İçeriğe Yönlendir

2010 Focus MK2 TDCI (Yine Ford)

Erdem Doğan

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

, bizim millet mi arabalara insan gibi binmeyi bilmiyor yoksa yollar ve şartlar mı bilmiyorum.

onu yıllardır konuşuruz, bence havadaki asit kaynaklı... bizde bildiğin zımpara gibi bir hava var her yerde

Erdem Doğan yazdı:

arada römork çekmek için bir araba arıyordum.

:nazar: hayırlı olsun, almanlarda römork için önden çekiş mi arkadan mı genel tercih ediliyor? çeki demir ve elektrik bağlantısı fabrikasyon ise elektrik tesisat sigortası geri vites ile aynı,aklında olsun  kullanma kılavuzunda biraz karışıklık vardı bunun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: hayırlı olsun, almanlarda römork için önden çekiş mi arkadan mı genel tercih ediliyor? çeki demir ve elektrik bağlantısı fabrikasyon ise elektrik tesisat sigortası geri vites ile aynı,aklında olsun  kullanma kılavuzunda biraz karışıklık vardı bunun

Hic dikkat etmedim. Her türlü arabada olabiliyor ceki demiri. Özellikle birisi iyi olsa hep o tarz arabalarda olurdu sanirim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Hic dikkat etmedim. Her türlü arabada olabiliyor ceki demiri. Özellikle birisi iyi olsa hep o tarz arabalarda olurdu sanirim. 

gerçi kalmadı o eski arkadan itişli canavarlar. gösterge güzelmiş yok bizde o fonksiyon torpidoyu söküp komple yollasana :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

gerçi kalmadı o eski arkadan itişli canavarlar. gösterge güzelmiş yok bizde o fonksiyon torpidoyu söküp komple yollasana :)

Arkadan itiş karavan için konforlu olmaz diye fikir atıyorum. Gaza bastık karavanın önü çöktü. Önden çekiş daha düzgünce götürür sanki.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Arkadan itiş karavan için konforlu olmaz diye fikir atıyorum. Gaza bastık karavanın önü çöktü. Önden çekiş daha düzgünce götürür sanki.

moto .  at demiş ki: sür gitsin hepsi aynı, karda buzda çektiğin tekne 2 ton dan az ise. soru şu: ne işim olur karda tekne ile , salut

ama bi allroad fena olmazdı 50 tdi felan

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şu anda en son düşüneceğim şeyi niye düşünüyorum ki..

Hey barmen bana bi baileys, yan masadaki bağyana da Turasan... 

Prdn telefon konuşmamı yazmış. İletiyi silin

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

telefon konuşmamı yazmış. İletiyi silin

sofia ya göre patetiksin

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Neden kimse sormuyor ya. 

Kaç birim paraya aldın Erdem. 

yasaklansın şu soru

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Neden kimse sormuyor ya. 

Kaç birim paraya aldın Erdem. 

Cevabını bildiğin soruları sorma 3500 dese alabileceksin sanki:angry:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Cevabını bildiğin soruları sorma 3500 dese alabileceksin sanki:angry:

Yoktur o kadar.. :unsure2:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

inanma yeğen

Doğru söylediği kısımlar var.. 

Bizde kafeler tıka basa dolu.. Bu doğru.. Ancak sebep yine Türkiye'ye özgü.. 

Zengin çok zengin ki, bir bardak kahveye 85 lira verebiliyor.. Fakir çok fakir ki, evinde bile 100 gram kahve yok. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Doğru söylediği kısımlar var.. 

Bizde kafeler tıka basa dolu.. Bu doğru.. Ancak sebep yine Türkiye'ye özgü.. 

Zengin çok zengin ki, bir bardak kahveye 85 lira verebiliyor.. Fakir çok fakir ki, evinde bile 100 gram kahve yok. 

kafede şeker masada bedava ondandır yeğen

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

navigasyonda hangi ülke haritaları var

Afrika da yasadigimiza göre :crazy:

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Çağlar Bayur yazdı:

navigasyonda hangi ülke haritaları var

Neresi lazım ?

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Erdem hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan. Avrupa' da, bölgelere/iklim şartlarına ve ihtiyaca göre donanımlar var. Daha doğrusu lüks görünmek için değil, işe yaraması için konulan donanımlar. Türkiye' ye 2010 yılında araçlar yetişmeyince buna benzer araçlar gelmişti. yarı Trend/Titanium karması Focuslar, klimasız Golfler vs vs. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Tamer Topaç yazdı:

Erdem hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan. Avrupa' da, bölgelere/iklim şartlarına ve ihtiyaca göre donanımlar var. Daha doğrusu lüks görünmek için değil, işe yaraması için konulan donanımlar. Türkiye' ye 2010 yılında araçlar yetişmeyince buna benzer araçlar gelmişti. yarı Trend/Titanium karması Focuslar, klimasız Golfler vs vs. 

Aracin donanim ismi Sport Turnier. 3 kol direksiyon, vites/el freni, pedal takimlari ve koltuklar geliyor. Navi, koltuk/cam isitma vs opsiyon. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Mert Gülkokan yazdı:

hayırlı olsun ilk ileti de hata var kaç birim para olduğu yazılmamış ben merak ettim açıkcası :)

www.ebaykleinzeigen.de

2000-3000 arasıdır

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mert Gülkokan yazdı:

hayırlı olsun ilk ileti de hata var kaç birim para olduğu yazılmamış ben merak ettim açıkcası :)

O soru yasaklandi :tongue:

Mehmet Pınar yazdı:

www.ebaykleinzeigen.de

2000-3000 arasıdır

O rakama varsa hemen bi tane daha alayim, biri bakimdayken digerini kullanirim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...