İçeriğe Yönlendir

Yeni Ev Kredisi Paketi

Çağatay Kılınç

Recommended Posts

Alptuğ Özcan
Mehmet Göktürk yazdı:

ikinci üçüncü evlere yüksek vergi gelirse yine düşer..

20-30 veya daha fazla evi olana ne yapmalı peki hocam:) 

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Bu arada 3, bölge iller için hane gelirinin 45 bini geçmemesi gerekiyormuş diye haberler var:(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Alptuğ Özcan yazdı:

20-30 veya daha fazla evi olana ne yapmalı peki hocam:) 

Klaus Forklift yaz google'a...Orjinalini izle. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Klaus Forklift yaz google'a...Orjinalini izle. 

klaus bi gebzeye gelsin.. hayata küser

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

Dürüm döner 1 senede kaç liradan nereye geldi?

30 da 130 a geldi. 

4 kişi döner + kola alsak 600 lira tutuyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

30 da 130 a geldi. 

60 A akü 750 TL

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

60 A akü 750 TL

Lombardinin Aküyu şarja bağlattim yatarken bitmesin 90 amper Reşat altını🤣

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

Lombardinin Aküyu şarja bağlattim yatarken bitmesin 90 amper Reşat altını🤣

kalem pil e oranla bedava yine de , akü almlaı birkaç adet

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Ozyurek yazdı:

30 da 130 a geldi. 

Geçen işyerinde öğle yemeğine gittik çorba ve pilav üstü et döner söyledik hesap geldi arkadaş keşke pavyona gitseydik dedi aynısı gelirdi dedi baktım rakama 800 kaat dedim haklısın 🤣

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

keşke pavyona gitseydik dedi

yeni pavyon adisyonlarında, su 800 tl... yani su olarak yazılmakta artık vesile olsun

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

yeni pavyon adisyonlarında, su 800 tl... yani su olarak yazılmakta artık vesile olsun

Bi arkadaş mı söyledi ? :crazy:

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

60 A akü 750 TL

Ucuz değil mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Ucuz değil mi?

60A en eski kasa ,en ucuzu , vesile ile ibiza candır

İlkay Başaran yazdı:

Bi arkadaş mı söyledi ? :crazy:

gagılda okudum :dance3:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Akü fiyatları nolmuş öyle. Bende 45’lik var 1200 yazıyor internette. Akücüde eskiyi verince daha ucuz olur sanırım. Gerçi arkadaşta yaris hybrid var yuasa aküsü 8. yılında. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Akü fiyatları nolmuş öyle. Bende 45’lik var 1200 yazıyor internette. Akücüde eskiyi verince daha ucuz olur sanırım. Gerçi arkadaşta yaris hybrid var yuasa aküsü 8. yılında. 

Ortayı yaptın. Şimdi saldıracaklar senin pillere :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bende 45’lik var 1200 yazıyor internette.

şahin aküsü 750 tl hem de 60 A

vesile i45 lik sıfır akü vardı bende, hediye ettik i zengindik sıfır asit görmemiş

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yeni Evim Kampanyası’na başvurular yarın başlıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından açıklanan "Yeni Evim Konut Finansman Programı" kapsamındaki başvurular yarın başlayacak.

Yayınlanma: 16:42 - 15 Ocak 2023

Yeni Evim Kampanyası’na başvurular yarın başlıyor
‘Yeni Evim Konut Finansman Programı’ kapsamında İstanbul’da 5 milyon liraya, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin ve Muğla’da 3 milyon liraya ve diğer kentler için 2 milyon liraya kadar finansman sağlanabilecek.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından açıklanan programa başvurular yarın başlayacak.

İlk 3 yıl devlet katkısıyla ödeme kolaylığı ve kredi vadesi boyunca hane halkı geliriyle uyumlu ödeme imkanlarıyla sunulacak finansman modeliyle ilk etapta 100 bin ailenin tamamının birinci el olacak yeni evlerine kavuşması amaçlanıyor.

Kampanyada, yüzde 0,69'dan başlayan vade farkı, 15 yıl vadeli, yüzde 10 peşinat, hane gelirinin yüzde 30’unu geçmeyecek taksit oranı ve ilk 3 yıl ödeme kolaylığı sağlanacak.

HANGİ KONUTLARI KAPSIYOR, KİMLER YARARLANACAK?

Bireyler söz konusu finansman modeliyle 81 ilde bitmiş konutlar, belirli bir oranda tamamlanmış ve devam eden konutlar, bankalarla garantörlük sözleşmesini imzalamış yeni başlayacak projelerden konut sahibi olabilecek.

Programdan yararlanmak isteyen hanedeki eşlerin üstünde konut bulunmaması ve son bir yıl içinde konut satmamış olması gerekiyor. Alınan konut 5 yıl boyunca satılamayacak, yeni evde bir yıl ikamet şartı olacak.

18 yaş üstü, bankalar tarafından kredi alması uygun görülen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kampanyadan yararlanabilecek.

İNTERNET SİTESİ ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPILACAK

Projeye ilişkin detaylar yarından itibaren açılacak bir internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek ve vatandaşlar başvuru yapabilecek. Kampanya kapsamında ilk etapta 100 bin konutun satışı planlanıyor.

Konut bedelinin yüzde 10’u peşin alınacak, dileyen daha fazla da ödeyebilecek. Emlak Konut Genel Müdürlüğünün ürettiği projeler, GYODER, İNDER, KONUTDER, İMKON ile Türkiye Müteahhitleri Birliğine bağlı olan şirketlerin projeleri ve 81 ilin tamamındaki firmaların ürettiği büyük ve küçük ölçekli tüm konut projeleri, teknik ve mali kriterleri karşıladıkları takdirde bu sürece dahil olacak.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Muğla’da konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarda bir yıl o ilde ikamet etme şartı aranacak. Diğer illerde bu şart geçerli olmayacak. (AA)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ödeme kolaylığı ne demek? 100 bin ev sınır değil anladıığım kadarı ile, temenni, 10 bin de olabilir 1 milyon ev de olabilir. marka konutlar avantajşı, tamamlanmamış ev de alınabiliyor, ama oturma şart var bu ikisi çelişmiş?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konudan o kadar uzağım ki, başlığı sürekli "yeni ev KEDİSİ paketi" diye okuyorum :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Konudan o kadar uzağım ki, başlığı sürekli "yeni ev KEDİSİ paketi" diye okuyorum :D 

evlenince gözlerin de düzelir merak etme

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Sani Gerşon yazdı:

ekmek bulamayan pasta yesin yahu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

Ayın 16'sı oldu ortada bir şey yok daha.

tüm ulusal medya koro halinde anlattı yahu evlerin görselleri , sektör temsilcileri! sabahtan beri anlatıyor (eskiden PR reklam denirdi)

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

tüm ulusal medya koro halinde anlattı yahu evlerin görselleri , sektör temsilcileri! sabahtan beri anlatıyor (eskiden PR reklam denirdi)

ben evin %90 ına kredi kullandırrım diyen mütahitte varmıydı haberlerde çay içmek isterim :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...