İçeriğe Yönlendir

Yeni Mondeo' m...

İsa Acar

Recommended Posts

Çağlar Bayur

yok silecek kolu ucunda dudakları dışarı doğru çıkmış bir adam sureti olması lazım

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

yok silecek kolu ucunda dudakları dışarı doğru çıkmış bir adam sureti olması lazım

Bende öyle hatırlıyorum titanium da pioner multimedia yoktu Sony mp3 lü ses sistemi vardı.  klima,  ses sistemi, telefon açma vs. Gibi işleri yapıyordu @Emrah Korkmazzdaha iyi bilir hatta resim bile yükleyebilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Çağlar Bayur yazdı:

avic var bunda dimi, 350 vereyim mındar...

Artırıyorum 350buçuk

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bende öyle hatırlıyorum titanium da pioner multimedia yoktu Sony mp3 lü ses sistemi vardı.  klima,  ses sistemi, telefon açma vs. Gibi işleri yapıyordu @Emrah Korkmazzdaha iyi bilir hatta resim bile yükleyebilir. 

Aynen abi titaniumda sesli komut özelliğine sahip Sony sistem mevcut.Sesli komut özelliği sinyal kolunun ucuna basılarak kullanılabiliyor,kolun üstünde bağıran amca resmi mevcut😃 Foto yükleyemedim ama nasıl oluyordu acaba?

Çağlar Bayur yazdı:

Bu abimiz sinyal kolu üzerinde Çağlar abi😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Selective lerin bazılarında sony, bazılarında ise pioneer var (ilanlarda dikkatimi çekmişti). Ses komutu olan sony teypliler. Ben de yok :i-ih2:

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Pioneer sökülürse, daha yeni bir Pioneer takılır. Oyuncaklara aldanmayın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
İsa Acar yazdı:

Selective lerin bazılarında sony, bazılarında ise pioneer var (ilanlarda dikkatimi çekmişti). Ses komutu olan sony teypliler. Ben de yok :i-ih2:

Titanium'daki Sony cihazın Selective'deki Pioneer'dan daha kaliteli ses verdiğini okumuştum biryerlerde.Selective'de Sony yok diye biliyorum acaba sorun yaşayıp Sony mi döndüler? 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
İsa Acar yazdı:

multimedia takacağım diyen varsa uygun fiyata, çıkan double din sony alet alınır.

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Tüm ilanları gözden geçirdim, makyajlı kasa selectivelerde pioneer var ve sinyal kolunda hiç bir zamazingo yok :angry:

• Beğen 1
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bozuldu dimi yine :crazy: Bunlar hiçbirşey. Daha büyük şeyler olacak.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Doğan Arşiray yazdı:

multimedia takacağım diyen varsa uygun fiyata, çıkan double din sony alet alınır.

Çıkması muhtemel olan pioneer maalesef :good1:

Adsız.jpg

İlkay Başaran yazdı:

Bozuldu dimi yine :crazy: Bunlar hiçbirşey. Daha büyük şeyler olacak.

Tutturamadın, iyileştirme var :dribble:

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçen gün, cam halatını değiştirmesi için bir kilitçiye gittim.. Rayı sökebilmek için hoparlörü tutan perçinleri kesmesi gerekti. 

Ben de adım adım hareketlerini izliyorum. 

işini bitirdi toplamaya geçti. baktım perçin makinesi getirdi içeriden hoparlörü tekrar perçinledi. 

Akıllı vidayı dayar diye bekliyordum ben dedim.. 

Akıllı vida çıktı ustalık bitti yeğen dedi.. Eline geçen kafasına göre sallıyor dedi. 

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçen gün, cam halatını değiştirmesi için bir kilitçiye gittim.. Rayı sökebilmek için hoparlörü tutan perçinleri kesmesi gerekti. 

Ben de adım adım hareketlerini izliyorum. 

işini bitirdi toplamaya geçti. baktım perçin makinesi getirdi içeriden hoparlörü tekrar perçinledi. 

Akıllı vidayı dayar diye bekliyordum ben dedim.. 

Akıllı vida çıktı ustalık bitti yeğen dedi.. Eline geçen kafasına göre sallıyor dedi. 

Aha, kafam delindi 😅😅

Geçmiş olsun Mehmet abi :flowers:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Radyatöre akıllı vida saplamayan da ne bileyim  :seytan:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İsa Acar yazdı:

Tutturamadın, iyileştirme var :dribble:

Pioneer den sonra iyileştirme olacağına çok emin değilim.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Metin Uzunoğlu yazdı:

Pioneer den sonra iyileştirme olacağına çok emin değilim.

Çok yavaş, bluetooth bağlantısı zahmetli. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İsa Acar yazdı:

Çok yavaş, bluetooth bağlantısı zahmetli. 

restlenir her paynır da var o özellik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
İsa Acar yazdı:

Tüm ilanları gözden geçirdim, makyajlı kasa selectivelerde pioneer var ve sinyal kolunda hiç bir zamazingo yok :angry:

"Sinyal kolunda zamanzingo olmayan Selective Mondeo'lariniz zamazingolu Titanium Mondeo'yla takas edilir",diyeyim mi abi? Dedim galiba😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
İsa Acar yazdı:

Pioneer olanlarda sesli komut yok , zaten ford pioneer in hata oldugunu kabul edip yollari ayirdi, sadece sonyli olanlarda bu ozellik var 2012 2013 lerde

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Sezgin Yılmaz yazdı:

Pioneer olanlarda sesli komut yok , zaten ford pioneer in hata oldugunu kabul edip yollari ayirdi, sadece sonyli olanlarda bu ozellik var 2012 2013 lerde

Doğrudur, ben tüm ilanları derken sadece 2011 modelleri incelemiştim :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sezgin Yılmaz yazdı:

ford pioneer in hata oldugunu kabul edip

hata derken? navigasyonda hairta güncellenemedi telifler çakıştı , o dönem birçok markada sorun olmuştu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yazabilir günde kentrilyon byte veri akıyor internette, kaçı doğrudur bilemem tabii, 2025 te bunları da bulamayabiliriz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...