İçeriğe Yönlendir

Honda 1,6 Dizel Görücüye Çıkıyor.Fotolar sayfa 6 da...

Misafir

Recommended Posts

Hakan Kozanoğlu

Herhangi bi sıkıntı yok.

Önede arkayada indim,bindim.

Sport modeli 225 45 17

Comfrt. modeli 205 55 16

Şuanda michlein geliyor...

evet benim gordugum araclar test araciymis,uretim asamasinda o yuzden conti de test etmisler.

binmek icin koltugu bayagi arkaya cekiyorum:)yoksa direksiyon sikinti oluyor.

yakit deposu yuzunde bir yukseklik olusmus.

arabadaki bence arka gorusten sonra en sikintili durum.geri kalani benim cok hosuma gitti.zaten siparis ettim.

ama deri doseme navi+ses sist ve cam tavanli vers enfes tr de olmayacak.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bluetooth yok mu?

Benim arabadan donanım olarak eksiklerine baktığımda, bi-xenon, bluetooth.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bluetooth yok mu?

Benim arabadan donanım olarak eksiklerine baktığımda, bi-xenon, bluetooth.

Bak her yerde söylemem hacı bunu :p Senin araba daha güzel :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bak her yerde söylemem hacı bunu :p Senin araba daha güzel :D

Yarı yakıtla daha güçlü motor ;) Honda iyi tercih sebebi burada valla :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hakan az önce aradı. Aracı teste çıkarmış. Redline acımasızca kullanmış. Ankara Honda Boradan Aştiye ve geri Honda Bora'ya yakıt ortalaması 4.1 litre.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bluetooth yok mu?

Var :) Donanımları attım ya :D liste attım halinde :)

Hakan az önce aradı. Aracı teste çıkarmış. Redline acımasızca kullanmış. Ankara Honda Boradan Aştiye ve geri Honda Bora'ya yakıt ortalaması 4.1 litre.

Deli gidiyo :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çok beğendim, Aksesuar listesi kabarıkse hele çok tutar benden söylemesi. Kırmızı bitane alıp doldurcan bide chip yaptımı offf diyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Var :) Donanımları attım ya :D liste attım halinde :)

Göremedim, bi daha bakayım.

Bi-xenon niye yok? Yakıştıramadım :beee:

Şimdi gördüm, tek eksiği bi-xenon kaldı :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hadi yahu hemde Hakan kullanırken 4 litre.

Mondeodan biliyoruz fazla yaktırmak konusunda iyi olduğunu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Göremedim, bi daha bakayım.

Bi-xenon niye yok? Yakıştıramadım :beee:

Şimdi gördüm, tek eksiği bi-xenon kaldı :)

ne kadar ekstra, o kadar ilave para :D

Hadi yahu hemde Hakan kullanırken 4 litre.

Mondeodan biliyoruz fazla yaktırmak konusunda iyi olduğunu :D

Abi cok deli gidiyo ama :D

Paran olacak alacan,yakıttan cıkarırsın vallaha :)

Yorum bağlantısı
Burak Koca

Seat Leon 1.6 TDI Style 51.900 :) Highline kadar dolu hemde...

61.000TL'lik Hondadan bile daha dolu :)

Heleki Full led ön far opsiyonu süper bir seçenek...

Mert hocam Full Led ön far için fotoğraf ekleyebilir misiniz, çok merak ettim :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

ne kadar ekstra, o kadar ilave para :D

Abi cok deli gidiyo ama :D

Paran olacak alacan,yakıttan cıkarırsın vallaha :)

Yakında daha net belli olur tüketim değerleri o zaman.İleride listeme girebilir eğer ki oturuş pozisyonu hoşuma giderse.Biraz detaylı yaz deneyimleri yahu :D

Yorum bağlantısı
Burak Koca

Çok beğendim, Aksesuar listesi kabarıkse hele çok tutar benden söylemesi. Kırmızı bitane alıp doldurcan bide chip yaptımı offf diyorum.

Kesinlikle hocam, Chip Tuning ile tadından yenmez :biggrin:

Hocam 4.1 mi :shok: Bu şekilde kullanımda hemde :shok: Dergi Editörlerinin dediği doğruymuş demekki :good1: Tebrikler Honda :good1:

Bugün Vag grubu test günümüzdü arkadaşlarla :) Audi-Seat-Skoda-Vw geniş kapsamlı testler yaptık.bir ara zamanım oldukça kapsamlı yazılarımı yazıcam :)

Full led çok fena birşey,bi-xenon falan halt etsin yanında :) Çok ama çok beğendim fakat leon için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil.Konuyu kirletmeden ufak bir video koyayım :)

Çok teşekkürler Mehmet hocam çok güzel gerçekten, biz daha Bi-xenon'a yeni geçebildik, Led'e geçmemiz baya bir zaman alır :biggrin: Ama çok beğendim, detaylı incelemeyi ve Leon'u neden beğenmediğiniz konusundaki bilgilerinizi bekliyorum :biggrin:

Zaten sizin her yazdığınızı merakla okurum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

caponlar, yol bilgisayarına da mı müdahele etmişler :D

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

yok ben bununla rahat 2,5 litre yaparım :D acayip iştahım kabardı, honda bundan bi tane versin bana(% 50 indirimli :crazy: ya da alsınlar focusumu versinler dizel hondayı ), sonrada sıfır km den itibaren aldığım yakıt ve yaptığım km yi not etsinler, reklam olarak kullansınlar, hem onlar kazansın hem de ben :exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Hep asparagas haber yayılıyor kardeşim... :p Hondanın dizeli Ruhanın focusundan az yakabilemez... :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fabrika değerine İstanbul için 1lt eklesem bile bayağı ekonomik.

Sami'nin Clio'su ile kapışırlar yakıtta :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla piyasaya çıksın güncel değerlerde bu seviyelerde olursa yakıt tüketiminde.Çok müşteri toplar.Devir ekonomi devri ki cidden oldukça düşük tüketimi var gibi.Diğer dizellerle ne fark var ki bu kadar oynama oluyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

caponlar, yol bilgisayarına da mı müdahele etmişler :D

Abi depodaki yakıtada müdahale edebiliyorlarsa varya süper olur bu yakıt pahalılığında :D

yok ben bununla rahat 2,5 litre yaparım :D acayip iştahım kabardı, honda bundan bi tane versin bana(% 50 indirimli :crazy: ya da alsınlar focusumu versinler dizel hondayı ), sonrada sıfır km den itibaren aldığım yakıt ve yaptığım km yi not etsinler, reklam olarak kullansınlar, hem onlar kazansın hem de ben :exc1:

Abi turboya yazık ama. Sen dikkat et. Garanti bitmeden önce servise bi göster arabayı. :D :D Aslında Emmide bir göstersin diyeceğim ama o yeni aldı daha :D

Gerçi benimkinde iyiki turbo yok şimdiye yemiştim hemde 2-3 sefer. 2000-2200 devir aralığında kullmaktan :D

Hep asparagas haber yayılıyor kardeşim... :p

Ne oldu gısgandın mı :D Senden az yakıyor diye :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Hep asparagas haber yayılıyor kardeşim... :p Hondanın dizeli Ruhanın focusundan az yakabilemez... :p

kabul et, bu araba senin yarından az yakıyor hasan :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bizimkilere göre az yakıyor kelimesi yeterli gelmez durumu anlatmaya :D

Heleki şehir içinde :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

kabul et, bu araba senin yarından az yakıyor hasan :D

Yarısı olduğu doğru bak...benim arabanın yarısı kadar araba... :D:p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...