İçeriğe Yönlendir

Honda 1,6 Dizel Görücüye Çıkıyor.Fotolar sayfa 6 da...

Misafir

Recommended Posts

Akan Belen

Bence güzel araç.Hb benim hoşuma gitti.Başka renkleride görmek lazım.Benim alışamadığım konu sürüş pozisyonu.dediğim gibi belkide alışamamaktan kaynaklı.

Yorum bağlantısı

Diğer renkleride fotolarım,o kolay :D

Sürüş olayı,geri parklarda biraz sıkıntı olabiliyor Akan abi,Kullandım zaten servis içinde biraz...

C.teside test sürüşlerinde bakarım :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Satılır, fiyatı ne olursa olsun satılır. Honda müşterisi her zaman vardır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Cantları fifty tuning'den mi aldınız. :p

Neden aracın görüntüsünü bozarlar ki.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

40 civarında falan olsa, Megane'ı sutlayıp alabilirdim. Ben çok beğendim tipini :wub:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Almazdım. Ama ben Focus'ta almam Civic HB'de. Megane'da. Focus koç'tan ötürü kaybediyor. Civic iç dış komple tasarımdan kaybediyor. Megane fransız ve naylon :p

Hiç beğenmedim çok itici geldi niyese bana ya :D Bende mi sorun var anlamadım şimdi :p

Reyizz eline sağlık fotolar için.

Sen ben almayız :D Ama honda sevdalılar alır. Nasıl vosvos totoya sevdası olduğu gibi honda sevdasıda var. Hakan sadece samimi müştrilerin siparişlerine öncelik veriyoruz diyor 47 tane satmışlar bilmeden görmeden alan sayısı bu.

Mert ben zaten HB sevmiyorum. Alırsam dizel focus 2 veya 2.5 alırım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

40 civarında falan olsa, Megane'ı sutlayıp alabilirdim. Ben çok beğendim tipini :wub:

1.4 benzinli city kalmıştır belki depoda, bir baktır o rakama

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

honda iyidir, az yakar, çok kaçar, sessizdir, rahattır, kalitelidir, işletme maliyeti ve kasko primi yüksektir(ben otobanda 200 yaparken, hanım yanımda tığ işi yapıyordu, göstergeye bakınca birden ciyakladı, :biggrin: bilmem anlatabildim mi?)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

honda iyidir, az yakar, çok kaçar, sessizdir, rahattır, kalitelidir, işletme maliyeti ve kasko primi yüksektir(ben otobanda 200 yaparken, hanım yanımda tığ işi yapıyordu, göstergeye bakınca birden ciyakladı, :biggrin: bilmem anlatabildim mi?)

200 mü deli gibi yakmıştır o yahu :biggrin::p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

7 sayfayı okudum. Hondayı o kadar yerden yere vuran mesajlar varki :) Ama bu golf olsaydı :D (Klimasız olan dahi ) Yorumları görmek isterdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

200 mü deli gibi yakmıştır o yahu :biggrin::p

tam ş.içi yaktı :D benim adım çıkmış akan, arabayı ve yolu aynı anda bulursam, acımam :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.4 benzinli city kalmıştır belki depoda, bir baktır o rakama

Kim kimi taşıyacak :D

benzinli al . lpg çak. 48 miydi? zaten 51 e crz inmiş.

LPG ile sen mi sokacan beni AVM'lere hocam :)

Yorum bağlantısı
Hakan Kozanoğlu
(düzenlendi)

Bu araç çok uzun zamandır çalışılıyordu Sonuçta Honda'nın 1 bg motordan uçak motoruna kadar motor ürettiğini düşünürsek reno vs. karşılaştırmaları çok yerinde değil.

Oldukça uzun zamandır inceliyorum aracı ve şans eseri bir toplantı için İngilteredeyim ve fazlasıyla foto çekme şansım oldu eğer yüklemeyi başarırsam göstereceğim.

Farklı versiyonlarını(1.4 benzinli 1.8 benzinli 1.6 dizel ve 2.2. dizel) deneme şansım oldu ,araç gerçekten ilginç özellikleri barındırıyor,inceleyin derim.

1 adet araç ayırttım ctesi İstanbul'a geldiğimde alacağım. Ayrıca Honda Tr nin getirmediği deri koltuk,navigasyon-ses sistemi ve cam tavanlı versiyonlar müthiş.

Özellikle gece karanlık yolda uzunları yakıp karsıdan beyaz yada kırmızı ışık algıladığında kısalara geçmesi çok hoşuma gitti daha önce benim ve ailemin kullandığı hiçbir arabada yoktu sanırım a6 dahil.

tarihinde Hakan Kozanoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

eğer hakanın verdiği değerde bir yanlış görme-yazma durumu yoksa durum çok feci, 120 ps, 300 tork araç ş.içinde 4 yakıyorsa, benim kendime has ş.içi güzergahım da bu araçla 3,7 litreyi geçmem demektir. bu nedir böyle, şaka gibi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

eğer hakanın verdiği değerde bir yanlış görme-yazma durumu yoksa durum çok feci, 120 ps, 300 tork araç ş.içinde 4 yakıyorsa, benim kendime has ş.içi güzergahım da bu araçla 3,7 litreyi geçmem demektir. bu nedir böyle, şaka gibi...

Tam senlik bu araç.Direk yazıl buna bence abi.2 litre ile falan gezersin artık :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Tam senlik bu araç.Direk yazıl buna bence abi.2 litre ile falan gezersin artık :biggrin:

aman eksik kalsın, daha bunun borcu bitmedi, ömrüm boyunca arabaya mı çalışacağım, 1 litrede yaksa buna devam... :( ama şöyle otomatik-dizel az yakan bir güzel araç olursa, kafa kafaya denk gelirse ancak değiştirebilirim. :yes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Fabrikanın verdiği değer bu :D

Hk direksiyon deri değilmi ? benmi yanlış gördüm yoksa...

aynen öyle :)

Yorum bağlantısı

aynen öyle :)

O zaman yazıklar olsun o hondaya.... :i-ih: o kadar para vericeğim lastik kaplama direksiyon olacak :i-ih: :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...