İçeriğe Yönlendir

Redmi 13C 8/256 vs GM24Pro 8/256

Murat Sahın
Çözüme git Ümit Türk tarafından,

Recommended Posts

Sani Gerşon
(düzenlendi)

GM olmasın da. O eski halinden eser yok şimdi.

Bi de epey gibi siteler karşılaştırmada hatalı olabiliyorlar. Kendi web sitelerinden özellikleri görüp yazmak daha doğru geliyor bana.

Son olarak, POCO'lara da bakmanızı öneririm.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

GM olmasın da. O eski halinden eser yok şimdi.

Bi de epey gibi siteler karşılaştırmada hatalı olabiliyorlar. Kendi web sitelerinden özellikleri görüp yazmak daha doğru geliyor bana.

Son olarak, POCO'lara da bakmanızı öneririm.

En merak ettiğim fikirlerden biri sizinkiydi Sani hocam :) 

POCO' tarafında model öneriniz var mı?

GM aslında donanımsal olarak iyi görünüyor ama sanırım yazılım problemlerini aşamadılar, GM olmasın demenizin sebebi bu mu?

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zor iş gerçekten, ben cep telde katalog verisinden ziyade subjektif kullanım hissinin de değerli olduğunu düşünenlerdenim,

gm22 birşey var bizim velette, ciddi sağlam cihaz sadace şimdilik 1 defa ekranı kırabildi yani taş gibi diyebiliriz, onca eziyete hiç kasılmadı , ekran hissini ben beğeniyorum, gm24 alırdım bu listede.

Murat Sahın yazdı:

yazılım problemlerini aşamadılar,

ne gibi problem?

Sani Gerşon yazdı:

, POCO'lara da bakmanızı öneririm.

sendeki poco nun resmi olarak tırt olduğunu diğer konuda belirtmişkeni sen yandın başkası da mı yansın :mangal: poco pro dan başlar

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aynen, yazılım maalesef ki çok sorunlu.

Poco'larda önerebileceğim ürünler biraz pahalı kalıyor. Ben x4 gt kullanıyorum ve çok memnunum. Şimdi x5'ler çıktı. Daha ucuz versiyon olan M'lere de bakılabilir.

Sıralama c<m<x<f olarak gidiyor.

Çağlar Bayur yazdı:

sendeki poco nun resmi olarak tırt olduğunu diğer konuda belirtmişken

iphone'la 15binTL'Lik telefonu mu yarıştırıyorsun :) 

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

15binTL'Lik

rakama bakıyormuyduk ss alayım

Sani Gerşon yazdı:

yazılım maalesef ki çok sorunlu.

bizdeki gm ler özel üretim o zaman , satlık gm vaaa 20 pin

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Redmiler sağlam telefon bende 9c var 4yıldır falan kullanıyorum defalarda düştü kasasında ezik çatlak ne ararsan var bi kaç kez ekran koruyucu değiştirdim hala kullanıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

Listeye bakarsak GM önde, yıllarca gm8 kullandık çok sağlam çıktı, epey uzun zamandır redmi 7 kullandık kız halen kullanmakta onda da sıkıntı yok. Karar sizin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

A34 ile listeye diss atıyorum 5g 8 gb ram 256 hafıza ve 12bin TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Aman GM ye sakın bulaşma. Aman diyorum. Parasını hak edecek telefon değil. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

bütçe biraz artırılıp Samsung A 54 diyorum.

