İçeriğe Yönlendir

B sınıfı ehliyet ile 125cc Motorsiklet Kullanabilme

Emin Önal

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Çakıl taşıyla dolu kavanozda kum tanesi olmayı

pamuk mu demir mi .. yok bu o değildi

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Çağlar Bayur yazdı:

Abi bugün de atasözü ve deyimlere baya hakim gördüm seni😂 Hurmalar falan da vardı diğer konuda. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar Bayur yazdı:

Biri pamuk diğeri demir gibi yok bu da değildi, çay içek en iyisi..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Muhittin Kaplan yazdı:

4. motosiklet kullanın çünkü motosiklet kullanmak çok güzel.

Gençliğime yazık olur diye cesaret etmiyorum

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Köksal Yılmaz yazdı:

Gençliğime yazık olur diye cesaret etmiyorum

Eğitimini alacaksan cesaretlenirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Emin Önal yazdı:

Eğitimini alacaksan cesaretlenirsin.

Eğitim şart oğlu şart tabi, kendimden değil, diğer sürücülerden çekiniyorum. Haklı olmak hayatta kalmaya yetmeyebiliyor maalesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Köksal Yılmaz yazdı:

Eğitim şart oğlu şart tabi, kendimden değil, diğer sürücülerden çekiniyorum. Haklı olmak hayatta kalmaya yetmeyebiliyor maalesef.

Daha olmamışsın, biraz daha zamanın var :p

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Serkan Toker yazdı:

Çakıl taşıyla dolu kavanozda kum tanesi olmayı istedikleri için dibe ulaşmaları kolay olsun istiyorlar. Filtreleme diye bir tabileri var ki bana göre dünya üzerindeki en kötü ve tehlikeli hareket tarzı..

Yanlış bilgi. 

Filtreleme akan trafikte yapılmaz. O filtreleme değil apaçilik.

Filtreleme en fazla 20 km hızdaki trafikte, yani aslında duran trafikte motosiklet sürücüsünün kendisini "arkadan gelen kör gözlerden" sakınmak için yaptığı ve bir bilemediniz iki arac geçerek yapılan tedbirdir. Ülkede yasal değildir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Muhittin Kaplan yazdı:

Yanlış bilgi. 

Filtreleme akan trafikte yapılmaz. O filtreleme değil apaçilik.

Filtreleme en fazla 20 km hızdaki trafikte, yani aslında duran trafikte motosiklet sürücüsünün kendisini "arkadan gelen kör gözlerden" sakınmak için yaptığı ve bir bilemediniz iki arac geçerek yapılan tedbirdir. Ülkede yasal değildir.

Yanlış bilgi,

Akan trafikte yapılan filtreleme değil makas atmaktır. Benim kastettiğim trafik ışıklarında araçların aralarından geçerek en öne kadar ilerleme isteğiyle yapılan iştir. Hatta bazı durumlarda emniyet şeridi kullanımı da bu duruma girer.. ;) 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

En öne geçilmesi hatalı. Emniyet şeridi başka bir mevzu.

Trafik ışıklarında kaç araç var orasıda önemli tabi, 1-2 araç varsa uygunsa, aynaları kapatmadan vb hareketlerle geçmeye çalışmak hatalı davranışları dışında, arkadan gelen araçların kör gözlerinden, telefonla mesaj atmalarından, hanıma süt yoğurt yumurta sormalarından sakınmak için yapılır, ışıkta bir iki araç varsa o kargaşadan hızlıca uzaklaşmak için en öne geçilir. Bunu kaçkişi bilinçli yapıyor bir sorun tabi.

Bilinç demişken...

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Muhittin Kaplan yazdı:

hanıma süt yoğurt yumurta sormalarından sakınmak için

ben direkt alıp gidiyorum eve sormadan kimse işime karışamaz, sonra ütüleri hallederim soranım olmaz kesin prensiplerim :mangal:

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...