rıdvan Ergün yazdı:

İlkay Bey ben bu konunun profesörü oldum. Bire bir aynı şeyleri yaşadım. Üniversite üniversite, uyku merkezi uyku merkezi gezdim.

Doğru adresi yazdım. 

Bu konuda "hocaların hocası" denilen Prof Hakan Kaynak en doğru adres.

Bu durum vücudunuzda sinsi tehlikeler yaratmadan teşhis ve tedaviye yönelin derim

Teşekkür ederim Rıdvan bey. Haklısınız sağolun.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bir yazı okudum şöyleki.

Yün yastık ve yorgan. Yün insan vücudundaki veya çevreden gelebilecek nöron elektron proton radyasyon filyasyon alayını süzüyormuş veya çekiyormuş.

İnsan vücudunun 10 da 1 i kadar üzerinde ağırlık olduğu zaman sakinleştirici etkisi oluyormuş. Ayrıca yün yorgan kışın sıcak yazın serin tutuyormuş.

Evde test ve kontrol grubumuz var. Kızımın yatağının üstünde (ortalama fiyatı olan bir yatak ve yatak biraz sert olduğu için koyduk) yün yorgan var kızım onun üstüne yatıyor. Onun uykuya dalma süresi oğluma göre daha kısa. Oğlumda Yatırım Anonim Şirketi olan yatak var uykuya dalma süresi daha uzun. Belki bireysel farklılıklardan kaynaklı olabilir ama yünün rahatlatıcı etkisi de olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bildim bileli yün yorgan yastıkla yatarım, en olmadı pamuk.

Yatılı lise yurduna bile yastığımı götürmüştüm. :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yün değil ama.. Ben de acayip yastık seçerim.. Nerde yatsam yastığımı taşırım.. 

Değişik yastıkla yorgun uyanıyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Metin Akbal yazdı:

Bir yazı okudum şöyleki.

Yün yastık ve yorgan. Yün insan vücudundaki veya çevreden gelebilecek nöron elektron proton radyasyon filyasyon alayını süzüyormuş veya çekiyormuş.

İnsan vücudunun 10 da 1 i kadar üzerinde ağırlık olduğu zaman sakinleştirici etkisi oluyormuş. Ayrıca yün yorgan kışın sıcak yazın serin tutuyormuş.

Evde test ve kontrol grubumuz var. Kızımın yatağının üstünde (ortalama fiyatı olan bir yatak ve yatak biraz sert olduğu için koyduk) yün yorgan var kızım onun üstüne yatıyor. Onun uykuya dalma süresi oğluma göre daha kısa. Oğlumda Yatırım Anonim Şirketi olan yatak var uykuya dalma süresi daha uzun. Belki bireysel farklılıklardan kaynaklı olabilir ama yünün rahatlatıcı etkisi de olabilir.

Test grubunda deneklerin yerlerini değiştirip aynı sonucu aldığın emin olmak lazım. Oğlandaki enerji fazlalığı da olabilir sebebi. 

Selim Bilgin yazdı:

Bildim bileli yün yorgan yastıkla yatarım, en olmadı pamuk.

Yatılı lise yurduna bile yastığımı götürmüştüm. :D 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Üniversiteye gidene kadar ben de çok seçerdim. Kesinlikle uyuyamazdım. Şimdi yastık resmine bakınca uykum gelir. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Test grubunda deneklerin yerlerini değiştirip aynı sonucu aldığın emin olmak lazım. Oğlandaki enerji fazlalığı da olabilir sebebi. 

İnşallah bu haftasonu da onun yatağa yün yorgan sereceğiz [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kapalı çarşıda bir hoca var diolaaa. Görüşmelerini otelde yapıyormuş. Direk uyku garantisi veriyormuş 🤪

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tahir İlter yazdı:

Kapalı çarşıda bir hoca var diolaaa. Görüşmelerini otelde yapıyormuş. Direk uyku garantisi veriyormuş 🤪

Görüştük biz onunla. Kendi uyuyakaldı :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

döşek battaniye kafi seçici değilim

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

döşek battaniye kafi seçici değilim

Adresi bi alaydık?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Uykuya dalma, yatakta yer arama problemlerim vardı benim de. En az yarım saat döner dururdum yatakta. Taa ki rahatsan Dolphin visko yastık alana kadar. Çok rahatladım ne zaman uyuyorum farkında bile değilim, ara sıra horluyormuşum o problemde kalktı. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Adresi bi alaydık?

o konuda da seçici değilim kombi yansın kafi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

o konuda da seçici değilim kombi yansın kafi

Alarko olmasın da 😂

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlkay Başaran

Kendimi videoya çektim bariz horluyorum. Yorgunluk ve koşuşturmadan eşim de fark etmemiş beni. Neyse tavsiyeniz üzerine yastık değiştirdim. Boyun fıtığı için olan yastıklardan var belki bilirsiniz. Onu kullanıp sağ yanıma doğru yatarsam bu sıkıntıyı yaşamadan uykuya dalıyorum. Sırt üstü yatışlarda sıkıntı yeniden başlıyor. Dil damak nefes yolunu tıkamaya başlııyor. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sevindim, inşallah  her türlü uyursun. Mesela ben de yastık seçerim. Gözüm yastığı seçsin yeter, 30 cm'den yakınsam uyurum.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Selçuk Bakış
Mustafa Serdaroğlu yazdı:

Şehrinizde bulunan psikiyatri doktorları ve psikolog listesine buradan ulaşabilirsiniz. Faydalı sayfa.

Merhaba Mustafa Bey, ilgili site ile ne tür bir bağınız var?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ordaki pskikolglar forumu bir tanısa mesleği zirvede bırakabilir :rofl: mesela gebzede bir mangal partisinde

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben uyutuyordum onu, iyiydi. 
Ama uyanıyor gibi 
Telefon rehberindeki adımı “Açma, yine para isteyecekler” şeklinde değiştirmiş. 

ECC0EAF6-B335-46CB-BFAB-C2073F74D50C.jpeg.49d47a2e50b9431c67ae30f5007997ed.jpeg
  • Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben uyutuydum onu, iyiydi. 
Ama uyanıyor gibi 

Telefon rehberindeki adımı “Açma, yine para isteyecekler” şeklinde değiştirmiş. 

ECC0EAF6-B335-46CB-BFAB-C2073F74D50C.jpeg.49d47a2e50b9431c67ae30f5007997ed.jpeg

Jet ski primleri 12 taksit olur mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Jet ski primleri 12 taksit olur mu?

Yok onları jet gibi çekiyoruz.
Ancak teknenin sigortasının günü yaklaştı, yeni karttan çekeyim mi onu.
  • Beğenme 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...