2 hafta önce aldım bu kadar memnun kalacağımı bilseydim çok daha önce alırdım . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Bence de yazılım çok daha önemli. Geçen yıl Huawei P30 pro dan Samsung S23 ultra ya geçtim. Gerçekten kağıt üstünde çok iyi konfigürasyona sahip olmasına rağmen huawei çok daha stabil idi. Bazı uygulamalarda ciddi ısınma problemleri yaşıyorum. Keşke şu google vs krizi olmasa idi huawei den şaşmazdım sanırım. Bence Xiomi alın. Onu da kullandım eski modellerini oldukça kullanışlı gelmişti. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zincirkıran

a34 mantıklı güzel bir model 11 bin lira bütçelere. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

İkinci el iphone 7 32gb vereyim sana. sıfır pil. kasa cam orjinal parmak izi çalışıyor :D 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Cem Dilmen yazdı:

Bence de yazılım çok daha önemli. Geçen yıl Huawei P30 pro dan Samsung S23 ultra ya geçtim. Gerçekten kağıt üstünde çok iyi konfigürasyona sahip olmasına rağmen huawei çok daha stabil idi. Bazı uygulamalarda ciddi ısınma problemleri yaşıyorum. Keşke şu google vs krizi olmasa idi huawei den şaşmazdım sanırım. Bence Xiomi alın. Onu da kullandım eski modellerini oldukça kullanışlı gelmişti. 

Huawei alternatifi olarak Honor tavsiye ederim, zaten aynı cihaz gibi, ekstradan Google servisleri var. Yazılım aynı sayılır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Şu anda poco x4 pro kullanıyorum eh işte bir model. Ne sevindiriyor ne de üzüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Redmi Xiaomi'nin alt markası. Xiaomi diye almamak lazım. Aralarında ciddi fark var. Daha önce ben Xioami eşim Redmi kullanmıştı. Ben hiç sorun yaşamadım ama Redmi 3 yıl daha yeni olmasına rağmen çok kötüydü. 

Samsung'a geçtik ikimizde çok daha iyi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Vivo y35 indirimde bir sitede 7800tl 8+8ram 256gb hafıza kardeşim kullanıyordu hızını çok beğendim. Hanıma da aldık indirim olunca.

Ben gm20 kullanıyorum çok sağlam gerçekten yazılımsal büyük bir sıkıntı çıkmadı cok nadir olmakla birlikte arada ekrana tam gizlilik yeniden başlat vs mesaj geliyor kapatma düğmesine basınca gidiyor tek gördüğüm bu.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CPXZ9F5V?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

bu fiyatlara çıkabilirseniz şiddetle tavsiye ederim. Eşime aldım telefon fiyat performansın üzerinde şuan 1100 TL zamlanmış ama yinede değer .

İkisi arasında hangisi derseniz marka ve uzun ömür açısından redmi , general mobile de özlliklerde bir tık önde ama aradaki farkı kullanıcı hissetmez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Doğan Arşiray yazdı:

gm nin aylar önce aldığımız telefonu problemsiz çalışıyor. xiaomi nin her tür ürününden kaçan birisi yim o nedenle pek objektif olmaz benim fikrim.

ama bu fiyata

https://www.hepsiburada.com/realme-9-pro-128-gb-6-gb-ram-realme-turkiye-garantili-p-HBCV000040QJ62?magaza=gökceden

varken redmi filan alınmaz.

Ama hem ram 6 gb, hem hafıza 128 gb, işlemci iyi görünüyor ama donanım olarak fazla geride gibi duruyor Doğan bey, yanlış mı düşünüyorum?

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Murat Öngür yazdı:

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CPXZ9F5V?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

bu fiyatlara çıkabilirseniz şiddetle tavsiye ederim. Eşime aldım telefon fiyat performansın üzerinde şuan 1100 TL zamlanmış ama yinede değer .

İkisi arasında hangisi derseniz marka ve uzun ömür açısından redmi , general mobile de özlliklerde bir tık önde ama aradaki farkı kullanıcı hissetmez

Yurt dışı mı oluyor amazondan alınca? 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Coşku Mert yazdı:

snapdragon islemci kullanilan 

Bence en önemli ayrıntı bu. Orta seviye cihazda işlemci önemli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Murat Sahın yazdı:

Yurt dışı mı oluyor amazondan alınca? 

hayır 

amazon tr Xiaomi Türkiye garantili. En güvenilir site . yeter ki satıcı amazon.tr olsun

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...