İçeriğe Yönlendir

Redmi 13C 8/256 vs GM24Pro 8/256

Murat Sahın
Çözüme git Ümit Türk tarafından,

Recommended Posts

Selçuk Keleş
Selçuk Bakış yazdı:

Bütçenin son hali ne kadar bilmiyorum ama honor 90 kullanıyorum, 12gb/512gb hafıza var, snapdragon işlemcisi de mevcut. bt kulaklık hediyesi var.

Tam da bunıu önerecektim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Doğan Arşiray yazdı:

easycep 1 sene garantili... 

2. el cihazlarla alakalı bir durum anlatayım.

Bir müşterimiz şahsi telefonunu getmobil markasına kasım ayında satıyor. Dün bizi aradı ki, tüm mail'lerim silindi diye. Google hesabına eriştik müşterimizin (şifresini paylaştı), bir baktık ki, sattığı telefon online olmuş. Mail'ler silinmiş, çöp kutusundan da silinmiş. Diyoruz ki, o telefon formatlanmamış, "kamera kaydımız var" diyorlar. Yahu hangi kamera görüyormuş,görüntüyü paylaşın dedik, olmaz diyorlar.

Olan oldu, mail'ler gitti, ama şahsi fotoğraflar, mesajlar vs, her şey telefonda. İnanılır gibi değil...

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

satıyor.

satmadan önce fabrika ayarına dönmemiş mi? bize şöyle bir müşteri hiç nasip olmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

satmadan önce fabrika ayarına dönmemiş mi? bize şöyle bir müşteri hiç nasip olmadı

Abi müşteri bunu bilmek zorunda değil. Alan firma yapmak zorunda. Ancak yapmamış belli ki.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Abi müşteri bunu bilmek zorunda değil. Alan firma yapmak zorunda. Ancak yapmamış belli ki.

onu diyorum baktın lastik inik marşa bas gazla diyorum müşteriye

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Sahın yazdı:

https://www.evofone.com/nothing-phone-1

Acayip karizmatik...

Bak bir şeyleri kaçırmışız :give_heart2:

Bunun 2'si geldi. Ona da bakının mutlaka.

Tabii ki fiyat farklı da, neler ürettiklerini görün.

Dip not: Apple Üretim müdürünün kendi ağzından açıkladığı en beğendiği modelmiş 1 modeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Sani Gerşon yazdı:

Bunun 2'si geldi. Ona da bakının mutlaka.

Tabii ki fiyat farklı da, neler ürettiklerini görün.

Dip not: Apple Üretim müdürünün kendi ağzından açıkladığı en beğendiği modelmiş 1 modeli.

2'si gelmiş, inceledim, çok güzel ama fiyatı aklıma pek yatmadı. Zaten baktığım telefonlar ihtiyacımın üzerinde, e ne alsak 3 yıl sonra çöp zaten :) 

Ama 1 hem özellik olarak bana yeter görünüyor hem tasarımı bir harika. Aklımı acayip çeliyor...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

11 bine falan düşerse adapör de de verirse alınabilir

Sani Gerşon yazdı:

: Apple Üretim müdürünün kendi ağzından açıkladığı en beğendiği modelmiş 1 modeli.

normal, ederinden fazlaya satılan şeyleri sever

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

11 bine falan düşerse adapör de de verirse alınabilir

normal, ederinden fazlaya satılan şeyleri sever

Niye ama? Çok karizmatik değil mi?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sahın yazdı:

Niye ama? Çok karizmatik değil mi?

satıcısı için evet, kılıf takarsan da ipone diye masaya konabilir onda da bir sorun yok

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Sahın

Süreli bir teklif ile şu an poco M6 pro 12/512 poco tr garantili cihazı 13475 liraya alabiliyorum. 

Sonuç olarak alınır mı @Sani Gerşon

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Murat Sahın yazdı:

Süreli bir teklif ile şu an poco M6 pro 12/512 poco tr garantili cihazı 13475 liraya alabiliyorum. 

Sonuç olarak alınır mı @Sani Gerşon

Aldım :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Aldım :) 

Hayırlı olsun. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı olsun, mantıklı hareket.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hayirli olsun

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hayırlı olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Telefon geldi. İlk izlenim olarak beklediğimden çok daha başarılı. Uzun süreli kullanım yorumlarımı da paylaşırım. Tavsiyede bulunan, vakit ayıran tüm arkadaşlara teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Sani Gerşon yazdı:

GM olmasın da. O eski halinden eser yok şimdi.

Bi de epey gibi siteler karşılaştırmada hatalı olabiliyorlar. Kendi web sitelerinden özellikleri görüp yazmak daha doğru geliyor bana.

Son olarak, POCO'lara da bakmanızı öneririm.

Çağlar Bayur yazdı:

zor iş gerçekten, ben cep telde katalog verisinden ziyade subjektif kullanım hissinin de değerli olduğunu düşünenlerdenim,

gm22 birşey var bizim velette, ciddi sağlam cihaz sadace şimdilik 1 defa ekranı kırabildi yani taş gibi diyebiliriz, onca eziyete hiç kasılmadı , ekran hissini ben beğeniyorum, gm24 alırdım bu listede.

ne gibi problem?

sendeki poco nun resmi olarak tırt olduğunu diğer konuda belirtmişkeni sen yandın başkası da mı yansın :mangal: poco pro dan başlar

Çağlar Bayur yazdı:

bu alaınabiliyorsa sipariş ver gtisn diğerleri teferruat kalır

Çağlar Bayur yazdı:

Doğan Arşiray yazdı:

hangisi ucuzsa o olur. ikiside iyi. honor cok daha yeni. 

Garip ve saçma bir sorum var, tamam teknoloji özürlüyüm kabul ama eski telefonumda ben bir ayar yapmamıştım bunun için;

Birini arıyorum, karşı taraf cevapladığında eski telefonum kısa titreme ile haber veriyordu. Böylece birini aradığıma telefonu kulağımda tutup dıt sesini dinlemek orunda kalmıyordum. Bunun için bir ayar vs var mı?

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Garip ve saçma bir sorum var, tamam teknoloji özürlüyüm kabul ama eski telefonumda ben bir ayar yapmamıştım bunun için;

Birini arıyorum, karşı taraf cevapladığında eski telefonum kısa titreme ile haber veriyordu. Böylece birini aradığıma telefonu kulağımda tutup dıt sesini dinlemek orunda kalmıyordum. Bunun için bir ayar vs var mı?

Ayarlar
Sistem uygulamaları ayarları
Çağrı ayarları
Gelişmiş ayarlar
Çağrı cevaplandığında titret

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

böyle bir ayar mı var androidde? :D

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Doğan Arşiray yazdı:

böyle bir ayar mı var androidde? :D

Var tabi :D 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

huaweide bulamadım buradan görünce.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...