İçeriğe Yönlendir

Yeni araç muayene kriterleri ve detayları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

İsa Köse

Haklısınız, aracı check-up'tan geçirmiş olacağız. Kendim götüreyim ne var ne yok görelim bakalım.

Yorum bağlantısı
Kaan Dündar

benim aracımda spor yay var bide üzerine ısıttırdım onları bide üstüne 17 jant ben geçemem gibi gözüküyo:S

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Lpg dolayısı ile benim araç yeni girdi muayeneye. Hiç bir masraf yapmadan "aracınız kusursuzdur" diye rapor vermişler sağolsunlar. :kutlama:

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Benim kayınpederde Trabzon'da merceksiz xenonlarla geçmiş muayneden.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
ben ankara'da yaptırdım. bir sorun çıkmadı

Ankara'da özelleşti mi?

Yorum bağlantısı
Tamer Ergen
Ankara'da özelleşti mi?

yok özelleşmedi. ama çok kalabalık oluyor. babam karayolcu olduğu için hiç sıra beklemeden hallettik. :D

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
yok özelleşmedi. ama çok kalabalık oluyor. babam karayolcu olduğu için hiç sıra beklemeden hallettik. :D

Geçmiş olsun :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Benim pederin de Karayolları Giriş kartı hala ön camda olduğunda sağolsun bakmadan imzalıyorlar. :D

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

İstanbul'da bu sisteme henüz geçmemiş veya kontrolleri saatlerce bekletmeden yapan hangi istasyonlar var?

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
İstanbul'da bu sisteme henüz geçmemiş veya kontrolleri saatlerce bekletmeden yapan hangi istasyonlar var?

İstanbul hala eski sistemde...Avrupa yakasında Beylikdüzü ve Kemerburgaz'da var.ikisinde de yaptirmiştim,pek sorun olmuyor.Araçta yangın tüpü,ilk yardım çantası yani olması gereken araçlar varsa birde araçta boya yaması yani macunlu boya yapışmamış bir aksam yoksa sorun yok.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri

Aslında sorunluda olsa bir kaç arkadaşımdan da duydum sizlerinde tahmin edeceği sistem söz konusu ama ben yinede alenen dememiş olayım... :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Sabah 06 da Tüüüüv Tüürkiye ye gittim İlk Sırada Olurum Sanıyordum. İlk Sıradaydım Ama 100 den sonra.

saat 11 gibi TüV otoparkına girme şerefine haiz oldum.

Gidip Harcı yatırdım (Burada Borç Sorgulama Felan Yapılıyor Eğer Varsa Geri Dönüyorsunuz Ben Kendimden Emin Olduğum İçin "Temiz Kağıdını" Almadan Girmiştim). gayet Güleyüzlüydüler. Bir Müddet Daha bekledikten Sonra 6 adet Olan Çalışma Aralığından 2 cisinden Numaramı Çağırdılar Ve ben Aracımda Bulunan İlk Yardım Çantası, 2 Adet Reflektör,Yangın Söndürücü yü Gösterdikten Sonra Aracı Elimden Aldılar.

İlk Yaptıkları Test Frenlerle İlgili, Hangi Tekerleiğn Ne Kadar Fren Yaptığı,Sapma % Olarak Oraarı veriyorlar.

Daha Sonra Aracı Filfte alıyorlar,Heryerini İncelediler. Son Olarak Far Yaarlarına Bakıyorlar (Gitmeden yaptırmama Rağmen Kısaların ayarı Bozuk Çıktı) Direksiyon Hidrolik Borusunu Yeni değiştirmeme rağmen, Sızdırdığı İdda Edildi, Motor Numarasının ilk ikiHarfi Yazılmadığı İçin Hafif Kusur verildi. :D

Neyseki Kazasız Belasız atlattık.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
ama en kötüsü bir arkadaşın minibüsünü kaputa işinin reklamını yazdırmış diye geçirmediler.

aracın üstündeki rekalm ruhsatta işelnmiş olmalı.reklam logolu yazar işli olanlarda.

Sabah 06 da Tüüüüv Tüürkiye ye gittim İlk Sırada Olurum Sanıyordum. İlk Sıradaydım Ama 100 den sonra.

saat 11 gibi TüV otoparkına girme şerefine haiz oldum.

Gidip Harcı yatırdım (Burada Borç Sorgulama Felan Yapılıyor Eğer Varsa Geri Dönüyorsunuz Ben Kendimden Emin Olduğum İçin "Temiz Kağıdını" Almadan Girmiştim). gayet Güleyüzlüydüler. Bir Müddet Daha bekledikten Sonra 6 adet Olan Çalışma Aralığından 2 cisinden Numaramı Çağırdılar Ve ben Aracımda Bulunan İlk Yardım Çantası, 2 Adet Reflektör,Yangın Söndürücü yü Gösterdikten Sonra Aracı Elimden Aldılar.

İlk Yaptıkları Test Frenlerle İlgili, Hangi Tekerleiğn Ne Kadar Fren Yaptığı,Sapma % Olarak Oraarı veriyorlar.

Daha Sonra Aracı Filfte alıyorlar,Heryerini İncelediler. Son Olarak Far Yaarlarına Bakıyorlar (Gitmeden yaptırmama Rağmen Kısaların ayarı Bozuk Çıktı) Direksiyon Hidrolik Borusunu Yeni değiştirmeme rağmen, Sızdırdığı İdda Edildi, Motor Numarasının ilk ikiHarfi Yazılmadığı İçin Hafif Kusur verildi. :D

Neyseki Kazasız Belasız atlattık.

Geçmiş olsun.siyah stopları normale çevirdiniz mi ?

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

dün araca ön cam taktırdık. bugün muayeneye gitti degişen camda tse damgası yok diye muayene yapmadılar. yarın camı tekrar degişecegiz. e ile başlayan kodu varmış

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
dün araca ön cam taktırdık. bugün muayeneye gitti degişen camda tse damgası yok diye muayene yapmadılar. yarın camı tekrar degişecegiz. e ile başlayan kodu varmış

Vay bee, nelere de bakıyorlarmış. O zaman satılmasın tsesiz cam, o kadar sakıncalıysa.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Vay bee, nelere de bakıyorlarmış. O zaman satılmasın tsesiz cam, o kadar sakıncalıysa.

Bundan sonra satılamayacak işte.. :D

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Benim arabayı muayene etmeyi bırakın,sıraya bile sokmazlar o zaman. :p

:D

Bundan sonra satılamayacak işte.. :p

ben fazla bir süre vermiyorum bu işe abi yılbaşına kalmaz bulurlar herşeyin bir yordamını.egzoz muayeneside ilk özelleştiğinde daha sertti şimdiki hali ortada...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ben fazla bir süre vermiyorum bu işe abi yılbaşına kalmaz bulurlar herşeyin bir yordamını.egzoz muayeneside ilk özelleştiğinde daha sertti şimdiki hali ortada...

Egzoz konusunda haklısın.. soran yok hiç..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...