İçeriğe Yönlendir

Kokoreç Yer Misiniz?

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Nihat Palolu yazdı:

Eskiden İzmir’de triportörlü kokoreççiler vardı hocam yok oldular belki bilirsiniz.

Bilirim evet. Yürütülenler vardı şimdi de var el arabası kaldı şimdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Simson benim motorun markası yahu :D

Şu koko işinde iyice yıkama sonrası kirecemi yatırıyorlardı neydi, babam Veterenirdir benim, hep derdi, ne yaparsan yap temizlenmez ...  ama başka türlü tadıda olmuyor aga, papalina yiyen adam bunuda yer mesela :D

Bu arada İlkay, geçen cundada balık vs. modumu yapsak dedikte,  o sahil restoranlarının hali ne, patronla gidince kepirtiyorlardı tamamda şimdi boyut atlamışlar, hiper kazık moda geçmişler resmen, bune arkadaş...

kurban bayramında işkembeyi sabunla yıkarlardı. Tadı tuzu olmazdı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Azad Mirzade yazdı:

Aynı hikaye bizde de vardı. Ucuz atlatmışız ufaklıklar 2 3 gün ateşliydi geceleri sabahladım. Salgın olduğunu biliyordum da. Bu kadar yipratacagini düşünmemiştim cocuklari. Ben kendim hasta olayim raziyim. Onlar hasta olunca iki kat yoruluyor insan. Büyük gecmis olsun.

Amin tüm evlatları korusun allahım. Geçmiş olsun. Bizim evde sürekli ateş düşürücü jel bant var e-bebek te satılıyor 8 saat ateşi sabit tutmaya yarıyor ilaç verip o u takıyoruz uyurken çok şükür onun sayesinde sıkıntı yaşamıyoruz tavsiye ederim. Herhangi bir ilaç vs içermiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Kokoreç, her türlü yerim ama sade olacak. Domates biber olmayacak. Az baharat, yanında da bişey içmem, içmem ki damağımda kokorecin tadı kalsın. Bak şimdi bu saatte benzin yakıcam, aklıma düşürdünüz [emoji28]

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Oktay Göktaş yazdı:

Kokoreç, her türlü yerim ama sade olacak. Domates biber olmayacak. Az baharat, yanında da bişey içmem, içmem ki damağımda kokorecin tadı kalsın. Bak şimdi bu saatte benzin yakıcam, aklıma düşürdünüz emoji28.png

Yarasın :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bakanlık denetlemesinde bir dünya tek tırnaklı eti çıkıyor. Bunda en azından ne çıkacağını biliyoruz. Ot işte.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Bakanlık denetlemesinde bir dünya tek tırnaklı eti çıkıyor. Bunda en azından ne çıkacağını biliyoruz. Ot işte.

Ya bağırsak tek tırnak bağırsağıysa?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ya bağırsak tek tırnak bağırsağıysa?

Pimaş gibi oluyor o.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Pimaş gibi oluyor o.

Sarılmaz mı 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sarılmaz mı

Çimento değirmenine sarıp pişirmeli.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Konuyu her gördüğümde,

"Evet yerim, kim söylüyor" diyorum içimden.

• Beğen 4
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Mehmet Göktürk yazdı:

Seyyar güzel bir kokoreççi açılabilir.

Mehmet hocam bizim kapadokya bölgesinde çok var bundan. Özellikle kahveci ve tatlıcı olarak çalışıyorlar. 

Örnek:

thecoffeecabcappadocia-4936115.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Murat Gedik yazdı:

Mehmet hocam bizim kapadokya bölgesinde çok var bundan. Özellikle kahveci ve tatlıcı olarak çalışıyorlar. 

Örnek:

hah işte bunun az büyüğünden bizim burada var, güzel sistem...

dün bakınırken japonlar ve koreliler ne yapıyor diye baktıydım, esas olay bunlar :)

neler var neler

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erdem Doğan
Erkut Uysal yazdı:

Çerkezköyde bir kokareççi var 30 km yol teperiz o kokareçi yemek için...

Hatta yıllar yıllar önce Sefa abi paylaşmıştı forumda... Hayatımda yediğim en iyi b.k diyebilirim... 

Nerdeydi bu? Adı sanı belli mi?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben de çok severim, videoyu izlesem de bir şey değişmeyecekti zaten nasıl temizlendiğini duymuştum. İyi pişirilmiş olsun yeter benim için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Erdem Doğan yazdı:

Nerdeydi bu? Adı sanı belli mi?

Adını bilmiyorum doğrusu, hiçte kafamı kaldırıp bakmadim tabelasi varmi yokmu diye... Otoban yolundan gelirken serbest bölge sanayi girisinde... Efes depo dagıtım yerinin hemen dibinde...

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Video kaldırılmış. Ronaldo bile kollajen etkisi yüzünden yiyor bunu. Temiz olduğunu bilmek gerek her yerden yemem

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Başlığı hortlatayım, aklıma Feyyaz'ın "gibi"sinin ilk bölümü geliyor kokoreç deyince... :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yemem.. hiç bir sakadatı yemem.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yemem.. hiç bir sakadatı yemem.. 

Senin payını ben yerim abi :D 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Köksal Yılmaz yazdı:

Senin payını ben yerim abi :D 

Hayat paylaşınca güzel 😄 bölüşelim mi abi

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

geçen kurban bayramında kuzunun barsağını kokoreç yapmak için epey uğraştım, ben yıkadıkça barsak azaldı, yıkadıkça azaldı. sanırım 6 sefer yıkadım ve geriye fazla birşey kalmadı.

Demek ki dışarıda yapanlar bunu fazla yıkamıyor. :) Yer miyim, halen yerim ama iyi pişmiş olmak kaydıyla.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erhan Doruk yazdı:

geçen kurban bayramında kuzunun barsağını kokoreç yapmak için epey uğraştım, ben yıkadıkça barsak azaldı, yıkadıkça azaldı. sanırım 6 sefer yıkadım ve geriye fazla birşey kalmadı.

Demek ki dışarıda yapanlar bunu fazla yıkamıyor. :) Yer miyim, halen yerim ama iyi pişmiş olmak kaydıyla.

kurbanda kuzu iyi gider :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...