İçeriğe Yönlendir

Yeni Mondeo' m...

İsa Acar

Recommended Posts

İsa Acar

Selamlar herkese :flowers:

Cuma akşamı park halinde çarpıldım. İki şeritli yolda, sağa park etmiştim. Benim arkamda araç olmasına rağmen gelmiş ve benim sol arka tekere sürterek kontrolü kaybetmiş ve kaldırıma fena girmiş. Kimseye bir şey olmaması sevindirici tarafı. Cumartesi günü kaskodan işlem başlattım, sağ olsun Mehmet abi yardımcı oldu, başını ağrıttım biraz :D  Yetkili serviste olan araç için bugün dosya açılacak ve ikame araç talebinde bulunulacak. 

IMG_2238.jpg

IMG_2239.jpg

IMG_2243.jpg

IMG_2247.jpg

IMG_2253.jpg

IMG_2262.jpg

PHOTO-2023-07-22-16-40-09.jpg

PHOTO-2023-07-22-16-40-09[1].jpg

• Beğen 1
  • Üzgün 9
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Çok geçmiş olsun abim. Kötü olmuş. Dingili bükmüş olabilir teker çok gelmiş öne doğru

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
(düzenlendi)

Ayrı ayrı teşekkür ediyorum hepinize. 

tarihinde İsa Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Oğuzkan Erışık yazdı:

Çok geçmiş olsun abim. Kötü olmuş. Dingili bükmüş olabilir teker çok gelmiş öne doğru

Nasıl derler: allah seni davul etsin emi :D:D

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yeni iletileri göster; yeni Mondeo'm konusunu gör. Okumadan önce yine mi de ve çıksın. Geçmiş olsun ne diyim bilemedim şimdi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Servet Aydın yazdı:

Yeni iletileri göster; yeni Mondeo'm konusunu gör. Okumadan önce yine mi de ve çıksın. Geçmiş olsun ne diyim bilemedim şimdi

Nasip diyelim Servet abi, başıma bayağı bir şey geldi diyebiliriz, ancak benim bu konulardaki tavrım belli, cana gelmesin yeter :) teşekkür ediyorum :flowers:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cana gelmemiş olması teselli olsun ama ciddi hasar vermiş proton. Proton'da kasko var mı acaba? Yoksa sıkıntılı bir süreç bekliyor gibi korkarım. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Valla geçmiş olsun, diyecek söz kalmamış koskoca yol. Bu mondeolar nazara geliyor, Allah beterinden korusun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Geçmiş olsun. Nazara geliyor bu arabalar. Yetkili servisin yapması iyi ama hasar sanırım çok çıkar bir de teslim süresi baya uzayabilir gibime geliyor. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Çok geçmiş olsun. Göründüğünden fazla hasar var. Arka takıma çok iyi bakılması gerekiyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Cem Işık yazdı:

Cana gelmemiş olması teselli olsun ama ciddi hasar vermiş proton. Proton'da kasko var mı acaba? Yoksa sıkıntılı bir süreç bekliyor gibi korkarım. 

Protonda kasko olduğunu hiç sanmıyorum. Sıkıntılı süreç derken, karşı taraf için dediniz sanırım, değil mi Cem bey? Arkadaş, sanayide bir kaportacıda usta olarak çalışıyormuş.

Harun Kocaçalışkan yazdı:

Geçmiş olsun. Nazara geliyor bu arabalar. Yetkili servisin yapması iyi ama hasar sanırım çok çıkar bir de teslim süresi baya uzayabilir gibime geliyor. 

Az önce aradım yetkiliyi, alt takımda hasar var, mekanikçiler bakacak, onları bekliyorum, parça tedariki uzun sürebilir falan dedi. Hayırlısı diyorum :unsure2:

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum...

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Çok geçmiş olsun,

Mondeo'lara gerçekten nazar değiyor.

Durduk yere sıkıntılı bir sürece girmişsiniz.

Allah beterinden korusun

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, hasar solda olsa da sağ tarafta kaldırıma vurmuştur, servise söyleyin oradaki alt takıma da iyice baksınlar bu tip hasarlarda hep gözden kaçıyor

bu hasarda jant ve lastik en işin içinden çıkılmaz parça olacak

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sizin aracın değer kaybı vs idi kastım. Kasko olsa direkt karşı tarafın kaskosundan tahsil ediliyor. Kasko yoksa kişi ile uğraşmak gerekiyor. Neyse cana gelmesin, buna şükür

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İsa Acar yazdı:

parça tedariki uzun sürebilir falan dedi.

emmi ye bir sor, hasarı nakit olarak alıp  dosyayı kapatıp 2 günde tamir ettiriridm ben olsam

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Çağlar Bayur yazdı:

geçmiş olsun, hasar solda olsa da sağ tarafta kaldırıma vurmuştur, servise söyleyin oradaki alt takıma da iyice baksınlar bu tip hasarlarda hep gözden kaçıyor

bu hasarda jant ve lastik en işin içinden çıkılmaz parça olacak

Aynen Çağlar abi, sağ taraf kaldırıma dayanmış zaten, servise oranın da fotoğraflarını gönderdim.

Cem Işık yazdı:

Sizin aracın değer kaybı vs idi kastım. Kasko olsa direkt karşı tarafın kaskosundan tahsil ediliyor. Kasko yoksa kişi ile uğraşmak gerekiyor. Neyse cana gelmesin, buna şükür

Sanırım uğraşılacak bu durumda, hayırlısı. Teşekkür ediyorum Cem bey...

IMG_2249.jpg

IMG_2250.jpg

Çağlar Bayur yazdı:

emmi ye bir sor, hasarı nakit olarak alıp  dosyayı kapatıp 2 günde tamir ettiriridm ben olsam

Sabah bir arkadaşta aynısından bahsetti, bir görüşeyim, teşekkürler Çağlar abi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kardeşim geçmiş olsun. 

Dosyan bi şekillensin, duruma göre hareket ederiz.. 

Evet yetkili servisler biraz hantal ilerliyor, hasar kaydı da çok fazla çıkıyor.. 

Dün bir Tcross'u özel servise yönlendirdim. Sanayi esnafı daha hızlı. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...