İçeriğe Yönlendir

Google Haritalar En Az Yakıt Özelligi

Metin Akbal

Recommended Posts

Rıdvan Ergün
Erhan Doruk yazdı:

Bence google getir , yemek sepeti gibi uygulamalarla işbirliği yapsın hem yeni yollar hem güncellemelerde fark atar.  hatta bu motorların bazılarına street view kameraları da koysa, harita çok sık güncellenir.

O moto kuryelerin geçtiği yerden arabayla biz nasıl geçelim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Motorun, kuryelerin yoğun olduğu yerlerde trafik tıkanmış olsa da motorcular aralardan geçtiği için trafik sarı görünüyor :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Yandex geride kaldı çok net. google nerdeyse dedemin evindeki salon desem onu bulacak kıvama geldi ben bıraktım yandexi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Google uydu görüntüsü daha bulanık. Bir çaresi var mı ayarlarda?

Ülke seçeneklerinden abd yapınca netleşiyor. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bana Bayram da izmitten Erzincan a Niğde otoyolundan daha kisa sürede gidersin diye bi ara teklif etti . Güldüm.

Daha gülünç olanı gece 2 de bebekten fatihe giderken köprüden anadoluya geç oradan Avrasya tüneli kullan dedi.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Metin Uzunoğlu yazdı:

Daha gülünç olanı gece 2 de bebekten fatihe giderken köprüden anadoluya geç oradan Avrasya tüneli kullan dedi.

Çok paran olduğunu mu anladı ne??? 😂😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bu bölümü bulamadım @Tansu Kalafatoğluhafta sonu Alaşehir,  Kadıköy tarafları görünüyor faydası olur.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Metin Uzunoğlu yazdı:

Alkol aldıysa demek yada arap turist tarifesi açmış 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bu bölümü bulamadım @Tansu Kalafatoğluhafta sonu Alaşehir,  Kadıköy tarafları görünüyor faydası olur.

Sadece bilgisayarda oluyor ama, şuraya tıklamanız lazım. Sizde Türkiye yazıyordur hocam

C88CB45E-EBB0-4798-A437-EBF570A70E6B.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sadece bilgisayarda oluyor ama, şuraya tıklamanız lazım. Sizde Türkiye yazıyordur hocam

Ben cep uygulamasında aradım:)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Onda yok bu olay sanırım

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bu konuda zirve bende. Gebzeden çıkıyorum yola, konum Üsküdar'da bir kafe. Bögle olarak ilk başta bilmiyorum. Konumu atan Çabi Başkan ve avkat. Gebzeden ikinci köprü karşıya oradan birinci köprüden konuma ulaşıyorum. 

Ha bu arada kafenin yakınından da geçmişim 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Servet Aydın yazdı:

Bu konuda zirve bende. Gebzeden çıkıyorum yola, konum Üsküdar'da bir kafe. Bögle olarak ilk başta bilmiyorum. Konumu atan Çabi Başkan ve avkat. Gebzeden ikinci köprü karşıya oradan birinci köprüden konuma ulaşıyorum. 

Ha bu arada kafenin yakınından da geçmişim 

E ihtiyar köprüden gecerken demedin mi ben nereye gidiyorum diye? Ipsala ya gelince mi bakacaktin haritaya :biggrin:

Bu arada problem Cabi nin ultra megapiksel bilmemkacmilyon ghz dandroid telefonundan da kaynaklaniyor olabilir. Apple dan gelseydi konum turist gibi gezmezdin :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Uzunoğlu yazdı:

anlatılmaz yaşanır,25 dak lık mesfedyiz  çorbayı içtik ana yemeğ, yedik, latte yanında çizkeyk yiyoruz, king hala yok

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Denedim bir değişiklik olmadı. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Denedim bir değişiklik olmadı. 

eskiden bulanıktı. Amerika yapınca yine mi bulanık?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

eskiden bulanıktı. Amerika yapınca yine mi bulanık?

google maps cep uygulaması bulanık, earth google cepte ve bilgisayarda cam gibi onun gibi olacağını zannetmiştim ama olmadı. PC de amerika ile Türkiye arasında bir fark oluşmadı.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

google maps cep uygulaması bulanık, earth google cepte ve bilgisayarda cam gibi onun gibi olacağını zannetmiştim ama olmadı. PC de amerika ile Türkiye arasında bir fark oluşmadı.

bilgisayarda zaten görüntü nete yakınsa, abd yapmaya gerek yok zaten hocam. bir dönem pc'de de aynı uygulama gibi bulanıktı. onun çözümü ülkeyi abd seçmekti. uygulamadaki sorunun çözümü sanırım yok

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yok değişmedi bende pc de

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

konudan bağımsız,

kuzey marmaraya riva sapağından girip sakaryadan çıkarsam yol ücreti ne kadar tutar bilen var mı?

haftaya kastamonu yolu yapacağım yol ihtimallerine bakıyorum

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Erdem Doğan yazdı:

E ihtiyar köprüden gecerken demedin mi ben nereye gidiyorum diye? Ipsala ya gelince mi bakacaktin haritaya :biggrin:

Bu arada problem Cabi nin ultra megapiksel bilmemkacmilyon ghz dandroid telefonundan da kaynaklaniyor olabilir. Apple dan gelseydi konum turist gibi gezmezdin :crazy:

Ne bakacam la. Sağ diyor sağa sol diyor sola gidiyom 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Sağ diyor sağa sol diyor sola gidiyom 

800 mt yi kaç saniyede bitiriyotdun o sıraki hızın ile? navi cümlersini bitiremeden sapağı geçersen katya naapsın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...