İçeriğe Yönlendir

Google Haritalar En Az Yakıt Özelligi

Metin Akbal

Recommended Posts

Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

800 mt yi kaç saniyede bitiriyotdun o sıraki hızın ile? navi cümlersini bitiremeden sapağı geçersen katya naapsın

O yıllarda mazot 4 tl idi 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)
Fikri Keleş yazdı:

konudan bağımsız,

kuzey marmaraya riva sapağından girip sakaryadan çıkarsam yol ücreti ne kadar tutar bilen var mı?

haftaya kastamonu yolu yapacağım yol ihtimallerine bakıyorum

kurtköy tarafından girdim  75 TL ödedim. İlave olarak riva 70 olamaz. Daha fazla olması lazım.  Dönüşte girmem gereken yeri kaçırdım bir sonraki çıkıştan çıkınca 95 TL ödedim mesela. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
(düzenlendi)

Dün İstanbul çıkış Sakarya Arifiye varış konum baktım Google' da. Temden ve O-7 den 1 dk fark gösterdi. Ama ilginç olan ikisini de aynı km olarak göstermesiydi.

tarihinde Aydın Sert tarafından düzenlendi
imla
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Saçma sapan ücret olayı var. KMO’ya Gebze’den girip ümraniye’den çıktım. 8 ayrı yerden ücret kesilmiş. Saçmalığın daniskası 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

geçen hafta iyi para harcadım paralı yollara

Sakaryadan eminöüne gitmek için Kuzey marmarayı kullanıp 2. köprüden geçtim

Eminönünden ataşehire gitmek için avrasyayı kullandım

Ataşehirden Rivaya gitmek içinde paralı çevreyolunu kullandım

İstanbul dönüşünde de körfez otobanını kullandım zaten orası bayağı ucuz 

oh oh iyi yapmışsın. Garanti geçiş sayısına katkıda bulunanlara kucak dolusu sevgiler ☺️

bu arada 10 senedir istanbulda arabayla dolaşırım. Daha 1 kere yss’den ve avrasya’dan geçmedim. Kmo’yu 1 kere kullandım. Çok acil işim de olmadı zaten. 2.köprü fazlasıyla yetiyor bana

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:

şehirde lüks yaşam vergisi, adı yok ama kendisi var

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile tüm maçlar şenlikler gösteriler toplantılar her ne varsa mümkünse istanbul da yapılmasın nerede yaplırsa yapılsın ona karışmam bıghhtıkkkk

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Mert Gülkokan yazdı:

Kullanmadığın bir tek İzmir otobanı kalmış 😆

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Google’a taşrada hiç güven olmaz. Turunç’tan Kızkumu’na gidecektim kayboldum yol bitti dağın başında..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Emre Şimşek yazdı:

Google’a taşrada hiç güven olmaz. Turunç’tan Kızkumu’na gidecektim kayboldum yol bitti dağın başında..

Ben de Apple'ın haritasına güvenemiyorum nedense. Hep Google kullanıyorum

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Sene Temmuz 2020 Sapancadayız. Dedik göl kenarına gidelim park bahçe vs oturalım biraz. Açtım Google haritayı gidiyoruz. En son dönüş ile sağlı sollu evlerin arasından ham yoldan gidiyoruz ama tek araçlık geçiş şeklinde yol, ancak evlerin kapısının önünde bir miktar fazlaca alan var. Neyse gittik gittik geldiğimiz nokta aşağıda. Geri geri dönmek zorunda kalmıştım.

Meğerse geride bir yerde iki ağacın arasında yazı varmış, google burayı yanlış gösteriyor diye :D

IMG_6938.jpg.9ddba4ed17d74e88a54606bde56275c3.jpg

• Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mert Gülkokan yazdı:

Akaryakit pahali ama trafige girsen daha fazla yakmis olacaktin. Benim ekonomist kuzen bunun hesabini yapmisti. KMO kullaniyor artik @Mustafa Tüfekçi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Aydın Sert yazdı:

Sene Temmuz 2020 Sapancadayız. Dedik göl kenarına gidelim park bahçe vs oturalım biraz. Açtım Google haritayı gidiyoruz. En son dönüş ile sağlı sollu evlerin arasından ham yoldan gidiyoruz ama tek araçlık geçiş şeklinde yol, ancak evlerin kapısının önünde bir miktar fazlaca alan var. Neyse gittik gittik geldiğimiz nokta aşağıda. Geri geri dönmek zorunda kalmıştım.

Meğerse geride bir yerde iki ağacın arasında yazı varmış, google burayı yanlış gösteriyor diye :D

IMG_6938.jpg.9ddba4ed17d74e88a54606bde56275c3.jpg

biri saplam şaka yapmış anlaşılan, geçen sene de rakip lise, bizim okulun gagıl maps adresini kendisine bağlamıştı, çocuklar bu işi biliyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Erdem Doğan yazdı:

Akaryakit pahali ama trafige girsen daha fazla yakmis olacaktin. Benim ekonomist kuzen bunun hesabini yapmisti. KMO kullaniyor artik @Mustafa Tüfekçi

Akşam trafikli İstanbul a gidiyorsam kmo dan gidiyorum.  Zaman ve yakit maliyetini çıkariyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bi cumartesi akşamı 2 araba bursa’dan istanbul’a dönüyoruz. 22.00 falan. Trafik E80 otoyolda kırmızılı turunculu

bi araba osmangazi’den KMO’ya geçip 2.köprüye bağlandı. Diğeri osmangazi’den e80’e girdi 2.köprüye geldi. Aynı anda köprüye geldik

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aynı anda köprüye geldik

navigasyon ne diyordu rota başında süre farkı olarak?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kmo 1 saat ve 1 litre mazot karı bırakırsa yola verilen para deger. Benim icin kıstas o. 

Dilovasindan gidip 2. Köprüye baglaniyorum. Yeter 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

navigasyon ne diyordu rota başında süre farkı olarak?

e80’e bakamadık. Haşmetli navigasyon koca e80’i yok sayıyor nedense. Ya d100 ya kmo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aydın Sert yazdı:

Ben de Sapancada gördüm, adam koca tabela asmış, Bu yol sahile çıkmaz, özel mülktür, navigasyonlara yanlış girilmiş yazıyordu :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu arada 10 senedir istanbulda arabayla dolaşırım. Daha 1 kere yss’den ve avrasya’dan geçmedim. Kmo’yu 1 kere kullandım. Çok acil işim de olmadı zaten. 2.köprü fazlasıyla yetiyor bana

Ben Çanakkale köprüsü hariç, paralı yolların hepsini kullandım :)

Avrasya tüneli, 

Feribotlar ; Bandırma-yenikapı, eskihisar-tavşanlı, harem-sirkeci. 

Kuzey marmaranın tamama yakını, 3. köprü dahil, 

İzmir yolunun tamama yakını, osmangazi dahil. 

Ankara Niğde yolunun tamama yakını. 

Benim araba hybrid gibi değil, durursa değil yürürse az yakıyor :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...