İçeriğe Yönlendir

Yeni Mondeo' m...

İsa Acar

Recommended Posts

İsa Acar
(düzenlendi)

Dosya açıldı bilgisi geldi az önce, ama benim gönderdiğim fotoğraflar yok, kendi çektikleri fotoğrafları koymuşlar. Mesela arka tekerin öne doğru yaklaştığını gösteren foto yok, sağ arka tekerin fotosu yok. :unsure2: İkame araç talebinde bulundum.

tarihinde İsa Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İsa Acar yazdı:

Dosya açıldı bilgisi geldi az önce, ama benim gönderdiğim fotoğraflar yok, kendi çektikleri fotoğrafları koymuşlar. Mesela arka tekerin öne doğru yaklaştığını gösteren foto yok, sağ arka tekerin fotosu yok. :unsure2: İkame araç talebinde bulundum.

Fotoğraf çok önemli değil.. illaki eksper görecek bunu.. O çekecektir. 

İkame araç eksper görene kadar 3 gün verirler. sonra uzatılır. Sorun yaşarsan haberim olsun.. ikame araç işi bu mevsimde çok sıkıntılı oluyor. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Çok geçmiş olsun abi,umarım hızlı bir şekilde sonuçlanır süreç.Ben de bir mk4 sahibi olarak bu araçların nazara geldiğini düşünüyorum.Ufak tefek hadiseler ben de yaşadım ve hepsi karşı taraftan kaynaklı şeylerdi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Çok çok teşekkür ediyorum hepinize.

Az paraya, böyle gösterişli, kaliteli ve sağlam arabaya binince, biraz dikkat çekiyor elbet. :nazar:

İkame araç alındı, eksper raporu için beklemedeyim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Tamer Topaç yazdı:

İkame aracı kaç günlüğüne verdiler?

Şimdilik 3 gün Tamer, eksper raporuna göre süre değişecek ama poliçemde 15 gün diyor zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah. Mondeo otomatik pilot.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Abi, maalesef alt takım gitmiş gibi, protonda pert olmuş kolay kolay yedek parça bulup toplayamazlar onu da.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Teşekkür ederim Selçuk. Durduğumuz yerde iş çıktı başımıza, ben de çok merak ediyorum, hayırlısı bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
(düzenlendi)

Merhabalar, 3 hafta sonunda aracımı teslim alabildim. Şase de sorun yok, alt takım neredeyse tamamı yenilendi. İşçilik hoşuma gitti. Ahhh, bi de satma derdimiz olmasa, arabanın tamamını boyatasım geldi :D

IMG_2434.jpeg

IMG_2431.jpeg

IMG_2430.jpeg

IMG_2429.jpeg

IMG_2428.jpeg

IMG_2433.jpeg

• Beğen 11
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok geçmiş olsun abi konuyu şimdi gördüm. İyi ki şimdi görmüşüm. Yapılmış halini görünce içim rahatladı ☺️

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yetkili serviste, kasko aracılığı ile yapıldı, indirim dahil ödenecek tutar 90 bin 200 TL. cik 

Teşekkür ediyorum bu arada :flowers:

• Beğen 2
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
İsa Acar yazdı:

Yetkili serviste, kasko aracılığı ile yapıldı, indirim dahil ödenecek tutar 99 bin 200 TL. cik 

Teşekkür ediyorum bu arada :flowers:

Trafik sigortasinda bu kadar teminat yoktur. Üstünü cebinden mi verdi karsi tataf?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Erdem Doğan yazdı:

Trafik sigortasinda bu kadar teminat yoktur. Üstünü cebinden mi verdi karsi tataf?

İsa Beyin kaskosu öder, sonra diğer tarafa rücu öder

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek yazdı:

Baooooow o nasıl bi para böyle bir hasara

9 bin fazla yazmışım, 90 bin 200 TL. olacaktı :D

Erdem Doğan yazdı:

Trafik sigortası teminatı 120 bin TL ye yükseltilmiş, avukat öyle söyledi :good1:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Tekrar geçmiş olsun abi.

Kurban kesmek lazım. 2 tane kuzu al birini kurda kuşa teslim etmek üzere bana gönder. Diğerini de yeriz hep beraber :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İsa geçmiş olsun kardeşim. 
Onarım süresi umduğum kadar uzun sürmedi. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...