İçeriğe Yönlendir

Honda 1,6 Dizel Görücüye Çıkıyor.Fotolar sayfa 6 da...

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Çok aşırı bi fark yok.

CR V varsa aklınızda,bu kasadada(güncel) dizel var zaten.

Haa kasa değişsin sonra alayım derseniz o ayrı konu,Civic ile CRV aynı kefeye koymayın bence :)

1.6 dizel demek istedim. mevcut kasada yok. ötv si parayı çalışarak kazanan bizleri aşar.

kefe o nedenle. crv alacaksam passatı satacağım civic hb alacaksam fusionu. fusion giderse yerini tutmaz yüksek değil ama konsept değişimi deriz belki.

bugün tem otoyolunda iki tır civic hb görüldü.

64 de çok beya... passat var o fiyata.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

Cok gec kalindo ayrica Turkiye'de kimse hb almaz bu motoru sedana koymalari gerekirdi

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bizim hemşire hanımda otomatik olanı var.Eminim aldıklarından beri yol bilgisayarı sıfırlanmamıştır.Sürekli burada şehir içi kullanılıyor.Ara ara bende kullanıyorum ortalaması 9-9,5 arasında geziniyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Cok gec kalindo ayrica Turkiye'de kimse hb almaz bu motoru sedana koymalari gerekirdi

ülkenin fikir değişmesi lazım. hb de bagaj daha geniş? taşıma kombinasyonları daha esnek.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tork güç vs rakmalar bir yere kadar, şanzıman yapısı, motorun ağırlığı ve aerodinami, beyin ayarları (fabrikasyon) çok önemli, 2.0 diesellerin 150 ps gücünü geride bırakan 1.6 dieseller var 128 ps , Kia da mesela

Yorum bağlantısı

1.6 dizel demek istedim. mevcut kasada yok. ötv si parayı çalışarak kazanan bizleri aşar.

kefe o nedenle. crv alacaksam passatı satacağım civic hb alacaksam fusionu. fusion giderse yerini tutmaz yüksek değil ama konsept değişimi deriz belki.

bugün tem otoyolunda iki tır civic hb görüldü.

64 de çok beya... passat var o fiyata.

Fiyat çok,haklısın abi.

Bakın işte,bilip bilmeden atıp tutmak buna deniliyor.

Bi kaç sayfa önceki mesajımda yazdım

Dedimki,aracı görmeden 29 araç satıldı.kaporası alındı.

Focusla 2.7 lt yakanda var o zaman abi..

Kalın harflerle yazıyorum.

Honda asla bir alman otomobilin yanına yaklaşamaz.Bunun yanında japonların esas aracı TOYOTA dır.Aksini ispat edenler olabilir elbette..

Toyota genelde,arabistanda kullanılıyor :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kimse almaz mı yapmayın yahu.Bence bırakın honda fanatiklerini diğer markalardan bile müşteri çalacak dizel seçeneği ile.

Yakın zamanda güzel ülkemde klimasız golfler satıldı :D Önemli olan marka imajı ve pazarlama.

Çağlar abi de yazmış şu an sıfır dizel alacak param olsa inceleyeceğim ilk araç kia proo ceed olurdu.

Araç fiyatlarını sadece kalite kullanılan malzeme belirlemiyor.Marka imajının da etkisi var fiyatlarda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Mert daha grafikleri gelmemiş,yakın zamanda gelir ama...

Bi kaç foto çektim,atarım birazdan.

Sessizliği konusunda gerçekten fark var,çoğu dizele göre.

Yerden yükseklik konusunda,gayet yeterli bi yüksekliği var.

Accord ile yan yana geldiğinde,5kapı,yerden yüksek kaldı.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

dizel civic çok satar.

sedan olsaydı fabrika yetiştiremezdi.

O tip ile biraz zor ya HB'de :) Sedan olsa doğru.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

O tip ile biraz zor ya HB'de :) Sedan olsa doğru.

Yanıldınızı zaman gösterecek.

Bende yeni civic için benzer durumu söylemiştim. Ama o fiyata iyi satmış.

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bir önceki kasaya dizel motor yapıp göndersinler süper satar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yanıldınızı zaman gösterecek.

Bende yeni civic için benzer durumu söylemiştim. Ama o fiyata iyi satmış.

Abi, şunu soracam sana gidip Civic Hb alır mısın?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi, şunu soracam sana gidip Civic Hb alır mısın?

HB sevdam olsa golfmu civicmi kesinlikle civic tercihim bu olur. Şahsi görüşüm.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

HB sevdam olsa golfmu civicmi kesinlikle civic tercihim bu olur. Şahsi görüşüm.

:) Sedan desen anlarım da HB için bence tercih edilecek araçlar A3 Golf Astra 1Series Focus Ceed olur. Bilmiyorum ama japonlara karşı bir soğukluğum var.

Bir önceki kasaya dizel motor yapıp göndersinler süper satar...

Bunu yapsalar yok satar eminim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

:) Sedan desen anlarım da HB için bence tercih edilecek araçlar A3 Golf Astra 1Series Focus Ceed olur. Bilmiyorum ama japonlara karşı bir soğukluğum var.

Bunu yapsalar yok satar eminim.

Benim tercihim hep d segmentten yana

Ben en az para ile alabileceğimin en iyisini almak isterim. Bu yüzden 40 bin tl yerine aynı özelliklerde mondeoys 25 bin verdim. Marka sevdası olan alır. Klimasız golfe dünya veren oldu. Sen alırmıydın o golfü.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benim tercihim hep d segmentten yana

Ben en az para ile alabileceğimin en iyisini almak isterim. Bu yüzden 40 bin tl yerine aynı özelliklerde mondeoys 25 bin verdim. Marka sevdası olan alır. Klimasız golfe dünya veren oldu. Sen alırmıydın o golfü.

Almazdım. Ama ben Focus'ta almam Civic HB'de. Megane'da. Focus koç'tan ötürü kaybediyor. Civic iç dış komple tasarımdan kaybediyor. Megane fransız ve naylon :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hiç beğenmedim çok itici geldi niyese bana ya :D Bende mi sorun var anlamadım şimdi :p

Reyizz eline sağlık fotolar için.

Yorum bağlantısı

Hakan abi herkesten önce bize resimleri ulaştırdığın için çok teşekkürler.

Aslında biraz ucuz olsa alıcaksın Mugen tarzı dolduracaksın arabayı geziceksin mis gibi :)

Sanırım ilk resimler bizde :)

Hondada ilk defa,bir araç için bu kadar çok aksesuar geldiğini gördüm.

bi ara atarım buraya.

Honda aksesuara hiç önem vermeyip,belli başlı bişiler yapıp,satardı.

Ama bunda,body kitten tutun,içindeki çöp kovasına kadar bir sürü aksesuar yapmış :)

Satılmayacaklara bi lafım daha var.

47 oldu satılan :)

Daha biz gördük sadece :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...